Kérdések a Bahamarama szigettel és a Maja templommal kapcsolatosan

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Amennyiben, az alapos takarítás sem segített, a következőt tudjuk tanácsolni:

A router kikapcsolását, bekapcsolását is kipróbálhatod, az internetsebességet is ellenőrizd! (magas feltöltési sebesség, és alacsony ping (késleltetés) az optimális).
    Ha nem megfelelő a neted, térjél át wifi-ről kábelre, legalább a játék idejére. Zárjál be minden felesleges ablakot a böngészőn, ha böngészős verzióval játszol.
    Esetleg váltsál másik böngészőre./Chrome,Firefox,Edge/ Ha klienssel játszol, végső megoldásként töröld és telepítsd újra a klienst. Ha ezt a megoldást választod, mindenképp távolítsd el a Programok közül, a letöltés mappából, esetleg a Lomtárból is a régi programot.
    Köszönjük, ha ezeket megteszed a sikeres játék érdekében!

2. FREYA1.

FREYA1. Utánpótlás-írogató

Ó,jesszus .
    Köszi szépen.

3. h.antonia94

h.antonia94 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, kerdesem az lenne, hogy a Bahamaramas gazdakori feladatok is adnak csillagot a Bolcs tolgyhoz?

4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Van olyan, ahol csillag is a jutalmak között található.

Magad is áttekintheted, ez a küldetések gyűjteménye: ITT a fórumon.

A farmon a rendelkezésedre álló küldetések a bal oldali menüből nyithatók. Gondolom, ismered a helyet, hisz onnan teljesítjük a feladatokat.

5. h.antonia94

h.antonia94 Fórum-zöldfülű

Perszehogy, koszonom a valaszt :)

csak azert kerdeztem, mert a feladatokban a csillagokra palyazom, a Bahamaramat viszont meg nem igenyeltem a Tolgytol, eshogy erdemes - e nekem :D