Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tundeati

    Tundeati Utánpótlás-írogató

    a Vásárlás természetesen lehetséges. A " LÉNYEG " tehát működik! Szánalmas!!!
     
    Kukackukac, ^^Ayumi^^, Andzsi1971 és 2 más kedveli ezt.
  2. nyuszifül87

    nyuszifül87 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Nem tudom leszedni a napi ajándékot mert nem adja be az ajándékok képét.Tegnap sem tudtam leszedni.Előre is köszönöm a segítséget.
     
    Andzsi1971 és sutimami57 kedveli ezt.
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Lehet unalmas olvasni a panaszkodásunkat, de a farm akkor sem használható és ebben topikba nem OFF a beírás ami a farm hiba miatt van!
     
    Csabigazda, Kukackukac, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, valószínűleg, mint tegnap ma is terheléses támadás zajlik a játék ellen.
    Nem tudok segíteni mással csak azzal, hogy a türelmes várakozást javaslom, amíg a játékot helyreállítják.
    Arról se tudok még információt adni, mi lesz Rackó sorsa.
    Ha lesz valami hivatalos, azt a Fórum hivatalos részén közzétesszük majd.
     
    SárosLady, vihence és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. szrx

    szrx Járnitanuló

    KÖszönöm a válaszod, amiegyben igazol, hogy,kétszer kellett az 1-4-ig a csöveket.
    A nagy baj az, hogy sajnos nm tudom ,hogyan kell beidézni azt a hozzászólást.
    próbálkozom, de most sem sikerült, mint látod. /Mea culpa

    "bár a kérdést nem nekem címezted, megpróbálok Neked én válaszolni.
    A játék naplója alapján eddig 110 egyenes csövet és 53 hajlított csövet készítettél a malomban.
    (ahhoz, hogy lássa egy Modi, hogy kérdést intézel hozzá, szükséges, hogy beidézd a korábbi válaszát, vagy annak egy részét - köszönjük, ha így jársz el)"
     
  6. papagájarcú

    papagájarcú Utánpótlás-írogató

    Több farmomon nem tudok belépni este 8 óra után, ha be is enged a barikák 88 %-on talicskáznak.Az adatvédelem magyarul és németül viszont szépen ugrál már harmadik napja. ami viszont nagyon idegesitő. A központ hiába tud a problémárol ha nem tud intézkedni.
     
    mucus252 és sutimami57 kedveli ezt.
  7. zamenik

    zamenik Aktív író

    Szia, sajnos azt kell, hogy mondjam, de! Ugyanis a BP hibája, hogy nem tett meg eleget a játék védelméért és játszhatóságáért, tehát még ha indirekt is, de a BP a felelős azért, mert vesznek a bónuszok, az aratók, az idő, amit itt töltünk, hogy megpróbáljunk belépni és minden extra, amit indítottunk, de most nem vesszük előnyét és elveszik. Ezt egy valamire való cég kompenzálná, de itt még a legvadabb kompenzáció sem közelítette meg azt a veszteséget - még ha virtuális is - amit egy nagy része a játékosoknak elszenved - most már rendszeresen. Tudjuk, hogy nem a Ti hibátok, de azért hadd ne vágjunk mosolygós képet a szakmaiatlansághoz.
     
    babar.bandesz, -.-Gina-.-, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU



    Szia.

    Sajnos, valószínűleg, mint tegnap ma is terheléses támadás zajlik a játék ellen.
    Nem tudok segíteni mással csak azzal, hogy a türelmes várakozást javaslom, amíg a játékot helyreállítják.

    Az Adatvédelemmel kapcsolatban az alábbi linken olvasd el egy játékostársad magyarázatát: https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/page-8#post-1337301
     
    Sylja, vihence és nolina1965 kedveli ezt.
  9. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Egy hozzászólást úgy tudsz "beidézni", hogy Válasz-t küldesz rá, így:
    Megkeresed a hozzászólást, amit beidézni, amire válaszolni akarsz.
    A hozzászólás jobb alsó sarkában a "Válasz" szóra kattintasz, ekkor alul egy szerkesztőablakban megjelenik a
    a hozzászólás teljes szövege, a vége a "[/QUOTE]" szöveg.
    Ez után érdemes 1 Enter-t nyomni, és már írhatod is a válaszodat.
     
    vihence és Kukackukac kedveli ezt.
  10. Blanka20020627

    Blanka20020627 Utánpótlás-írogató

    Minden este támadás van itt a Farmeramán?
    Már szinte lehetetlen játszani!!!! :cry:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  11. legolas1950

    legolas1950 Fórum-zöldfülű

    Jól gondolom, hogy a kliens bevezetése óta kezdődtek a bajok?Kíváncsian várom a választ, bár .....Bocsi!
     
