Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok.nem tudom a tenyésztést leszedni,csak a gólya repked. ha kilépek legalább 20 perc mire visszaenged a játékba. nagyon nyögvenyelős ez az egész!
     
  2. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Másodszor fagy le a játék kockázás közben, kliensben játszom. Kiixeltem, visszaléptem. Újabb játékban ismét lefagyott, nem moccan. Szerintem a 2-ik kockázást veszítem el ezzel a malőrrel ? Sajnálnám, mert kben is nagyon rosszul pókerezek, kevés zsetont kapok.
    Tehát kérdésem - ha bezárom most a játékot (kliensben még nyitva van) - most unitiben írok, elveszítem (ismét) a játszási lehetőséget?
    ((csak úgy dupla zárójelben: érdekes, hogy engedi unityben is megnyitni a farmot és kliensben is nyitva van)).
     
    mamszi5107 és Kukackukac kedveli ezt.
  3. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Borzalmasan lassú a játék, már belépni is alig lehet>:(>:(>:(
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  4. nagyika5670

    nagyika5670 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok segitsetek nem lehet a főldekre át menni nem enged be lépni és amit be ületek be trágyázok a felét ki dobálja nagyika ID 36934228
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Javaslom próbád meg egy másik böngészőből belépve a játékot. Vagy a kliens letöltését ha eddig még nem tetted meg.
    Ajánlok egy alapos takarítást is.
    És az F5 billentyűvel érdemes frissíteni ha sokáig tart a betöltés.
     
  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Böngészőváltást vagy a kliens letöltését ajánlom. Az interneted sebességét is érdemes ellenőrizni hasonló problémáknál.
    És egy alapos takarítás is megoldást jelenthet.
     
  7. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Javaslom próbád meg egy másik böngészőből belépve a játékot. Vagy a kliens letöltését ha eddig még nem tetted meg.
    Ajánlok egy alapos takarítást is.
    És az F5 billentyűvel érdemes frissíteni ha sokáig tart a betöltés.
     
    rozo52 kedveli ezt.
  8. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Teszteltem, és se a játékablakból való kilépéssel, se a játék bezárását követően nem veszett el a játék.
    Ismét megnyitva az eventablakot, ott folytatódót ahol abbamaradt.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  9. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm szépen !
    akkor kilépek, s lejátszom.
     
  10. nagyika5670

    nagyika5670 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tanácsot de ezt már mind végig csináltam és változatlan most még a szuper trágyámat is ki dobta a főld feléről jó lennemár ha csinálnátok valamit hogy rendesen lehesen játszani mert elveszi a le aratot nővényeket is fel háboritó hogy a semmire ültetembe a főldet
     
  11. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Nálam is jelentős a lassulás.
    F5 után pár dolgot tudok csinálni, utána megint csak tölt.
    Gép tisztítása, újraindítás megvolt.
    Kliensben játszom.

    Az aratásokat megcsinálom és bízom benne, hogy estére rendbejön.

    Üdv: Nami.
     
  12. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Pontosan ugyanez nálam is.
     
    Judy_Csiki kedveli ezt.
  13. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok. Semmi sem működik, se a kerek kerék, a fórumba is alig tudtam belépni. Mi van itt? Tud valaki valamit erről a káoszról.
     
  14. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A #3696 vagyok.

    Meggyógyult!

    Lehet, hogy csúcsidőben próbálkoztam és csak bedugult a rendszer. Most már rendben van nálam.

    Üdv: Nami.
     
