Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  2. szebasztián04

    szebasztián04 Utánpótlás-írogató

    Végre megérkezett, kész lettem .
    Nagyon köszönöm a segítséget , a türelmedet , és elnézést a kellemetlenségért , hogy ilyen nehezen akart összejönni.
    További szép estét . :)
     
    Luminary és aida2330 kedveli ezt.
  3. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Szia! Segítséget szeretnék kérni,nem tudom hogy hol van a gyopár domb,ahol napraforgót lehet termeszteni. tyúkanyó200651 ID:17608009
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A térkép jobb alsó sarkában egy alpesi házikóra kattintva lehet elérni a Napraforgódomb nevű területet. Ennek feltétele a Gyopárvölgyben elért 25. szint. Ekkor megkapod a területhez a hozzáférést, de csak kb. a harmadán termelhetsz; a további részeit szintén gyopárvölgyi szintlépésekkel szerezheted meg. A területre fákat, ólakat és dekorokat lehet kitenni, vagyis növények nem termeszthetők.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324695
     
    Dolphin, -ágianyu33-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. szinusz

    szinusz Haladó

    üdvözletem. nagyon sok kihelyezhető dekorációs tárgyam van.már nincs hova eltenni őket. esetleg lehetne valami olyan új területet kitalálni, hogy kihelyezhessem őket? talán nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen gondja van. szinusz id:1296664. köszönöm
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egész játékra jellemző a mennyiségi szemlélet: mindenből rengeteg van. Túl sok a növény, a fa, az állat. Mindegyiknél mérlegelni kell, mit tartunk kint - egy plusz terület semmit nem old meg., az alapprobléma ugyanúgy fenn fog állni. Ha a TP a fontos, egy új dekor esetén cseréld le egy régi, kevesebb TP-t adó dekorra. Ha inkább a ládát adókat tartod fontosabbnak, cseréld le a TP-seket.
    Azt is gondold meg, hogy egy új területet kezelni is kell; már most is sok a terület, munkások nélkül gyakorlatilag lehetetlen naponta egyszer (vagy többször) végigaratni. Ha továbbra is ilyen megbízhatatlan lesz a játék, az ember inkább parlagon hagy területeket, nemhogy még újabbakat is bevállaljon...
    (Nekem jelenleg több mint 1000 dekorom van a pajtában, amelyek kb. 1800-2000 kockányi helyet foglalnak, és ebben nincsenek benne a napi ajándékként küldhető állandó vagy időszakos dekorok. 10 új terület kellene tehát, hogy mindent kirakjak, és néhány havonta egy-egy új terület. Muszáj nekünk válogatni, mindent nem lehet kitenni...)
     
    Dolphin, Othep, rjolka és 7 más kedveli ezt.
  7. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Nálam nem jelenik meg a új napi ajándék! Így nem is tudok küldeni! Mi lehet az oka, pedig frissítettem de semmi. esmmirevaló ID 49645828
     
    rjolka kedveli ezt.
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Központ tájékoztatása alapján tudnak a hibáról, a javítás folyamatban van. A hiba javításáig további türelmedet kérjük!
    Köszönjük!
     
  9. Szomasy

    Szomasy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nálam nem jelenik meg a Trims'N'Roses, nem értem miért kell az előzőt megszüntetni ha nincs "működő" új helyette, azt hiszem előzőleg a Jégcsákánynál is ugyanez volt a gond ha jól emlékszem?! Köszönöm a választ.
    Üdv: Szomasy
     
    rjolka kedveli ezt.
  10. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szeretném megkérdezni, hogy a szezonzseton az event növényre is adja a plussz egy növényt, vagy csak a sima aratásnál érvényes? Köszünüm a választ. zsóka56 ID: 1412578
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventnövényre is adja. :)
     
    Luminary kedveli ezt.
  12. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Központban tudnak a kliensben jelentkező hibáról és a javítás folyamatban van. A hiba elhárításáig türelmedet kérjük.
    Köszönöm:)
     
    rjolka és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Köszönöm :inlove:
     
    Ninett79 és Luminary kedveli ezt.
  14. Szuzymami

    Szuzymami Utánpótlás-írogató

    Szép napot! Mivel nálam sincs a napi ajándékok között a Trims'N'Roses, így gondolom még nem sikerült kijavítani a hibát. Várok türelmesen :)
     
    rjolka kedveli ezt.
  15. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    A hiba elhárítása megtörtént. A küldhető új napi ajándék -Trims'N'Roses - már megjelenik kliensben is. Amennyiben nem ezt tapasztaljátok, egy ki/belépést követően próbáljátok meg újra.
    Köszönjük a türelmet.:)
     
  16. vagyok19722

    vagyok19722 Fórum-zöldfülű

    Hali.. kicsit meg vagyok zavarodva... van egy tojástojatóm,meg külön tyukicák,de... a tojástojatóhoz nem találok tápot,ugyanis hiába van 120 tyúk tápom,nem engedi etetni belőle... :(:( Legyetek kedvesek infót adni nekem hogy mi ilyenkor a teendő... Köszönöm...
     
  17. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Tojástojató indításához minden esetben szükséged van 1 db tyúktápra és 3 db tyúkra. Amennyiben nincs 3 db tyúk a pajtában, nem tudod indítani a tojatót. Ilyenkor vagy kihelyezel több tyúkólat és termelsz, vagy a piacon vásárolsz pár darab tyúkot.
    Több információt a Farmerama Enciklopédiában találsz, érdemes ott nézelődni, olvasgatni.
    Onnan hoztam a Tojástojató leírását is neked.:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csibe-baba-avagy-tyúkok-a-köbön.398/#post-1157
    Ha nem sikerül, akkor kérlek hozz farmnevet és farm ID számot, hogy további segítséget tudjunk nyújtani.
    További jó játékot kívánok:)
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ezt a képet a szédültön mentettem el. Nem értem, hogy miért ad "csak" 15 darab fatermést a 7 fa? A mellette lévő másik füvészben is 19
    fatermést ad mindegyik betett fa.

    [​IMG]

    Mit kéne csinálnom ahhoz, hogy egyformán kapjam a faterméseket? Tudnátok ebben segíteni vagy tanácsot adni?
    Több bónuszom is él ami hat a fatermésekre, de úgy látszik nem egyformán.:oops::music:
    A játékom Chrome alatt fut.
    ID: 40951777
    Gazda neve: -gyöngy-581
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján szórj Kacsa Kata szupertrágyát a többi fádra is.
    Mert csak a 19 db-ot adó fán van.

    upload_2024-3-23_14-45-56.png
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Othep:)
    Köszönöm szépen, a KK-t géppel szórtam ki, elméletileg kapnia kellett volna mindegyik fának ha jól tudom.:music::oops: Erre nem is figyeltem, hogy van-e ott a többinél vagy nincsen.
    Megyek és megpróbálok szórni rá újra, mielőtt beérnének.
    Köszönöm a fáradtságotokat.
    További szép napot és jó munkát kívánok. :)
     
    semmirevaló és Kuzdern kedveli ezt.