Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hol tapasztaltad a problémát? Kliensben vagy valamelyik böngészőben? Próbáltad más módon is mint a megszokott? Internetelérésben nincsen lassulás?
    Farm nevet és ID-t nem hoztál, így csak az általános válaszokkal szolgálhatok.

    A napok óta tartó lassú játék, belépési probléma minden országot érint, nem csak nálunk van a probléma, a Központban dolgoznak rajta, mi érdemben nem tudunk segíteni a hiba elhárításában.
    Amiket tudok javasolni:
    - nem tudom, kikapcsoltad-e már az új tűzijáték effektust a beállításoknál, ha még nem, akkor próbáld meg, néhány Játékosnál segített a gyorsabb játék elérésben, itt találsz hozzá információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...tásoknál-történő-kezelése.24251/#post-1358131
    - ha böngészőn játszol, próbálj meg másik böngészőt használni, vagy válts kliensre
    - ha kliensen játszol próbáld ki böngészőkben
    - próbálj böngészőben inkognitó módban belépni (ezt csak akkor ajánljuk, ha korlátlan az internet hozzáférésed, mert sok adatforgalmat generál)
    /Az inkognitó mód annyit jelent, hogy a böngésző nem ment le sütiket, előzményeket. Mivel úgy tűnik a sütikezelés a játék gyengéje, ez a mód segítheti a játékodat. Chrome-ban: Böngésző jobb felső sarok, 3 pöttyre katt és kiválasztani az Új inkognitó módot. (Általában mindenhol a 3 pöttyöt vagy vonalat kell keresni a böngi beállítások módosításához.)
    Firefoxban privát módnak, Edge-ben InPrivate ablaknak hívják. A kliensnél ez nem választható./
    - böngészőben minden belépés előtt töröld a Beállításokban a Cookies-t és ürítsd a Gyorsítótáradat.

    Én most Chrome böngészőben gond nélkül be tudtam lépni, s az aratás / vetés is elég flottul ment munkásokkal.

    Türelmedet, megértésedet köszönöm!
     
    -ericat- és aida2330 kedveli ezt.
  2. Anyóca70

    Anyóca70 Haladó

    Szia! Kliensben és a Chromban, az Edge-ben betudtam lépni. Köszönöm a segítséget.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.23
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Anyóca70

    Anyóca70 Haladó

    Most már Edge-ben sem lehet belépni.
     
  4. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Lenne 1 nagyon nagy kérésem!!!Nem tudom,nem találom a Nasitanyámat,van még rá 2 fejlesztésem,de már kigúvadt a szemem!!!Köszönöm szépen!!!!!!!!! Ayrin67 ID: 19565775
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Na még gúvadjon, mert bizony biztos a menüben van. A keresőbe kezd el beírni,hogy nasi... Ha ott van,ki fogja adni,hacsak nem tetted ki valahova... :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.23
    Ayrin67 kedveli ezt.
  6. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A házi kedvencek futtatóban megtalálod az általad keresett dekort az egyik Múzeum tárolóba elhelyezve.
    upload_2023-12-4_19-32-1.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Sziasztok! Lehet nem itt kellene érdeklődnöm, de az a furcsa dolog történt, hogy most este mikor hazaértem a melóból sorban lépegetek be a farmjaimra. Az első 2 farmnál nem történt semmi, de a harmadik és a negyedik farm belépésénél jött egy felugró ablak, hogy gratulálnak és kaptam plusz egy növényt meg a fákra is egy plusz termést. Minden farmomon egyformán járok nem veszek a kicsiken semmit, akkor ez most mi? Tudom ajándék lónál ne vitassuk honnan jött, de érdekelne, mert ha mindegyiken kapnék akkor az nem volna annyira jó, mert az első kettőn már learattam legközelebb csak holnap reggel tervezem az aratást. Köszönöm ha adtok valami magyarázatot erre. Szép estét kívánok.
     
  8. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Farmnév, ID szám?
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  9. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Mind a 7 farmról, vagy csak azok ahol kaptam?
     
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Értelemszerűen ahol kaptál. Hogy utánanézhessük a dolognak.
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  11. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia!nagyon,nagyon köszönöm!!!!!:inlove:
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    paculi05 18997034 Csoki2020 56694499 zotya280303 18536881 amire utána léptem már nem kaptam. Köszönöm.
     
  13. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Köszönöm az adatok pótlását.
    Nos, paculi05 farmodon nem látok aktív bónuszt se fákra, se növényekre hatót.
    Csoki2020 farmodon a rekeszekben egy RACS +2 a növényekre és egy 100%-os termésbónusz van a növényekre.
    zotya280303 farmodon sincs aktív termésbónuszod se fákra, se növényekre.
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  14. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Egy órás volt a hatóidő. Már lejárt. Engem az érdekelt volna, hogy milyen okból kaptam az ajándékot. Bocsi, de gyanakvó vagyok remélem nem lesz böjtje. Sajnálom, de muszáj szundi módba tennem magam, mert holnap ismét 12 órás munkanap.
     
  15. schayoka

    schayoka Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Végig nyomtam a jelenlegi eventet. Kaptam az összesért 1100 "kék coint"-ot.(Nem váltottam be semmit) Viszont a felhősorhoz 1110 "kék coint"-ot kér. Kérdezem, a maradék 10 "kék coint"-ot hogyan tudom megszerezni?
     
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A 12-ik sorba még be kell adnod, amit kér és itt kapsz 360 db fogaskereket
     
    Kuzdern, aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azonosítókat továbbra sem hoztál, így nem tudok újabb információval szolgálni, mint az előző válaszom.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha Játékostársad válasza nem segített a megoldásban, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
    Ha minden feladatot végig megcsináltál, akkor összesen 1460 fogaskerékérmét tudtál szerezni, így vélhetően vmit még nem adtál be a feladatokba. Az utolsó feladat két lépéses, a Sütivirág mellett 2 db Kötőkosarat is be kell adni:
    upload_2023-12-5_8-3-16.png
     
  19. Vanessza

    Vanessza Junior szaki

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Megcsináltam a "Fonalgombolyító éjszakák" minden feladatát. A beadandó felületen is a "+" jel szürke, amin azt jelenti hogy készen van. Viszont a felhősort nem kaptam meg. Kiváltottam a 3 fő jutalmat, és maradt 410db érme. Folytattam az ültetést-aratást, van 2 db malom termék is, de nem tudom beadni a felhő kiváltására. Mit rontottam el?
    Előre is köszönöm a segítséget.
    Gazda: ]Fanny[ ID: 29680380
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhőre való dekorokat a haladási sorból megkaptuk. A boltból a felhőt kellett volna kiváltani, nem a dekorokat; abból már két garnitúrád van így. Erre az event ismertetője is kitért:
    Próbálj meg írni a Support-nak, és méltányossági kérelem keretében lecseréltetni a dekorokat a felhőre. Itt olvashatsz egy moderátori választ is hasonló problémára, Othep bővebben is leírta ennek menetét: https://board-hu.farmerama.com/threads/fonalgombolyító-éjszakák-eventcsevegő.24264/page-10#post-1359715
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.23
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.