Játékban lévő elemek továbbfejlesztése - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem egészen értem a problémát. A bal oldali menüből ugyanúgy elérhető a Pinkie, mint minden más termék. Az elhasználódó fülön elég annyit beírni a keresőbe, hogy "pi", és már meg is van.
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  2. Patrik1020

    Patrik1020 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Régóta játszom a játékot és már nem tudok mit kezdeni a sok csillaggal. A bölcs tölgyön már nem tudok mit kiváltani. Jó lenne, ha például farmpengőre át lehetne váltani.
     
    Anika_9_, nolina1965 és Ivibaba54 kedveli ezt.
  3. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Ma ahogy néztem a holnap gazdakörbe kerülő új feladatok rajzait,amiben ott volt az az izmos figura,aki ugyanolyan volt,mint Vidám parkos izmos figura,és az jutott eszembe,hogy: milyen szupi lenne,ha azt a muszklis figurát, lehetne játszani csak úgy pontok minden nélkül. Ez csak egy plusz szórakozás lenne itt a farmon. Én mindig azzal játszom,amikor nyitva van a vidámpark. Na és persze,lehetne gyakorolni a vidámparkra :) Egy külön kis területben lenne,és csak úgy szórakozásból lehetne vele gyakorolni :p :)
    Hát nem tudom ,hogy szerintetek ez jó ötlet-e,de ha igen én örülnék neki,ha a farm lakója lenne a muszkliserős(Popey) figura :D
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  4. -Ilona53-1

    -Ilona53-1 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szerintem nagyon jó lenne, ha a tenyésztett állatoknál a piacon felül a sarokban megjelenne, hogy hányas szintű tenyészállat.
     
    nolina1965, Ivibaba54, zergekutya és 2 más kedveli ezt.
  5. sztanekböbe

    sztanekböbe Utánpótlás-írogató

    Szeretném javasolni, hogy az üzenetekhez amelyben a szomszédainknak írunk építsetek be hangulat jeleket vagy szmájlit. hogy jobban ki tudjuk fejezni érzéseinket. üdv. sztanekbobe.
     
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A kérdésemet amit föl szeretnék tenni, egyszer már megírtam a segítségkérő topicban, ahol is az ottani Moderátor ajánlotta, hogy változtatás nélkül, hozzam át ide, hátha lesz változás ez ügyben. (Ez csupán feltételezés.)
    Tehát:
    Most, hogy megszünt a turmixolás lehetősége és kaptunk az 5. szinteken egy csomó receptet, esetleg nem vetődött föl a mélyen tisztelt BP.-ben, hogy a gyémánt rekeszt bővítsék valamilyen módon ?
    Ugyanis édeskevés azaz 1 rekesz.
     
    Varázslat6869, Cyra65, Rebcsok és 6 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Egyik előző hsz-re:
    Nem csak a Gyémánt rekesz kevés, hanem az Arany is.

    Saját kérésem, amivel most találkoztam a Pajzs talányos tenyészet infóablakában:
    A megszerezhető dolgok közt volt a macskaházacska és az egérlyuk is. Máskor is találkoztam már ilyennel. Ami CSP-ért megvehető a gazdaköriben, kérlek, azt szedjétek ki minden Talányosból - még akkor is, ha ez pluszmeló -, mert rendkívül idegesítő tud lenni, hogy egy kíváncsian - uram bocsá', várva - várt titkos dolog helyett kapunk 4500 CSP-t.
    Előre is köszönöm.

    Új ötlet, talán a jövőre is figyelembe lehet venni; bocs, hogy még a bogarakat "rágom":
    - minden ilyent, mint a képernyőről tüzijátékszerűen szétrajzó bogarak, lehessen kikapcsolni, akár egy olyan gombbal, ami a beállítások közt van. Úgy egy kottázással minden időkre meg lehet oldani, külön további odafigyelés nélkül. Mint a havas tájat: "Eventspacialitások ki-bekapcsolása", vagy ilyesmi néven. Engem speciel a bogarak külleme nem zavart, csak a játék lassítása: sok grafika gyorsan teleszemeteli a RAM-omat :(.
    - ha a figurák "kedvesebbek" lettek volna, pl az egyik játékos által "Buksi-bogár"-ra (Bugsy) keresztelt figura kicsinyítve, valószínűleg kevesebben berzenkednek ellene. Nekem az olyan "tüncis"-re sikeredett (a kistesót becéztük anno így). A Teliholdasról is olvastam olyan hsz-t, hogy az utolsó területet nem is akarja kiváltani, mert annyira szép a grafika. Pedig az is "Horror-event"-nek indult annak idején, és sokan negálták emiatt...
    Más:
    ha a keréken a négyszög "pillanatállj" funkciójú, akkor tényleg legyen az: plusz körök nélkül, tehát egyx360 fokon belül álljon meg ott, ahová a gép "kisorsolta", ne kelljen fölöslegesen várakozni. 30-50 pörgetésnél ez is jelentős idő, és fölösleges, időrabló. Ahogy mondták, hogy az elindítás pillanatában kijelölődik a nyeremény, nincs értelme sokáig tekergetni. A pörgetések száma nagyon megnőtt (ahogy minden más is a játékban), vegyétek ki a fölösleges időhúzásokat.
    Köszi!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.18
  8. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    A tetszik gombot - mert annyi mindent jelenthet - nem lehetne másra átnevezni? Nem arra gondolok, hogy kellene még plusz x gomb, mert az érzelmek - a pozitívak és a negatívak is - annál sokkal többet jelentenek mint gombok egy sorban.
    Ötlet 1: lehetne a neve "érzelmeim kifejezése"?
    (nézek ki a fejemből barifej)
     
