Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Miért nem lehet már rendbe tenni a játékot! Területek közötti váltásnál folyamatosan lefagy, a tüzijátékot kikapcsolatam mégis működik. Ez a gép a munkagépem is, de félek ez a játék tönkre teszi. Valamit már tényleg kellene csinálni. KARBANTARTÁS!
     
    Caccus, Samborg, Neni60 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Éppen ez, Én a tábla első felével kezdtem, 5 paklit gyártottam le és 4 pakli jelent meg miután elkezdtem, a triviás pontra lépve nem tudtam semmit csinálni nem adott kérdést majd egy ki be lépés után, a második táblán tudtam csak folytatni, ahol csak a megmaradt 4 paklit mutatta csak, ott mikor elkezdtem már csak 3 pakli maradt! Egy pakli ment a levesbe?
     
  3. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Ez a kép jött velem szembe a héten már nem először: https://kephost.net/p/MTAzNDIzNA.jpg
    Efféle hibajelenséget tapasztaltunk már korábban (talán tavaly december körül, mert az előzőnek a mentett képe nálam még mindig megvan dátumostól) is és az sem volt egyedi.
     
    Samborg kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Neked is csak azt tudom írni, mint a többieknek az elmúlt napokban.
    A játéklassulás / belépési problémák nem csak nálunk, hanem külföldön is tapasztalhatóak, mi nem tudunk érdemben segíteni az elhárításában, a Központban dolgoznak rajta. Reméljük, hogy hamarosan minden teljesen rendbe jön.
    Köszönjük szépen a megértéseteket és a türelmeteket!
     
    Tavirózsa kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én ellenőriztem tegnap a Játék naplójában az adatokat. Levezettük részedre az ott látható információkból, hogy minden felhasznált paklira megkaptad a Csillagos érmét, így nem veszett el paklid.
    A Csillagos érméket csak a tábla végén kapjuk meg, tehát az elkezdett pályákat mind be is fejezted.

    Nem a Trópusi tábla első felével kezdtél, az első felét 2023-11-24 22:36:38-kor indítottad, és 2023-11-24 22:37:21-kor kaptad meg a 2 Csillagos érmét.
    Tegnap este játszottál még a Holdi táblán is, 2023-11-29 21:39:54-kor indítottad, 2023-11-29 21:40:51-kor kaptad meg a 2 Csillagos érmét, 2023-11-29 21:41:18-kor indítottad a következőt és 2023-11-29 21:42:37-kor fejezted be.
    Így megvan az 5 paklid, amiről írtál: 2-t a Holdi táblán, 3-t a Trópusi táblán játszottál el.

    Természetesen, ha nem fogadod el a válaszunkat, van lehetőséged a Supporthoz fordulni és felülvizsgálatot kérni. Viszont az ott kapott válaszból már ne hozz semmit a fórumra, mert az levéltitoknak minősül.
    Megértésedet köszönöm!
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem jeleztük még, hogy a hibák elhárításra kerültek volna. Attól mert minden nap jelzed, hogy a probléma még fennáll, nem lesz előbb megoldás.
    A Központ dolgozik a hiba elhárításán, továbbra is csak türelmedet, türelmeteket tudom kérni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  7. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Kedves Dolphin!

    Igen, minden nap jelezzük, hogy a játék leginkább egy nagy határ ....
    Igen nem jeleztétek, hogy megtörtént a javítás.
    Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ilyen minőségű játéknál minek is eventeket, így többes számban elindítani?
    És még egy érdekesség.
    A vásárlási lehetőségekkel érdekes módon nincs gond.
    No comment.

    Sajnálom, de már sem türelem, sem megértés.
     
    -greycat-, Marisoli, tara100 és 4 más kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megértjük, hogy csalódottak vagytok, mert lassabban megy a Játék az elmúlt napokban. Mivel mi is játékosok vagyunk, mi is annak örülünk, ha nincs probléma a Játékban.
    A hiba elhárításában nem tudunk segíteni, az észrevételeiteket folyamatosan továbbítjuk a Központ felé. Az, hogy mikor milyen eventet indítanak, az ő döntésük.
    A játékhoz kapcsolódó panaszaitokat, kérjük, hogy a Panaszkönyvben fejtsétek ki, hogy a tényleges Segítségkérések ne vesszenek el a sok bejegyzés között. Köszönöm a Modi társaim nevében is.
    A hibák elhárításáig továbbra is megértéseteket, türelmeteket tudom csak kérni.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Központtól azt a tájékoztatást kaptuk, h ma délután javításra került a Prémium pluszról Prémiumra váltók problémája. Kérlek, ellenőrizd, s jelezz vissza, ha még problémát tapasztalsz.
    Köszönöm!
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azt az információt kaptuk a Központból, hogy a Prémiumhoz kapcsolódó hiba ma délután elhárításra került. Kérlek, ellenőrizd, hogy Nálad is helyreállt a rend.
    Kérlek, jelezz vissza, ha továbbra is hibát tapasztalsz.
    Köszönöm!
     
  11. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia

    nem tudom ellenőrizni, mert amikor észrevettem, hogy nem működik, akkor újból megvásároltam a prémium pluszt, majd csak akkor fogom tudni, hogy rendben van, amikor a plusz le fog járni és az addig maga előtt tolt fennmaradó prémium napok aktiválódnak.
     
  12. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Szia
    14 óra óta pörög a virág cc cléner ,ruter, újraindítás után sem tudok belépni . ID:7825742 segítséget kérek.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm visszajelzésed.
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensben vagy böngészőben tapasztaltad a problémát? Megpróbáltad más módon is a belépést, mint a megszokott?
    Én Chrome böngészőben tudok ellenőrzést végezni, beérett növényeket látok Nálad:
    upload_2023-11-30_15-22-34.png
    Megértésedet köszönöm
     
  15. Lexy73

    Lexy73 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Én a kikapcsolt állapotban lévő tűzijáték hibáját szeretném jelezni. Annak ellenére, hogy ki van kapcsolva, mégis minden beszállításnál augusztus 20 van a farmomon. Köszönöm, ha jelzitek hibaként a központnak.
    Gazda: Lexy73 ID: 2894368
     
    Caccus kedveli ezt.
  16. chili48

    chili48 Törekvő

    Sziasztok! A mai napon induló eventet sehol nem találom!
     
  17. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Szeretném pontosan megtudni, hogy mit jelent a Farönk hangárnál, hogy : " megnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság X % "
    Pontosan mit jelent ez? az tudom, hogy az alapidőt módosítja. Nekem van egy 6 szintű és egy alapszintű farönkhangárom. A jelen eventnél nagy földön 10 darabot ad Répás-almással -
    Köszönöm előre is.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.23
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    már jelzésre került korábban, türelmedet, megértésedet köszönjük!
     
  19. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Böngészőben játszom , nem töltöttem le a klienset mert nem volt szükség rá és idáig ha nehezen is de be tudtam lépni mint mindenki más. Jelezném a gépem nem régi ,Úgy hogy nem ez lehet a hiba. De akkor mi ?
     
  20. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    az esőerdőben nem tudok fonalvirágot ültetni. Változott és csak a szédültön lehet?
    Most látom az ismertetőben át van húzva. Nagy kár, evvel igencsak megnehezül a játék.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.