Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sali~*.*, Swartsch, krisztabanya és 2 más kedveli ezt.
  2. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A Gyopárvölggyel kapcsoltban van egy (nem) kis gondom. Alice Gamsbart 23. kérése, hogy fejlesszem az elhasználódó raktárkapacitásomat. Fejlesztettem is 4000-re, de nem jelent meg a zöld pipa, valószínűleg azért, mert nem okéztam előtte. A többi kérés teljesítésénél már ott a zöld pipa. Most akkor Alice kéréseit el is felejthetem? Mert a leírásban a továbbiakban nem láttam, hogy újabb bővítést kérne.
     
    videki78 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Annál a feladatnál az Elhasználódó kategória 4. fejlesztését kéri a megrendelő, amire a 28. szinten van lehetőségünk. Addig ácsorog a téren...
     
    Kuzdern, Luminary, Dolphin és 6 más kedveli ezt.
  4. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Köszönöm szépen.
     
    Luminary és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. api55

    api55 Fórum-zöldfülű

    Szia megcsináltam a nyolckarú polip eventet,de nem tudom kirakni a paszulyra mert nem mutatja meg a szinteket
     
  6. zazavivi

    zazavivi Fórum-zöldfülű

    Szia végeztem a nyolckarú polip játékkal de nem tudom kirakni a paszulyon mert nem ended rá csak várakoztat.köszi
     
  7. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha, jól értem, akkor nem működik nálad sem rendesen a paszuly és nem tudsz lapozni a soron. Ezek szerint Kliensből játszol?
    Tegnap már volt néhány vissszajelzés a paszuly hibás működéséről, ami jelezve lett a központnak. Még nem kaptunk rá választ, de azonnal értesítünk benneteket, ha kapunk tájékoztatást.
    Addig is azt tudom javasolni, hogy böngészőből lépj be a farmodra, mert ott nem jelentkezett ez a hiba és fel tudod tenni a dekorokat a felhősorra.
    Köszönöm:)
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Neked is azt tudom írni, amit fentebb a játékostársadnak, amennyiben kliensből játszol.

    Tegnap már volt néhány vissszajelzés a paszuly hibás működéséről, ami jelezve lett a központnak. Még nem kaptunk rá választ, de azonnal értesítünk benneteket, ha kapunk tájékoztatást.
    Addig is azt tudom javasolni, hogy böngészőből lépj be a farmodra, mert ott nem jelentkezett ez a hiba és fel tudod tenni a dekorokat a felhősorra.
    Megértésedet köszönöm. :)
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  9. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    van 7086 csillagom ( nyilván van, akinek több...!). Miért nem lehet elkölteni valamire/bármire??? Meddig gyűjtsűk még? xDxDxDxD
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nincs egyelőre információnk, hogy milyen módon lehet a Csillagokat elkölteni, nagyobb tételben a Gyopáros kiváltására lehetett költeni legutóbb.
    Ha lesz esetleg újabb rúna a Tölgyön, vagy egyéb lehetőség Csillag költésére, arról egészen biztosan közzé fogunk tenni a megszokott módon közleményt. Így ha azokat figyeled, nem fogsz lemaradni róla.
    Ha van ötleted, hogy mire költenéd a Csillagokat, akkor írd meg az ötletelős topikba:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/
    Megértésedet köszönöm!
     
  11. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Rendben. Köszönöm a válaszod! :)
     
    Sali~*.* és Luminary kedveli ezt.
  12. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Rendben van, ez jó hír akkor. Köszönöm!
     
  13. (-ufo-)

    (-ufo-) Utánpótlás-írogató

    Cuki kesudió felhősor.
    • Nem tematikus felhősor: tetszőlegesen 3 db 1x2-es és 1 db 2x2-es dekorelem helyezhető rá.
    • A felhősorhoz illő, külön megvásárolható dekorok is kerültek most a kínálatba, amelyek szintén farmaranyért vásárolhatók meg.
    Most tetszőlegesen kihelyezhető vagy csak amit FA ért meg kell venni?
     
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tetszőleges, azt teszel rá amit szeretnél. :)
     
    Othep kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Othep:)
    Szeretnék kérdezni valamit: A Gyopár völgyben van egy megrendelő akivel nem vagyok kibékülve, pedig szerettem :) sokszor hívtam vissza édes cserével.

    Irina Adler3. szinttőlbármi, de csak egy fajta egyszerre306:00:00Szombat - Vasárnap (48 óra)

    Az ismertetőben 3 tételes megrendelés szerepel. Hozzám alkalmanként 2-3 tétel kérésével állított be még az előző hétvégén is. Jelenleg megmaradt a 2 tételes, sajnos. Változtattak rajta?
    A két tétel nyilván kevesebb ATP-t ad, mint ha hármat kérne.. ismételve pedig pláne. Túl gyors haladást biztosított?xD:cry:xD Ezért csökkent le a megrendelés mennyisége? Lehet erről tudni valamit?
    Kérlek szépen, ha van erről valami információd megosztanád velünk is?

    A válaszodat előre is köszönöm: Gyöngy
     
    Othep kedveli ezt.
  16. twer7

    twer7 Aktív író

    sziasztok. hogyan tudok répás-almás-csatnit késziteni,
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha rendelkezel a csatni receptjével, akkor el kell jutnod a Mesterségek völgyében a Lekvárfőzőben a 4. szintre.
    Ott tudod elkészíteni.
    Ha nincs recepted, vagy nem tartasz még itt a Lekvárdában, akkor se keseredj el.
    Sok esetben érdemesebb a csatni összetevőivel / hozzávalóival piacolni, és annak az árából csatnit venni, mint magunknak előállítani.
    Nézz körül a piacodon, mi éri meg jobban.
    (Rendszeresen szokott lenni Gazdaraktár akció, amikor féláron kaphatók a receptek a Gazdaboltban, farmaranyért).
    Megkérheted a szomszédaidat is, küldjenek neked ajándékba, vagy kérhetsz itt, az ajándékos topikban: Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tudok semmilyen változtatásról.
    Egy kollégánál ma többször is hármat kívánt Irina, nálam is hármat kér.
    (Nálad talán fogyózik... :) )
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen akkor reménykedem benne, hogy észre tér és nálam is abbahagyja a két tételes kéréseit. Most küldtem el megnézem mit kér a következő alkalommal, szánok rá három cserét :D

    És megtörtént a csoda, nálam is három tételt kér..[​IMG]
    Köszönöm a fáradságodat és a kollégádnak is a kontrolt.
    További szép estét, jó játékot/munkát kívánok :)
     
    Kuzdern, alex0824 és Othep kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Már ez is valami, bár még nem teljes a siker!
    "bármi, de csak egy fajta egyszerre"
    Mások is írták már, hogy van, amikor gondol egyet és kettőt kér csak.
    Vagy volt egy központ által be nem jelentet módosítás, ami csak bizonyos gazdákat érint,
    vagy hiba van a gyopáron.
    :)
     
    Kuzdern, -gyöngy-581 és Othep kedveli ezt.