    parrahviki12 kedveli ezt.
  9. Krisztián_0

    Krisztián_0 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem az lenne a javaslatom hogy a trágyadombot felemelhetnék 1000-re akár a bölcs tölgy fokozatos kiváltásával. Mert aki az eventekkel foglalkozik csinálja és a legjobban úgy jár jól hogy 1x1 területettel foglalkozik és a farm,szédült szántó,erdei tisztás 588 db 1x1 terület de csak 550 tudunk maximum tárolni és ha még a bahás területen is tart az event pl holnap is több mint 900 trágy kell.
     
    papirocska, kati5757, Kincső52 és 5 más kedveli ezt.
  10. Anika_9_

    Anika_9_ Fórumelemző

    Sziasztok!

    1. Ugye van 23 szomszédunk + 1 saját farmunk, de emellett fel lehet venni barát listára játékosokat! Engem kifejezetten zavar, hogy nem tudom , h azok a barátok mikor voltak fenn utóljára..lehet h épp őrizgetem hetek óta, közbe fenn sincs..és törölném..mert felesleges! Nem bánnám, h ha nem lenne ilyen barát fül + szomszéd külön , hanem egybe lenne az egész... és úgy a törlés is könnyebb lenne, ha látnám mellette a piros jelet!!!

    2. Napi ajándék küldése.. az a 7 baromi kevés, duplájára toldanám!

    3. Jó lenne pár recept amit a bölcs tölgyön ki lehetne váltani... pl. karácsonyi süti, vámpírszérum stb.
     
    nolina1965, fakír1020, TeremtŐ és 5 más kedveli ezt.
  11. Stock-broker

    Stock-broker Járnitanuló

    Sziasztok!

    Jó lenne, ha a kerge kert és a kincses sziget dísztárgyainak aratásakor is megjelenne egy felugró információs ablak a kapott dolgokról. :)
     
    fénylő. kedveli ezt.
  12. -rex18-

    -rex18- Törekvő

    sziasztok nem tom hogy ki emlékszik hogy régen a táp keverésnél mikor meg volt egy táp akkor már lehetett adni az állatoknak szerintem jó lenne vissza hozni vagy csak én érzem igy ?
     
    marcsi1957, icumicus, nolina1965 és 6 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt sokan így érzik. Hidd el.
    Csak van egy kis bibi vele. Támadható az a fajta programozás, és a bug szerelmesei érzik igazán úgy, hogy vissza kellene azt hozni. Anno 1000 táp keverésénél jött a 10000 darab. Ajaj! És alapanyagból is csak 1000hez fogyott! És ez központilag alakult át, minden farmon.

    Elég az információs ablakokból. Túl sok van már belőle. Alul középen kis zöld nyíl és mindent megtudsz!

    A smileknak nemzetközileg elfogadott karakterrendszere van.
    Most beütöm a kettőspont lezáró kerek zárójel kombinációt, és nézd meg mi lesz belőle: :)
    Meg kell tanulni ezeket is. A neten megtalálod őket. Te próbáld ki a kis x és nagy D kombinációt!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.18
    nolina1965, imi010, parrahviki12 és 3 más kedveli ezt.
  14. -manócskák-

    -manócskák- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nekem az volna a javaslatom, hogy amikor le szeretném rakni a fákat, vagy az ólakat, lehessen látni mennyi van belőle raktáron (mármint hány darab van az adott állatból), mint például ahogy az ólaknál mutatja a táp mennyiségét.Ezen kívül jó lenne, ha azt is mutatná a raktár, ha egy darab sincs raktáron, ne kelljen állandóan összefésülni milyen fám van és abból van - e egyáltalán valamennyi készleten. (arra gondolok, hogy ha 0 a készlet, akkor is legyen benne azért a felsorolásban):(
    Köszönöm hogy elolvastad!:)
     
    eeron, nolina1965, Suzy761 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. PettFarm

    PettFarm Haladó

    Ugyebár a Titokzatos tisztáson nem kell vizet venni, mert van rajta egy vízimalom és egy kis tavacska. Nem lehetne mondjuk a Bahamákon a Zuhatagok szigetére is a folyócska közepére egy hasonlót "varázsolni", hogy ott is legyen egy olyan rész, ahol ne kelljen vizet venni? Így a Bahama és a Főfarm ilyen szinten megegyezne, mindkettő 3+1 részből állna és az egyiken nem kell vizet vásárolni.

