Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csi48

csi48 Fórum ismerője

Köszönöm szépen

2. pietro52

pietro52 Haladó

Sziasztok!

Mikor kerül kiírásra a holnap induló event? Máskor már délelőtt most meg még semmi.

kedvenc62 kedveli ezt.
  3. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az eventnaptárban, ami hónap elején kiírásra kerül, abban benne van, hogy tájékoztató jellegű, változtatást nem kizárt.
    Az ismertető nem jött, azaz nem fog elindulni 24 órán belül az event. Mint mindig, időben szólunk, ha jön az event.

rjolka és -hubertus1960- kedveli ezt.
  4. buhuhu

buhuhu Járnitanuló

Szia! Kérlek szépen segíts.Egy szomszédot keresnék, de olyan régen jártam erre,hogy most nem találom hol is kéne keressem.

5. Swallow

6. buhuhu

buhuhu Járnitanuló

7. szupermuter51

szupermuter51 Járnitanuló

Sziasztok! Szeretném megkérdezni tudtok e abban segíteni, hogy vásároltam 300 paradicsomot de nem találom, akkor hol találom? Köszönöm a segítséget előre is. szupermuter51 ID 24796610

8. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szupermuter51!
    A Főfarmodon , a növények között találod meg ,a többi paradicsommal együtt.
    Valószínű, hogy a 300 paradicsom megvétele nem látványosan növelte meg a már meglévő paradicsomod számát, ezért nem veszed észre, hogy lényegesen megnövekedett a db száma !
    Minden esetre egy frissítést végezz el !

9. szupermuter51

szupermuter51 Járnitanuló

Nagyon rendes vagy, de össz-visz 3db paradicsomom volt amit elültettem. Ezért vettem 300db-ot, hogy legyen majd mit szaporítanom, de 0 mennyiségű paradicsomot találtam a raktárban. Na most learattam azt a 3 db-ot ami beérett,így lett 12 db paradicsom a raktárban. Tehát:hol van a 300 db amit vettem??

10. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia újra!
    Moderátortársam ellenőrizte a paradicsomokat nálad!
    A piros kosárból vásároltál ma: 16:33:38 órakor 300 adag paradicsomot.
    Bekeverted a malomban, a gekkótáphoz, összesen 6 db táp elvitt 300 db paradicsomot 16:47:41-17:21:26 óra között.
    Így nem kell keresni, hol van, mert a tápban landolt.
    Ha szükséged lenne még paradicsomra, vásárolhatsz a piacon is a további ültetéshez!

11. kende2021

kende2021 Utánpótlás-írogató

A központban dolgozok éves rendes szabadságukat töltik?

kedvenc62 és véda2020 kedveli ezt.
  12. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Mivel mi csak a saját szabadidőnkben töltjük itt az időnket, nem állunk alkalmazásban a Bigpointtal, főleg nem a központban töltjük a napjainkat, így nekünk sincs hozzá közünk, nem hogy másnak.
    Ez az információ a dolgozóra és a munkáltatóra vonatkozik.

13. kende2021

kende2021 Utánpótlás-írogató

Amikor elmaradt az öszi szüret,tudtak egy tájékoztatót küldeni.Most miért nem?Nem mindenki tud félóránként felnézni a fórumra,hogy hátha történt valami.Nem megsértődni kell az érdeklödésen.

kedvenc62 és véda2020 kedveli ezt.
  14. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Tegnap óta mondjuk, magyarázzuk, de nem akarod megérteni a történteket.

Az Őszi szüret be lett jelentve hivatalos, ismertetővel, majd utána lett döntés, hogy halasztódik, ezért került kiírásra, hogy nem akkor lesz.

Amit Te hiányolsz, arról pedig nem érkezett hivatalos tájékoztatás, hogy érkezik, ezért nem kell, nem tehetünk ki semmiféle közleményt.
    Az előzetes eventnaptár, azért előzetes, mert nem kőbevésett, csak egy előrejelzés, ami változhat. Most változott. De mivel az nem hivatalos, és utólag sem kerül módosításra, ezért azt fenntartással kell kezelni.

Mivel több mint 24 órája foglalkozunk ezzel többen, ez volt az utolsó írásom ezzel kapcsolatosan. Következőkben figyelmeztetés nélkül törlésre kerül az írásod.

rjolka, .dina1. és ChocoBounty kedveli ezt.
  15. tökimalac

tökimalac Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Segítsetek légyszi, hol tudok a hírlevélre feliratkozni. Oda jön egyedi azonosítójú belépési ajándékkód.

köszönöm

16. Swallow

Szia!

Kérlek, ellenőrizd, hogy a felhasználófiók beállításokon belül, a hírlevél fülön engedélyezve van-e a hírlevelek fogadása.

Amennyiben be van kapcsolva, a képen látható "Igen" szó látható, zöld háttérrel. Ha nincs, akkor piros háttérrel "Nem" szó látható rajta.
    Amennyiben nincs engedélyezve a hírlevelek fogadása, akkor ezért nem kaptad meg a levelet.

Amennyiben engedélyezve van a hírlevelek fogadása, de régebben leiratkoztál róla, lehetséges hogy feketelistán szerepel az e-mail címed.

Kérlek, ez ügyben keresd fel a supportot, ahol segítséget tudnak nyújtani számodra ez ügyben.
    A supportot itt éred el:

17. Marik33

Marik33 Törekvő

Szervusztok csináltam kilenc dobozt szerettem volna kirakni hiába húzom oda a gyergyára semmilyen irány nem mutat hogy hóvá tehetem le bár mit csinálok az elem vissza megy a helyére.Hol rontom el.köszönöm

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Nem a gyertyára, hanem a gyertya mellé kell az első sütit letenni.
    A süti oldalát fogd meg, annál a színnél, amit illeszteni akarsz valahová, akár a gyertya mellé is.

Kuzdern kedveli ezt.
  19. Marik33

Marik33 Törekvő

Nem a gyertyára akartam tenni hanem mellé és nem áll meg pedig már egy párat ki helyeztem nem mutatja melyik irányban rakhatom le hiába kattintok rá vissza megy

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Lehet, hogy nincs elég hely.
    Néha nem látszik, hogy van ott egy kis piros fecni a gyertya mellett.
    Az is egy akadály.