Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    Ezek ellenőrzése sajnos nagyon problémás, hiszen akár már hónapokkal ezelőtt felteheted őket csemete gőzösre, vagy csere event alatt elajándékozhattad. Ezeknek tárolása csak meghatározott ideig történik adataid között, így nem visszakereshetőek minden esetben, és sajnos nem is pótolhatóak.
     
  2. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    A jelenlegi kezelőfelületen nincs lehetőség a gazdanév módosítására. Indokolt esetben ami : szabályellenes név vagy duplicate (azonos név több farmernél) a supporton igényelhető a név megváltoztatása.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Köszönöm a segítséget, a logo már megvan :)
    A bannernek milyen képméret kell ?
     
  4. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Drága Annám Jó a régi méret is. Azt a linket rakd be képként és kész is. Az én aláírásomban a régi topikunkba jutsz.

    Kedves Csocsoovb!
    Kérlek segíts! A régi Mutasd a birtokot topikot szeretnénk ismét visszakapni, létrehozni. Hová fordulhatok ezzel a kéréssel?
     
    andika-2002 és Szépkertecske kedveli ezt.
  6. lári-fári

    lári-fári Járnitanuló

    Szia!
    Minden tanácsot elvégeztem, amit a fórumban olvastam, letöltöttem és tisztítottam a gépet, ennek ellenére ha belépek virágok pörögnek. Mit kellene még tennem?
    Köszönöm a segítséget.
     
  7. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    A panaszod kivizsgálásához szükség van a pontos farmnevedre és ID számodra.
     
  8. lári-fári

    lári-fári Járnitanuló

    Gazda: szupnagyi ID: 19657555
     
  9. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

  10. Bakóca

    Bakóca Aktív író

    Én is most próbálom, működik-e a dolog. Rákerestem a régi fórumon egy hozzászólásomra, és onnan másoltam be a linket.
     
  11. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára



    Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak részleg összes topicjának archivált hozzászólásai
     
  12. .Sookie69.

    .Sookie69. Törekvő

    Szia:)
    Köszi:) Mostanra már én is megkerestem a régin:)
    Légy szí, segíts még abban, hogy hova kell beillesztenem a linket?;)
     
  13. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szia tHUNDER,

    Az új fórummal kapcsolatban kérdeznék, de nem találok egyenlőre másik helyet rá :(

    - mi az értelme egy másik gazda "követésének"? Nem látom a hozzászólásait, csak egy statisztikát.
    - a régi fórumban, ha egy gazda nevére kattintottam, kiadta az eddigi hozzászólásait (egyszerűbb volt visszakeresni, mit írt és melyik topicban), most ugyanazt a statisztikát látom csak, mint a "követés"-re bejelölteknél.

    Esetleg még várható, hogy a funkciók változni fognak?

    Köszönöm előre is!

    bogisaci60
     
  14. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Szia!
    Minden idővel majd letisztázódik Bennetek is, és mi is azon igyekszünk, hogy egy informatív leírással tájékoztassunk Benneteket ezen funkciók elérésével kapcsolatban is. Pár nap, és már könnyebben kiigazodtok. :)
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Menj az oldal legtetejére, és a nevedre húzva az egeret kiválasztod az Aláírást, ahol a megszokott módon tudod az aláírásodat szerkeszteni. Ha rákatt a nevedre, akkor a profillapodat láthatod, ahol sokmindent lehet állítani.
     
  16. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Most már csak arra lennék kíváncsi, hogyan tudom a régi fórumot elérni, hogy áthozhassam az avataromat, banneremet?
     
  17. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    szia,bocs hogy ide is beírok,mert nem látom,hogy választ kapnék egyhamar.véletlenül "kivágtam"a Pinkie sütit adó mütyürkémet.és azóta sem találom sehol!díszek és egyebek közt már végignéztem,ki-be lépés,frissítés megvolt.szeretném,ha valaki már benézne hozzám :( farm nevem:rózsabimbó ID számom:1356643
    amit nem értek még...miért nem engedett be ide a nevemre?kiírta:már használják...persze...én...így most csak rózsabimbó1 az engedélyezett.nagyon jóóóóóó
     
  18. -cabernet-

    -cabernet- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A bal alsó sarokban az "Ugrás az első olvasatlanhoz" egy fórumon kívüli BP-os linkre mutat...
    Pedig az egy hasznos gomb lenne, ha jó lenne ;)
     
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    A legeszerűbb, ha az aláírásomban rákatt a Mutasd a birtokod linkre, és onnan navigálsz a régi fórumban a megszokott módon.
     
  20. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.