Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg ez a max elérhető kapacitás. Használj fel belőle, szolgálj ki Vevőket, dobd be az átalakítóba. A Gyopároson nem cél a javak felhalmozása, mint a Farm többi területén.
    upload_2023-10-3_13-26-27.png
    Megértésedet köszönöm!
     
  2. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szia! Én is köszönöm.
     
  3. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    Szia!

    Nálam nem tűntek el! Jelenleg minden rendben működik.....a farmon is. (Lekopogva az asztal alatt. ;))
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;) Egyéb problémám nincs...:music: EZT is csak érdekességként írtam...8)
     
  5. -cherry69-

    -cherry69- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm,de pont ez a próblémám,hogy egyik opció sem jelenik meg.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezzel akkor a Supportot kell felkeresned, mi a fórumon ennél többet nem tudunk segíteni. Próbáltad böngészőkből is, ha esetleg kliensben játszol?
    Megértésedet köszönöm!
     
  7. -cherry69-

    -cherry69- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm válaszod.Megpróbálom böngészőkből.
     
  8. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Helló! Kiváltottam a bölcs tölgynél a barkács cuccokat (2000-3000) és sehol nem látom. :) Hol keressem?
     
  9. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    A tegnapi napon ki volt már írva egy kezdődő event a szédült szántóra, ma meg már nem találom, viszont holnapra van egy újabb event kiírva. Most akkor mi van? Ma van event vagy nincs, és hol a tegnapi kiírás.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tegnapi napon nem jelent meg event ismertető, ma nem indult új event. Holnap fog indulni. Ma még a Borzadálatos éjszakák event van játékban.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az ellenőrzéshez mindenképpen szükség van a Farm nevedre és Farm ID-ra. A Bölcs tölgyön kapott szerszámok amúgy bekerülnek a Pajtádba az Egyéb kategóriába.
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Ma értem el a Gyopárvölgybe, Alice 23. feladatához.
    Egyet viszont nem tudok teljesíteni és pipa sincs nála.
    Miután ezt a feladatot már a 18-as szinten teljesítettem, hiszen az első 10 feladatba Karcsi is kérte.
    Így nem tudok tovább haladni és szerintem ez egy hiba.
    Elég ritka bármely dolog tárolási kapacitásának növelése, arról viszont én nem tehetek, hogy utólagosan olyan
    feladatokat kérnek, ami már rég teljesítve van.
    Kérném nézzetek utána, mit lehet ilyenkor tenni, hiszen ennél a feladatnál pipa kellett volna hogy legyen.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    GA-BI-O-Farm ID 1508500

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Alice 23-as feladatánál a 4. szintű fejlesztést kell teljesíteni ennél a raktárnál, ami a 28-as szinttől érhető el. Füles a 3-as szintűt kérte, ott tartasz most. Ezt számolja is a rendszer Alice feladatánál, így semmi hiba nincsen.

    upload_2023-10-4_14-58-48.png

    Itt a 4 szint az Elhasználódó raktár bővítéséhez:

    upload_2023-10-4_14-56-58.png
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Köszönöm. Akkor várok még egy keveset.
     
    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  15. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Pedig biztosan megjelent, de sajnos nem tudom, hogy mi volt a címe, csak arra emlékszem, hogy 300 körte is kellett az eventnövény melett a beadáshoz.
     
  16. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Ha oda került, miért nem mutatta meg, hogy mit kaptam? 10-os ládát megmutatja, az 5000 db-t nem? A nevem: barracuda117000
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    körtét legutóbb a Változó levelek eventbe kellett beadni, ez szeptember 13-19 között futott. Mondjuk 600-t kért az első feladat, s nem 300-t.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/változó-levelek.23992/
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Bölcs Tölgy nem mutatja meg a tételes listát, így alkották meg a Játék készítői. A Farmnév mellé szükségem van a Farm ID-ra is az ellenőrzéshez. Köszönöm, ha ezt is megírod. Ezt követően tudok listát hozni, hogy pontosan miket kaptál.
     
  19. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    ... igen - igen én is így csinálom, mint ahogy sokan mások is. De miért nem lehetséges egy "átugrási" opciót beiktatni, s aki nem akarja a felesleges forgási protokollt nézegetni az bepipálja, s akkor 1xűen átugorja. Máshol is ezzel az opcióval működik a kerek kerék!
    Továbbá..., miért nem bővítik 999 db tárolására a pörgetési darabszámot úgy, mint a party pörgetésnél? A 99 db nagyon kevésnek bizonyul ládabontásoknál, mert rengeteg (néha több száz) elvész néha!
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    rövid válasz a felvetéseidre, hogy azért így működik, és azért ennyi a darabszám, mert a Központban így találták ki.
    De van egy ötletelős topik, oda megírhatod a javaslatokat, ötleteket akár a Kerek kerékkel, akár a játék egyéb elemeivel kapcsolatban.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/
    Megértésedet köszönöm
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.