Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egy ki/be lépés szükséges ahhoz, hogy aktiválódjanak.
    Ha nem sikerül, akkor a Farm név mellé, kérlek, FARM ID-t is adj meg, anélkül nem tudjuk ellenőrizni. Köszönöm
     
  2. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A lejárt dekokat nem lehet törölni!
    A kincses szigeten lévő lejárt dekorokat nem tudom törölni!
    [​IMG]
    Érdeklődnék ezt a hibát mikor próbálják meg kijavítani?

    Gazda: aws016 ID: 56893415
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.23
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos ha sem a Support, sem a Fórum nem elérhető, akkor nem tudod sehova jelezni a problémát.
    Azt, hogy a Fórumra milyen bejelentkezési opció van, nem mi döntjük el, ez a Központ / BP hatásköre.
    Ma reggel én voltam az első Modi, aki a fórumon szolgálatban voltam, s jeleztem, hogy a kora reggeli órákban gond volt a játékkal, de mire én jöttem, már helyreállt. A Játékot több országban játszák, így a Központ felé több helyről is megy a jelzés, ha gond van a belépéssel, nemcsak tőlünk. Ha leáll a Játék, az mindenkit érint, minden országban.
    Hidd el, mi is annak örülünk, ha elérhető a játék, s Modiként mindent megteszünk ami tőlünk telik.
    Megértésedet köszönöm
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Szia!
    A kiírásban az van Alice 23.-nál,hogy 4 raktár kapacitás fejlesztése.Ezzel szemben nálam,"növeld a tároló kapacitást:Elhasználódó"!
    Nem tudom mit csináljak,mert mi van ha Fülesnél a 21.-nél is konkrét raktár fejlesztést kér? és nem 3 bármilyet?Ezt nem lehetne megnézni,hogy most mi van konkrétan?
    Nem jó a feladatok kiírása?Utána tudna nézni valaki?
    Köszönöm előre is.
     
    sutimami57, aida2330, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  5. vörcsi66

    vörcsi66 Aktív író

    Nekem is pont ez lett volna a kérdésem. Egyébként már 1/2 3-kor se volt jó a játék
     
    mamszi5107 és PapaMangó kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elviszem kérdésed, türelmedet köszönöm a válaszig.
     
    aida2330, PZoli64, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem vitatom, hogy nem volt elérhető a játék, nem kell nagy betűvel "kiabálni" az infót. Hisz jómagam is ezt a kommunikációt tettem közzé, hogy nem volt elérhető a reggeli órákban (konkrét időt szándékosan nem írtam, de mivel már ment a játék nem is éreztem fontosságát, hisz a múlton nem tudunk változtatni, csak elfogadni)
    Mi Modik is játékosok vagyunk, így saját tapasztalatunkból is tudjuk jelezni a Központ felé, hogy baj van a Játékkal, nem szükséges hozzá külön játékosok jelzése (ahogy azt minden esetben meg is tesszük). S aki be volt jelentkezve a fórumon azon idő alatt, amikor még ment a játék, az tudta Játékosként is jelezni a problémát.
    Megértésedet köszönöm.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  8. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    Ti hogy tudtok belépni a fórumba java scripttel? Ha behal a játék elvileg csenkit sem enged be a fórum, ti mégis itt vagytok, de hogyan? Van rá sumák megoldás?
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem sumák megoldás, hanem Moderátorként másképp megyünk a fórumra, mint játékosként, s nem lépünk ki.
    Olvasásra Ti is eléritek, ha a Fórum elérhető, ehhez elegendő elmenteni a böngészőben a Kedvencek közé a linket:
    https://board-hu.farmerama.com/
     
    Bonzó1945 kedveli ezt.
  10. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Dolphin erre is megadta a választ, olvasd el figyelmesebben!: S aki be volt jelentkezve a fórumon azon idő alatt, amikor még ment a játék, az tudta Játékosként is jelezni a problémát.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Kezdődik itt a hétvége alig tudtam belépni! Sok sikert mindenkinek!
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    pontosan mi kezdődik?
    Én Chrome-ban nem tapasztalok problémát, minden rendben megy.
    Kérlek, add meg probléma jelzésnél, hogy kliensben vagy böngészőben játszol, próbáltad-e más módszerrel is, mint a megszokott. Internetszolgáltatásban nincs fennakadás, vagy pillanatnyi leszakadás?
    Időnként javasolt a WiFi routert is újra indítani, nem csak a számítógépet.
    Ha pedig nem segítséget szeretnél kérni, akkor panaszra, kérlek a Panaszkönyvet használd.
    Köszönöm, ha a jövőben így jársz el.
     
  13. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Ezeket a dekorokat csak manuálisan lehet törölni, gépi segítséggel nem.
    Utólagos engedelmeddel kettőt töröltem, a többi rád vár.
     
  14. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Köszönöm szépen mindent így csinálok! Remélem másoknál nem lesz fennakadás? Kellemes hétvégét sok sikert az eventhez a Modiknak játékostársaknak!
     
  15. szrx

    szrx Járnitanuló

    0928.án kezdtem el event növényt termelni, legkevesebb 5 -6 kört arattam kacsa katával és sem eventnövényem , sem malomtermékem , sem etetésem nincsen. alomterméket kevertem 10 db-on felül.Kérek szépen részletes ellenőrzést!!
    ID 21853938 köszönöm !!!!
     
  16. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    13 db malomterméket kevertél le 2023-09-28 22:41:08 és 2023-09-28 22:42:35 között.
    Eddig egy karaktert sem etettél meg. Az eventnövényed pedig aratásra vár.
    Az alábbi kép a te farmodon készült:
    upload_2023-9-29_13-17-39.png
     
  17. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Nem géppel akartam törölni és nem engedte.
    Nekem nem engedi a törlést, minden mást tudok a farmon csinálni.
     
  18. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Feletébb érdekes mert nekem egyből engedte...
    Végezz el egy alapos takarítást a gépeden.
     
  19. PTézi

    PTézi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam is eljött az a pont, amikor már a sok rendszerhiba miatt nem okoz örömet a játék! Két farmot gondozok(gondoztam) 15 éven keresztül! Hiába csatnizok, dobok, be szupertrágyát a játékba eventkor, ha megbízhatatlan a működés! Így már az egész nagyobb csalódás, mint élvezet! Minden játékostársnak kívánok további sikeres játékot, a modiknak meg kitartást a rengeteg panaszáradathoz! Nem irigyellek Titeket! Minden jót! Az alábbi két farmgazda kiszáll: PTezi, kápé72
     
  20. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    Szia reggel én sem tudtam megint belépni, azt írta a gép a farmerema nem válaszol. Most sikerült csak
     
    PapaMangó, ciruka71 és melcsi67 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.