Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen. Itt olvashatod:
    Kedves Játékosok!

    A Központ tájékoztatása alapján módosítás történt az eventben:

    - kikerül a játékból az Esőerdő területe, a Fonalvirágot csak a Szédült szántón tudjuk termelni
    - ennek kapcsán változik:
    - a malomtermékhez szükséges növénymennyiség: 285 Fonalvirág kell egy malomtermékhez
    - valamint a haladási sávba beadandó Fonalvirág mennyisége


    Az eventismertető módosítása folyamatban van, a beadási táblázat már frissült központilag.

    Kérjük, hogy a fentiek ismeretében tervezzétek meg a Játékotokat,
    a Farmerama csapata
     
  2. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Köszönöm a választ.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Kacsa Kata turbótrágya 35%-kal csökkenti a fák érésidejét. A Farönk hangár 10%, illetve 20%-kal (precízen fogalmazva százalékponttal) növeli a hatékonyságát. Így a Te két hangároddal a hatékonyság 35%+20%+10%=65%-ra nő. Ez pl. egy 20 órás fánál azt jelenti, hogy az érésidő 65%-kal csökken, vagyis 45% lesz, ami 9 óra.
    A csatni és a termés, pláne a föld nem kapcsolódik hozzá, a turbótrágya a fák érésidejét tudja csökkenteni, semmi mást.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Akkor, ha jól értelmezem a részletes írásodat, akkor a farönkhangár az csak a fákra hat, mivel ha az egeret a dekor fölé húzom, akkor nem írja oda pontosan, hogy mire is hat ! ( termékre, időre, TP-re stb.) Tehát ha a fákat megszóróm Kacsa Katával, akkor fejti ki a tulajdonságát.
    Mivel ugye Kacsa Katát földre is lehet használni.
     
  5. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Azt szeretnem kerdezni, hogy a ''minden gazdak legjobbika'' dekor hogyan kaphato es mire jo?
    1x csak lett nekem egy ilyenem.
     
  6. ibolyám

    ibolyám Junior szaki

    Segítséget kérek.Az esőerdő van megjelölve a fonalvirág termelése.Nekem erre nincs lehetőségem ,mert meg sem jelenik a felugró táblán az űltethető növény.Így csak a szántón termelgetek!
    Köszönettel: ibolyám gazda 11339369
     
  7. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Változott az ismertető, csak a szántón termelhető a fonalvirág
    Olvasd el ezt: #3
     
  8. ibolyám

    ibolyám Junior szaki

    köszönöm,most olvasam át az ismertetőt és megtaláltam a változást!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.11.23
    Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Szia!
    Minden gazda megkapja ezt a kedves dekort automatikusan, nem kell semmi különöset csinálni
    érte.:)
    A Farmon a 200. szint elérésekor a "Minden gazdák legjobbika" dekort kapjuk :

    [​IMG]

    Csak dekor, semmilyen tulajdonsággal nem bír.
     
    Judit613, Galadriel és Kuzdern kedveli ezt.
  10. marti1231

    marti1231 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Van egy gondom, de az is lehet, hogy én néztem be és vaksi vagyok. Az Esőerdőben megpróbáltam "Talányos tiki fákat" elültetni. Volt a raktárban összesen kb. 10 db, 2 fajtából, ha jól láttam. Egyik sem jelent meg az ültetés után, viszont a raktárból eltűntek. Kliensen játszom, Windows 11 Op. rendszerben. Töröltem a klienst, (iObit uninstallerrel) Futtattam cCleanert, újraindítottam a laptopot, letöltöttem a klienst, és felinstalláltam. Ennek ellenére nincsenek meg a talányos tiki fák az esőerdőben. Szeretnék kérni egy ellenőrzést.

    Gazda: marti1231
    ID: 20438775
     
  11. -emmucika-

    -emmucika- Junior szaki

    Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni ,hogy a vidámparkba a léggömb pukkasztásnál hogy van az hogy kipukkasztok 27- 28 léggömböt és csak 4 pontot kapok és van hogy csak 24-et és akkor meg ad 18 pontot erre szeretnék választ ha lehet ,köszönöm -emmucika-
     
    Judit613 kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Összekevered a kétféle Kacsa Kata trágyát. A KK szupertrágya (piros propeller ikon) plusz termést és TP-t ad fára és növényre. A turbótrágya (barna zsák ikon; van, aki zokninak becézi) csak fára tehető, és az érésidejét csökkenti. Amiről Te beszélsz, az a KK szupertrágya, amire a Farönk hangár hat, az viszont a KK turbótrágya.
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Ha hiba nelkul egymas utan pukkasztod ki a 27-28 darabot, akkor ad sok pontot. Ha kozben egy kipukkan magatol, vagy egy feketet is lelosz, akkor ujra kezdi a szamolast. Igy fordulhat elo, hogy kevesnek talalod a kapott pontjaidat.

    Koszi! :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.11.23
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Napok óta azt olvasom többektől is, hogy lassú a játék, melyre azt a választ kapták, hogy tudnak róla. Ezért nem is jeleztem, de sajnos nem javul, hanem nálam egyre rosszabb. Belépésnél hosszú másodperceken keresztül nézem a jó tanácsot és utána, mikor belépek szintén hosszú másodperceket kell várni, amig valami történik, forog a virág, nézem a betöltő sáv százalékos kijelzésének cammogását. Jó lenne már előrelépni ebben a problémában. Nem kötekedés, de élvezhetetlen a játék. Köszönöm
     
    klari46, fankostepsi, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  15. gazdagnő

    gazdagnő Járnitanuló

    Miért nem javítják ki a hibáit a játéknak? Egyre több eseményt benyomnak, de nem tesznek a fennálló probléma ellen semmit. Fagy , nem működik a betöltés és a játék sem, ez a gond! Ezzel kell foglalkozni , de sürgősen, mert a játékosok akik még ennek ellenére kitartanak , itt fogják hagyni ezt a halódó játékot és ennyi.
     
    klari46, fankostepsi, Neni60 és 5 más kedveli ezt.
  16. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    Sziasztok kérdezném, hogy a gk-be melyik feladatba találom a turbómamut fát? Üdv csibegazda 2014 ID: 51330790
     
  17. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Egyáltalán nem próbálnak javítani a hibákon? A Top óta alig működik a játék.
     
    klari46, fankostepsi, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  18. szepesej

    szepesej Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Egyre rosszabb a játék, csak kinlódás az egész. Mikor történik már valami ?
     
    klari46, Neni60, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elnézést kérek, a kérdésed elbújt.
    Megoldódott a problémád?
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    itt találsz ismertetőt a Lufipukkasztós játékról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/valdemár-vándor-vidámparkja.7045/#post-417846
    Arra kell figyelni, hogy a Szorzód minél magasabb legyen (2-es jelölve), ezt úgy tudod elérni, hogy folyamatosan csak aranylufikra lősz, s nem hibázol közben - ahogy azt Játékostársad is leírta.
    upload_2023-12-1_9-54-49.png
    Sok sikert a pontok gyűjtésében.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.