  12. zamenik

    zamenik Aktív író

    Nálam most elindult a gépi aratás is
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórummogul

    Pontosan ez a gondom. Mert ha nem tudok a játékba bemenni, akkor ide sem enged be, és nem tudok sem kérdezni, sem érdeklődni. Ez nagyon nem jó. Tényleg jó lenne, ha változtatnának ezen. Ez nagyon fontos dolog, mivel egyre többször van hiba a játékban, és az ember nem mindig tudja, hogy a játék, vagy a saját gépe a bűnös-e ?!
     
    babar.bandesz kedveli ezt.
  14. babar.bandesz

    babar.bandesz Járnitanuló

    Sziasztok! Nagyon türelmes és megértő ember vagyok, de most valahogy be sokalltam.
    Félig le arattam és pörög a napraforgó, a másik farmon a szpiró61-en már be sem tudok lépni,
    ráadásul még volt plusz 2 növény bónuszom erre rá raktam a szuper trágyát is, na már az is le járt.
    Jó éjszakát minden játékos társamnak!
    Most már ki lépek a farmról, majd reggel próbálkozom.
     
    SzélvihaRonie kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Köszi.
    Ahogy előttem írták, nem vigasz a vigaszdíjként adott KK+kupon+ bármi, hisz az eventek teljesítését bukjuk. Ha már ez van, az lenne a minimum, hogy aki valahol félbehagyta/félig eljutott, az kapja meg a felhőt és minden egyéb nyereményt, ami az adott eventben elérhető lett volna. Nem mi tehetünk arról, hogy támadnak. Igaz, nem is a BP, de a cég mégis nagyobb erőforrásokkal rendelkezik, mint egy játékos. Az előző ilyenben legalább 3 napig nem tudtam egyáltalán belépni. Igaz, Rackó ajándékai nem kardinálisak, de rossz szájízt generál, hogy újra indul a sor, kiesik 3-4, esetleg emiatt nem kapjuk meg a heti nyereményt, emitt aztán bukjuk a majdani felhőrevalót... - szóval azért vannak Rackónak folyományai is. Amin szintén nem segít X db KK-stb.
    Az nem volt rossz, hogy újra indították az előző előtti eventet, viszont nem mindenki tudta paralel finanszírozni mindkettőt.

    Esetleg valami tűzfal szerű, amiről visszapattannak az ilyen támadások? Rég voltam informatikus, nem tudom, most hol tartanak a védekezések/támadások, de mindenre kell megoldás legyen. Legfeljebb pénzbe kerül, de 1x kéne, hogy BP szánja rá, és ne kicsinyeskedjen. Úgy tűnik, rebből a támadásdiból rendszert akar csinálni a készítője...

    Nálam még mindig nem lehet belépni. Kb. 9-10 órája. Egy csomó bónuszom veszik... Így az időm, a teljesíthetőség is. Nem tudok hét közben játszani, a munkám miatt. Ne csak a nyugdíjasokra bazírozzanak.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.8.23
    Andzsi1971, vihence és szöszi50 kedveli ezt.
  16. -kriszta71-

    -kriszta71- Aktív író

    bejutotam es arattam is:D:D:D:D
     
    vihence kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha legalább addig sikerül eljutnod, hogy elkezd betöltődni a játék, akkor már farmkeret alján a nárciszon be tudsz lépni a fórumba.
    upload_2023-8-12_23-10-39.png

    Ha pedig bejelentkezve maradsz a fórumba, akkor, ha a könyvjelzők közé teszed az oldalt, a farm nélkül is be tudsz jutni a fórumba. És tudsz írni. Ha nem maradsz bejelentkezve, akkor nem.
    Akkor is sikerülhet, ha a böngészősávba elkezded begépelni a fórumlink kezdetét. board-hu
    Ekkor nekem már beadja a fórumot.
     
    Dolphin, mmmacskah, vihence és 4 más kedveli ezt.
  18. szpiró61

    szpiró61 Törekvő

    Sziasztok!
    Sikerült be jutni a farmra, gyors learattam az event növényt meg a gyopárt, majd holnap a többit.
    Jó éjszakát mindenkinek!
     
    kigyo51 és *Napsugárlány* kedveli ezt.
  19. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórummogul

    Köszönöm szépen, holnap kipróbálom, mert szinte biztos, hogy nem fogok tudni a játékba bejelentkezni. De majd meglátjuk ! Jó éjt kedves Othep :)
    üdv: Zsófi
     
    *Napsugárlány* és szpiró61 kedveli ezt.
  20. kigyo51

    kigyo51 Törekvő

    Van egy link a neten, amivel lehet pingelni a BigPoint szerverét. Használata könnyű, így könnyen megállapítható, hogy a szerveren van-e szolgáltatás megtagadás. Ha pirosan írja ki hogy "DOWN" akkor nem érhető el a szerver. Ha zölden írja ki, hogy "UP" akkor elérhető a szerver és be lehet lépni a játékba. Most a leállás után az elérhető jelzésű szervernél kb.2 óra után tudtam csak belépni a Farmra. Gondolom ez idő alatt futott az ellenőrzés, hogy jól megy-e minden.
    Link: https://www.isitdownrightnow.com/bigpoint.com.html
    Link: https://www.isitdownrightnow.com/farmerama.hu.html
    Böngészőből kell indítani, utána elég csak időnként újra tölteni, ha nem érhető el a szerver.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.23
    Andzsi1971 és PalMa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.