  15. Barátocskám4

    Barátocskám4 Fórum-zöldfülű

    Egy-két hónapja a hibákkal kapcsolatban azzal biztattak, hogy türelem, heteken belül rá sem fogunk ismerni a játékra, annyira megújul. Hát ez finoman fogalmazva nem történt meg. Jelenleg 3 belépésből legalább egyszer újra kell indítani az egészet, mert hol ez nem működik, hol az fagy le, stb. Szinte nem is lehet sorolni, annyi a probléma.
    Másik észrevétel, ami körvonalazódik bennem, hogy tulajdonképpen elég statikus a játék, ami főleg a kergekertre, kincsesszigetre, stb. igaz, ahol az egyes elemeket csak ömlesztve ki lehet tenni, de mivel semmiféle interaktív kapcsolat nincs köztük, az egész lényegében olyan, mint egy bazár kirakata. Sokkal izgalmasabb lenne, ha a kitehetők összefüggenének egymással, lehetne tervezni, területeket, kialakítani, objektumokat, karámokat, épületeket építeni, stb. Persze, lehet, hogy az már egy másik játék lenne, de az az érzésem, hogyha ez a játék grafikai szempontból nem tud egy dinamikusabb, kreatívabb irányba elmozdulni, akkor előbb-utóbb sokan le fognak lépni.
     
    Dori_M és nagyika5670 kedveli ezt.
  16. farkiati

    farkiati Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom az előttem szólókhoz... valahogy sejtettem, hogy a flashel vége lesz és ezt így is érzem nem mozgat már annyira (8-9 év után!), akadozik rossz nem elérhető...blablabla... semmi újdonság nincs ugyanazon eventek ismétlődnek.. leírom, hogy éjjel nem tudtam belépni, válsz igen volt egy órás hiba.. pont abban az órában amikor be akartam lépni érdekes. Közbe itt a forum tele este 8tól nem elérhető.. szerintem én elengedtem a dolgot... (Rackóm ugyis 1es :) )
    pár napot gondolkodok még

    ***
    Szabálytalanság!
    A farm törlése a játék supportján kérhető!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.3.21
    mamszi5107 és Judy_Csiki kedveli ezt.
  17. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy mi történik, de valami nem jó. A gépemet nemrég fejlesztették úgy hogy nagyon jól működik. Eddig semmi probléma nem volt 2 napja kezdődött, hogy időnként lefagyott. A mai nap délutántól viszont 10 percenként (figyeltem az időt) kell frissíteni mert lefagy.
    Unityvel játszom, takarítás megvolt.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Nagyi58!
    Csak Unity van!
    Mindenki azzal játszik, csupán annyi a különbség, hogy van aki webes felületen, van aki a kliensen, de az is Unity.
    Több dologtól jöhetnek elő ilyen problémák, internet lassulás, vagy szakadozottság, sütik leragadása, amely CCleanerezéssel megoldható.
    Azt is érdemes lenne megnézni, hogy másik böngészőben lehet, hogy jobban menne a játék. Próbáld ki, hátha az a probléma.
    A központ által kiadott közlemény szerint a Google Chrome, a Firefox és a Microsoft Edge a preferált böngésző.
     
  19. becv

    becv Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Lehetetlenség játszani .sem a klienssel. sem az unityvel. A gép állandóan lefagy, nem lehet egyik oldalról a másikra lépne, mert a barikák csak ugrándoznak. Ültetni sem lehet, beültetem, bevizezem,meg trágyázon, átmegyek egy másik oldalra, majd vissza és üres minden. lehet előlről kezdeni. Sajnos ez nemcsak az egyik farmomon történt, hanem a többinél is. Ezenkivül a pékség, és a lekvárföző termékeit összekeveri / a pékség termékeit mutatja a lekvárfözönél/. Tegnap késő este szintén nem lehetett játszani. Ez minden este igy lesz? A gépen uj.!
     
    mamszi5107 és Kukackukac kedveli ezt.
  20. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!:inlove:
    Mi van, az amúgy sem, a "régi" :Djátékkal?
    2 órája frissítek;), csinálok valamito_O , majd újra frissítek:wuerg:.
    Ajándékot küldeni lehetetlenség!!!!! :(
    Elnézést Drága Szomszédaim!:inlove:
    Nem jelenik meg a szomszédok listája.:wuerg:
    A munkások ketyegnek, az idő halad, a munka áll.:oops:
    A eventes TP növelő nem segít az agyvérzésemen! :D
    Ennél már kicsit többet szeretnék;):D
    Mit mondanak a központban?
    (jó gépen, kliensen játszanék! A gép kívül, belül takarítva!)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.21
    mamszi5107 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.