Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Nyári kalendáriumban a lelakatolt figurás strandjátékok rejtik a 7 napos terminusok átvétele utáni különleges ajándékokat.

A készítők a különleges "nagyobb, értékesebb" ajándékokat ez alá a játékok alá "rejtették".

Az átvétel idején derül ki majd, mit adnak a figurák.
    Az ismertetőben a dekor ajándékok ismertetéséhez kaptunk "engedélyt".

Ha már ajándékok érkeznek, kivárhatjuk, mik is azok.
    Igazi meglepetés ránk fér a munkás napok közepette.

2. mamuci44

mamuci44 Haladó

Az alapot már kitettem sőt már fejlesztettem is de az utolsó fejlesztést amit kaptam nem sikerűl rátennem lehet hogy meg kell várni mig leszedhető lesz? Sajnos még egy kis idő kelett volna és megcsinálom az eventet ! Lecsusztam róla!

3. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A fejlesztéssel nem kell megvárni, még beérik a dekor. Csak néhány másodpercet várj amíg az animáció tart a függönnyel.

Tedd ki ismét a dekort, vagy ha ki van helyezve, próbád meg újra ráenni a fejlesztést.

Kuzdern kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia mamarygen :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Teljes mértékig egyetértek azzal, hogy várhatunk vele, szeretem a meglepetéseket és türelmetlen sem vagyok, még a látszat ellenére sem :)
    Egyszerűen csak kerestem a választ arra, amit nem értettem, hogy miért nem szerepelnek ezek is a dekor listában vagy egyéb helyen ellentétben a nevükkel, ami elhangzott az ismertetőben :)

További szép napot és jó munkát kívánok Neked :D

vihence kedveli ezt.
  5. zene53

zene53 Utánpótlás-írogató

Szia! megjelent a Party pörgetés felhősor7, mindjárt az első dekort nem találom sajnos. Azt szeretném kérdezni, hogy mikor lehetett megszerezni, melyik feladatban. Köszönöm a segítséget.

6. Kékmadár1

Szia!
    A Party pörgetés 7 felhősorra való dekorokat, A kerek keréken party pörgetésekkel lehet megszerezni.
    Első helyen a legutóbb játékba került tárgy a Nyári gomba-kunyhó van.
    Nyári gomba-kunyhó
    Érési idő : 22:00 óra
    Amit ad : 2800 TP / BTP és 1 db Halas láda
    Kihelyezhető : minden területre (kivétel: Teliholdas terület, Gombaerdő, Kísértetjárta kúria)
    Mérte : 1x1
    Elérhető : 3. szinttől
    https://board-hu.farmerama.com/threads/party-pörgetés-akció-új-főnyereménnyel-2020-június.19672/

A kerék részletes ismertetőjét az alábbi linkre kattintva olvashatod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerék.10075/

Kuzdern kedveli ezt.
  7. zene53

zene53 Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Kuzdern kedveli ezt.
  8. evatx

evatx Utánpótlás-írogató

Szia, szét lehet szedni egy dekort, amit nem akartam fejleszteni ? A rozsdás bambuszvillámról van szó.

9. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia evatx!
    Sajnos az összerakott dekorokat már nem lehet szétszedni.

10. evatx

evatx Utánpótlás-írogató

Akkor hiába nyomtam végig az event-et :-( Talán egyszer majd küldhető lesz ajándékba, akkor keresek egy repcsit.

11. Kweziland

Kweziland Utánpótlás-írogató

haho, nem találom a bambuszvillámot, amit a felhőre kellene rakni, pedig három függönyöm van hozzá, Hol lehet?
    KwezilandID: 37021292 köszi

12. Havasi_Gyopár

Szia evatx!
    Nem értem a problémádat.
    Ha végigvitted az eventet, akkor az első szint végén megkaptad az alap dekorációs elemet, majd az azt követő 3 szint végén a fejlesztéseket, és a legutolsóban a felhőt. A felhőre pedig a már összerakott repcsit lehet felrakni, és melléje a menüből, általad szabadon választott dekorációs elemeket. Ezután tudod aktiválni a felhőt.
    Vagy nem ez volt a cél?

Kuzdern kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

Szia Kweziland!
    A Rozsdás bambuszvillám a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, a felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekorációt már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.

Kweziland kedveli ezt.
  14. Fifike170

Fifike170 Aktív író

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni hogy miből lehet előállítani a gerebjét? Köszönöm.

15. Havasi_Gyopár

Szia Fifike170!
    A gereblye a sün terményes óljában a gereblyegyárban állítható elő, de szerencsés esetben Ajándékozási és cserenapon is tudsz szerezni:
    Gereblyegyár
    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db süntáp, 2 db sün
    Szükséges szint: 3
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .........................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerülésMegjegyzés
    [​IMG]GereblyegyárTermény: 1 db gereblye
    Érési idő: 18:30 óra
    Tapasztalatpont: 240 TP
    Trágya mennyisége: 4 db
    -2017. novemberben titokzatos rakományban az Ólgőzösről- Tárgyválogatás 2017. december
    - Tök más testvérek gazdakörből szerezhető 1 db
    - Ólválogatásban szerepelt.

16. Fifike170

Fifike170 Aktív író

Köszönöm szépen

Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.7.20
  17. nolina1965

nolina1965 Fórumfelvigyázó

Sziasztok, prémium tag vagyok. Ha nem aratom automatikusan a fákat, hanem hagyom benn mindent éregetni 2-3 napig, majd utána aktiválok Fabevételi/betakarítási bónuszt, akkor mi történik? Hogyan számolja a rendszer ha a +3 db-ost aktiválom, és ha a %-ost? Az egész időtartamra szoroz, vagy csak az utolsó érési periódusra?
    Köszönöm!

18. Kweziland

Kweziland Utánpótlás-írogató

köszi, félreértettem, itt az előttem kérdezőt, azt hittem az alap megy a felhőre, :) és nem tudtam mit csináljak, de így már értem

19. Kékmadár1

Szia!
    Igen az egész érési ciklusra hatnak, a +3, és a % bónusz is.
    Egy hétig halmozódhat a termés ha nem aratsz.

20. etamama5959

etamama5959 Utánpótlás-írogató

Szia !szeretném meg kérdezni elvégeztem a Profik a magasba összes feladatott és nem találom a felhő sora rakót figurát.Válaszodat előre is köszönöm