    Miért gondolod, hogy mindenki, aki játszik és szeretné ezt visszahozni, az egyből A"bug szerelmese". Én a játékostársak nevében is kikérem magamnak, nem vagyunk hackerek, aki föltörik a játékot és ilyenekkel szórakoznak, egyszerűen csak szeretnénk játszani. Ha évekig jó volt, akkor most egyszer csak miért nem jó? Egy programozó nem tudja megkülönböztetni egymástól az 1000-es és a 100-as számokat? Nem tudom elképzelni, hogy egy normális játékos azzal szórakozna és törné a kis agyát, hogy hogy a fenébe lehetne megoldani, hogy ne kelljen tápot keverni?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.4.18
    nolina1965 kedveli ezt.
  16. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Nem tudom, kinek hogy tetszik az újabb agyszüleményem, de nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy a Kalózbarlang ajánlatait egy "kicsit" meg lehetne újítani! ;)
    Szerintem vonzóbbá tehető lenne, ha izgalmasabb, érdekesebb kínálata lenne a Kalózmalacnak! :p
    Ha már ott van...
     
    Rebcsok, mebajah, Matold és 4 más kedveli ezt.
  17. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én örülnék ha a szomszédok levelezésénél tudnék hangulatjelet rakni.És néha megint lehetne farmaranyfát nyerni:pA melós kuponokat lehetne ajándékba küldeni.
     
    -manócskák- és cskati01 kedveli ezt.
  18. Stock-broker

    Stock-broker Járnitanuló

    Sziasztok!

    A piac tenyészállatrészéhez lenne egy javaslatom:
    A tenyésztés bevezetése óta csak szaporodnak a tenyészállatok, ami az állatfajonkénti 8-cal beszorozva már most is szép szám, s ez feltételezhetően egyre csak több lesz... Ha jól számoltam össze, akkor 30 féle (!) tenyészthető állat van jelenleg, tehát 240... Számomra így a piacozás azon a területen nagyon fárasztó. Szerintem sokkal áttekinthetőbb lenne, ha a tenyészállatok piaci része egy szinttel bővülne: a tenyésztés menüpontban először csak az alapállatok lennének felsorolva, egy-egy állatfajt kiválasztva jelennének meg a piaci kínálatok.

    Ugyanezen ötletem, kicsit továbbgondolva:
    A játék fejlődése során egyre több lesz a "sima" állat is. Ha tényleg bővülhetne a piac a tenyészállatok esetében egy szinttel és minden állatnak külön ablaka lenne, akkor a tenyészállathoz tartozó alapállat az állatok kategórából átkerülhetne a tenyészállatok kategóriába, s így ott is kevesebb lenne egy kupacban. Tehát rákattintana a játékos a piac menüre, ebből nyílna a tenyészállatok menü a többi mellett, s ebben egy-egy tenyészállat egy-egy menü lenne. pl. rákattintok, hogy: juh, s ott a juhtól indulva, a barna birkán az Arany bárányig ott lenne egymás mellett az egész. Így egy adott tenyészállat teljes kínálatának áttekintéséhez nem kellene annyit kattintgatni. (Feltételezem, hogy a játékosok zöme egy-egy állat vásárlásakor nem lapozza át a teljes 240 lehetőséget, hanem célzottan keres egy-egy típust...)

    ;)
     
  19. ikivid

    ikivid Haladó

    Kedves Fejlesztők! Az ajándékküldés a régi gumicsontom. Szívesen küldök ajándékot a szomszédaimnak és mivel prémiumgazda vagyok többre is van lehetőségem. Ugyanakkor rendkívül nehézkes, körülményes és időnként lassú ez a folyamat. Kérlek Benneteket, hogy segítsetek abban, hogy másokon való segítés ne váljon egy utált dologgá. Köszönöm.
     
    nolina1965, Rebcsok, Zuhi és 4 más kedveli ezt.
  20. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Egyet értek és megtoldanám még nem tudom( már hányszor javasolt kéréssel) Tudom hogy a nem vásárló játékosok nem számítanak !!! de gondoljanak úgy rájuk hogy valami miatt nem tudnak vásárolni (lehet ez épp egy diák stb) senkinek nem venné el a vásárlási kedvét ha ez megvalósulna ettől aki megveszi az arató gépet még nem fog kézzel aratni és vetni. SZÓVAL A KÉRÉSEM Had lehessen a trágyát is úgy mint a vizet gyorsan kiszórni szerintem sokak köszönetet mondanának ezért a könnyítésért. Már többször kértük sőt ha jól emlékszem erre igéret is volt de nagy csed lett e témában pedig nem csak én javasoltam .Kérjük szépen továbbítsák a kérésünket a megfelelő helyre. Köszönöm ha meghalgatnak.