Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én is pont így jártam. A főfarm learatva, most beengedett,de újraültetni nem tudom...
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  2. Hbelushi

    Hbelushi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az a legelkeserítőbb , hogy azok akik támadják az oldalt valószínűleg elég sok ember szórakozását keserítik meg.
    A bónuszok amiket beraktam a játékba ketyegnek. A növénybónusz és társai nem teremnek mindennap, ezért ritkán használom.
    Most úgy fognak leketyegni, hogy nem hoznak bónuszt.
    Sajna nem tudok fél óránként próbálkozni, vajon be lehet e lépni már.....
    Ide is úgy sikerült belépni , hogy a szerencsemalomba léptem.és onnan ide. hehe
    Szóval majd reggel újra próbálkozom.
    A hackerek éjszaka remélem elfáradnak .
    Kitartást mindenkinek. Majd jöhetnek a kompenzáló ajándékok!!
     
    vihence, hekalé, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Néha engem is beenged, de semmit nem lehet csinálni.
    Ma van a szülinapom és eddig szépen ment minden, de most viszont minden elromlott.>:(:cry:
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ez ne szegje kedved. :) Isten Éltessen Sokáig! :)
     
    szpiró61 és Nagyii58 kedveli ezt.
  5. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Köszönöm szépen a választ :)
     
  6. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Üdvözlet mindenkinek:)
    Kérdésem lenne, amire szeretnék választ kapni. Mostanában többször is támadás érte a játékot sajnos, és ezzel kapcsolatos a kérdésem is. Ilyenkor nem lehet bemenni a játékba, de ide, a fórumra igen. Viszont ide nem tudok írni, mert nem tudok bejelentkezni, mert nincs olyan fül, hogy pld. bejelentkezés a fórumba. Ha mégis lehetséges a fórumba bejelentkezni akkor is, ha a játékba nem lehet, akkor hogyan tudnék ide bejelentkezni, hogy írhassak is ?
    Üdv: Zsófi
     
    szpiró61 kedveli ezt.
  7. kigyo51

    kigyo51 Haladó

    Sziasztok. Most 23:40 -óta megy a játék, és mindent lehet csinálni. Nem tudom meddig marad így.

    Szia! A Fórumba csak a játékból lehet úgy belépni, hogy írni is lehessen. Ez nem hiba, de megcsinálhatnák függetlenre a belépést.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.8.23
  8. Marcsi0819

    Marcsi0819 Aktív író

    Szia kigyo51!
    Én ezt a válszt kaptam, amikor ugyanezt kérdeztem, és sikerült is belépnem a fórumra.
    upload_2023-8-12_0-12-10.png

    Szia Zsófi0101!
    Én ezt a válszt kaptam, amikor ugyanezt kérdeztem, és sikerült is belépnem a fórumra.
    upload_2023-8-12_0-16-37.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.8.23
    vihence és kigyo51 kedveli ezt.
  9. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Üdvözletem. Az a kérdésem, hogy végig játszottam a mostani eventet, de nem lett annyi csillag , hogy kitudjam váltani a felhöt, és a rá való dekorokat, pedig mindenhol megkaptam az összes csillagot. Most akkor vagy nem jól számolták, hogy mennyi kell belöle, vagy az egész megint egy nagy.......: 151 csillag kell, és csak 100 van meg az egész játékból. Nagyon nem jól van ez, már az elejétöl játszom, de ez elkeseritö, ami mostanában megy ebben a játékban. zsóka56 ID:1412578
     
  10. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Azt kérdezném ez a belépési hiba nem Organikus DDoS volt? Hétvége, több játékos, event event hátán, gyopáros, stb. Bírják ezt a szerverek? Nem kéne mindent a hackerekre fogni.
     
    szrx kedveli ezt.
  11. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Tdézet az eventcsevegő egyik hozzászólásából:

    "Ahhoz, hogy 1* végigvigyük a 10 pályát, 21.129 Bambuszrúd és 1005 villáskulcs szükséges.
    Viszont a felhőhöz és a dekorokhoz 152 csillagos érmére van szükség és a 10 pályáért csak 100 csillagos érmét kapunk.
    Így minimum még vagy 5-6 pályát újra kell játszani."

    Ne keseredj el!
    Kedd, 15.-e, 22 óráig még bőven belefér pár pálya, hogy meglegyen a kellő számú csillagod, amivel ki tudod váltani a Felhőt és a rávaló dekorokat!

    Az eventek során érdemes többször is benézni az eventcsevegőbe, nagyon sok segítséget-jótanácsot olvashatsz ott!

     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és aida2330 kedveli ezt.
  12. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Köszönöm a választ.
     
    smoldering kedveli ezt.
  13. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok. pár perccel ezelótt be tudtam lépni,de a beadási gomb tegnap estére óta nem zöldül ki, a tegnap délután lekevert csövek odavesztek. szeretném, ha megnéznétek , miért nem tudog beadni. előre is köszönöm, ID 17948992
     
  14. zita2002

    zita2002 Utánpótlás-írogató

    Szia Bontsd vissza a csővezetéket, és rakd ki újra, utána be tudtam adni
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Javasolom, hogy ha a szükséges csövek megvannak, akkor kattints rá a "Segítségre van szükséged?" pipára. Nálam ilyenkor zöldre váltott a beadás gomb. Igaz nem az általam tervezett, hanem a javasolt vezetéket építi meg.
     
  16. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Nálam a következő problémákat tapasztaltam: nem látszik a növények-fák esetében a beérés, csak ha rámegyek egérrel akkor irja ki hogy kész..Valamint a sima arató leszedte a Jack bónuszadókat - ez nem volt tervben mert estig nem leszek gépnél./elég hogy elveszett a tegnapi 100%-os terménybónuszom két aratási ideje/
    Valamint aratáskor kapott haladási pontok-csp-csillag mennyisége nem tűnik el a fenti sávban még területváltás esetén sem.
    Továbbá hogy másodjára kezdtem el a pályákat, de most újra csak az egyest tudnám csinálni, holott a harmadik vagy negyedik jönne újra.
    Szóval estig kiderül mi lesz, aztán vagy ennyi volt, vagy kapunk valami bónuszt esetleg. Holnap elutazom, tehát ma kellene befejeznem az eventet.
    Kitartást minden problémával küzdőnek - meg persze a problémamentes gazdáknak is
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az általad beidézett módszer abban az esetben működik, ha bejön legalább a játék ablaka, de nem tölt be teljesen, mert esetleg csak a birkák talicskáznak. Amikor a játék oldala be sem jön, akkor a Fórum csak olvasásra nyitható meg, kivéve, ha már előtte bent voltál a fórumon, mert akkor tudsz írni is.
     
    vihence, kigyo51 és Marcsi0819 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor szükségünk van a Farm nevedre és Farm ID-ra. Enélkül sajnos nem tudunk segíteni. Megértésedet köszönöm!
     
    briguka kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján jelenleg a 8-as pályán tartasz. Az indító gomb akkor fog kizöldülni, ha lesz elegendő csöved a pályához. A csövek alatt az első szám mutatja a készletedet, a második szám(/ mögött) pedig azt mennyire van szükséged a megrajzolt útvonalak alapján. A csöveket a malomban tudod előállítani, ha beérik az event növényed.
    A kép Nálad készült:
    upload_2023-8-12_9-5-12.png
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.