Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Helló, akkor Te már előbbre vagy, én be se tudok lépni, egyikkel se. Jókat kacarászok kínomban.
     
    inanna11, szemike50 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    502 Bad Gateway
    503 Service Temporarily Unavailable
    A támadások miatt nem lehet belépni, váltva ezeket írja ki.Érdekesség hogy csak az event kezdete óta támadnak!:mad:
     
    csipetke01, sticzmaria55, vihence és 3 más kedveli ezt.
  3. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Csak nem megint TÁMADÁS!!!! van?
     
  4. chajagi

    chajagi Járnitanuló

    Hát! én is pont ezt akartam kérdezni. Nem tudom elképzelni, hogy minden event kezdéskor támadás éri a rendszert!!!!!!!!!!!!!! :) :)
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    agi770 és vihence kedveli ezt.
  6. margittka66

    margittka66 Junior szaki

    Alapból egy nagyon türelmes ember vagyok,de ez már nekem is sok!
     
    nagyjuli, csipetke01, -MacKay- és 5 más kedveli ezt.
  7. scherika64

    scherika64 Utánpótlás-írogató

    Ez már nem lehet igaz,kezdem unni ezt a játékot. Miért nem indul egy event sem zökkenőmentesen. Amúgy is nehezen lehet már összehozni hogy végig lehessen vinni az eventeket,de így főleg ,ha már az elején gondok vannak.
     
    nagyjuli, csipetke01, -MacKay- és 3 más kedveli ezt.
  8. agi770

    agi770 Törekvő

    Szerintem már sokunknál elfogyott a türelem. Mi vagyunk a fogyasztók, az ügyfelek stb és nagyon nem érdekel, hogy a hibát mi okozza. Fejlesszenek, javítsanak. Ti, moderátorok ne vegyétek magatokra de ez így van.
     
    nagyjuli, csipetke01, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  9. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939-vagyok. Még mindig csak a napraforgók forognak. Már egy órája.
     
  10. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Be tudtam lépni, de nem tudok semmi sem csinálni. Nem sikerült learatnom a fákat.
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Lásd #2344
    Attól mert még sokan leírjátok, hogy Nálatok sem megy - nem lesz előbb megoldás. :-(
    A belépési probléma minden játékost érint, nemcsak Magyarországon.
    Tudjuk és megértjük, hogy bosszantó, de nem tudunk mást tenni, mint türelmesen várni, hogy az illetékesek elhárítsák a problémát.
    Köszönjük türelmeteket!
     
    .dina1. kedveli ezt.
  12. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    Be tudtam lépni de semmit nem csinál a kifizetett aratógép sem.
     
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok, azt hittem egy óra elég lesz,hogy be tudjak lépni,de tévedtem,viszlát késóbbxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    Andzsi1971, Zsuzsikan, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  14. csipetke01

    csipetke01 Junior szaki

    ......és milyen érdekes, az eventhez tartozó kosarakat zavartalanul lehet vásárolni. Végülis,úgy tűnik, a tulajoknak ez a lényeg..
     
    Andzsi1971, mucus252, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  15. ciklon23

    ciklon23 Fórum mestere

    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni? Hogy lehet a fórumra írni,ha nem tudok belépni a farmra?
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha eljutsz legalább addig, hogy a játék ablaka bejön (pl. a talicskázó birkákkal), akkor a jobb alsó sarokban a Fórum gombra kattintva be tudsz lépni írásra-olvasásra.
    Ha eddig sem jutsz el, akkor csak olvasásra tudod megnyitni, célszerű ehhez a linket elmenteni a kedvencek közé.
    https://board-hu.farmerama.com/
     
    agi770 és genka53 kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Tud valaki segíteni? Kilépek, sütiket törlöm majd visszalépek. Eddig több alkalommal is 88%-ig eljut a betöltés és onnantól csak a barik talicskáznak. Nem történik semmi. Mit csinálok rosszul?
     
  18. ciklon23

    ciklon23 Fórum mestere

    Köszönöm szépen:)
     
  19. mártonb

    mártonb Járnitanuló

    aktiváljam a Farm-munkásokat,vagy bukum a leállás miatt?
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Lásd #2344
    Probléma van a játék elérésével, érdemes mindig pár bejegyzést visszaolvasni.
    Türelmedet kérjük a hiba elhárításáig.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.