Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Almaded

Almaded Junior szaki

Köszönöm :)

-BombadilToma- és genka53 kedveli ezt.
  2. Kulákbogi

Kulákbogi Járnitanuló

Érdeklődnék, hogy a csúszó eventek várható időpontját miért csak az aktuális topikban teszik közzé? Talán ha a hivatalos infónál is ott lenne többekhez is eljut... Köszönöm: Bogi

Neni60 kedveli ezt.
  3. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Tegnap a csevegőben többször lett jelezve, hogy késik a "Rémes otthon" event kezdési ideje, majd 21 órakor mamarygen BA közreadta itt a csevegőben, a Központ hivatalos értesítését, hogy október 7-e az új kezdési időpont.

Ugyanakkor bekerült a Központ-Eventek topikba is a hivatalos kiírás és ennek megfelelően a Rémes otthon eventben is megtörtént a kezdési és zárási időpont helyesbítése.

Ezért nem helyes az az állításod, hogy csak az event csevegőben lettek tájékoztatva a játékosok!
    A többi mini event, új kezdési időpontját is érdemes lesz majd újra elolvasni!

A programelemekről szóló sajnálatos változások a hivatalos közleményekben nyomon követhetők.

Kérlek, tekintsd meg azokat.

A fórum fő oldalán jobbra, a Mai nap eseményei szövegblokkban ez látható, olvasható - link is található ott, ha a belső tartalmat szeretnéd megismerni:

A mai nap eseményei

1. Telihold event
    2. Rémes otthon - 2022. október
    3. Munkások akciós áron
    4. Mega TP nap
    5. Ajándékozás és kereskedelem - csere event - 2022. október
    6. Bónuszkód: DELAYED - a Rémes otthon event késleltetése miatt
    7. Party pörgetés vásár!
    8. Az október 6-i eventkezdés elhalasztásáról

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Kulákbogi

Kulákbogi Járnitanuló

Köszönöm a tájékoztatást, tényleg az eventeknél is fel van tüntetve az új időpont. Biztos kukacoskodás, de hát ilyen vagyok,hogy a hivatalos közleményben lett bejelentve a halasztás és ott igértek információt, hát én ott kerestem. Elnézést, hogy a szerteágazó fórumon nehezen mozgok. Köszönöm: Bogi

smoldering kedveli ezt.
  5. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Bogi!
    Azért vagyunk, hogy segítsünk-tájékoztassunk, de érdemes mindenkinek a topikokat is olvasni!

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. evakarma

evakarma Fórumszaki

Sziasztok. A bónuszládából jött egy 200%-os terménybónusz,a rekesz gyémánt. Ez konkrétan mit ad? Köszönöm.

7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Konkrétan +200%-nyi, azaz 3-szoros termést takaríthatsz be mindenhonnan és mindenből (növény, fatermés, állat, termény). Gyémánt rekeszt igényel, tehát a csatnival együtt nem használható. 24 órás, de Pinkie-vel 31:12. Értékes, ritka bónusz, gondold meg, mire használod.

8. evakarma

evakarma Fórumszaki

Köszönöm a választ. Még annyit: Eventnövényre is hat?

9. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Tudsz olyan bónuszt, ami minden növényre hat, de eventnövényre nem?
    Igen, hat.

10. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

Sziasztok!Nem tudom hol kérdezzem meg,de a Paszulyon,meg van a Doki küldetése I,II és nem tudom kirakni!!Segitsetek lécci!Köszönöm!

11. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Hová szeretnéd kirakni?
    Leírnád kicsit pontosabban, mit szeretnél csinálni?

12. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Itt nézd meg a felhőt, talán rátalálsz a megoldásra. :)

Othep és Ayrin67 kedveli ezt.
  13. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

A Doki küldetése felhősorra.

14. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

Szia,jajj,de jó vagy!!!Köszike,ezt nem is gondoltam,hogy így kell!!!További szép napocskát!!:inlove:

Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  15. Othep

Ez egy speciális eset.
    A Doki küldetése felhősor ismertetőjében ez az információ található:

Ahhoz, hogy a Doki II dekor elemeket ki tudjuk helyezni a felhőre, az alábbiakat kell tennünk:
    - kihelyezni Doki I elemet a Bahamarama vagy a kincses szigetre,
    - ráhelyezni a Doki II fejlesztést,
    - törölni a farmról a dekor elemet, ezáltal a menüben egyben kerülnek tárolásra,
    - az így összeragadt dekor elemet már ki tudjuk helyezni a felhősorra.

A régebbi kakukkos dekor elemeknél szintén hasonlóan kell eljárni.

-ágianyu33- és Ayrin67 kedveli ezt.
  16. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

Meg van amúgy mindegyik csak a Doki I hiányzott,most kaptam és már ki is raktam a Bahára!!Köszike szépen a segítségeteket!!!:inlove:

zsani_apja és Othep kedveli ezt.
  17. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

Ja,még egyet had kérdezzek,a Mentorrendszer felhősor és a Játékóra felhősor nem cserélhető??Köszike:)

18. Othep

Nem, ezek a felhősor-elemek nem cserélhetők.
    Egy tárgy cserélhetőségét Te is ellenőrizheted úgy, hogy megpróbálod cserére felajánlani a cserefelületen, vagy elajándékozni.
    Ami megjelenik ilyenkor az cserélhető, ami nem, az nem. :)

-ágianyu33-, zsani_apja és Ayrin67 kedveli ezt.
  19. Ayrin67

Ayrin67 Fórumprofi

Igaz-igaz!!Nagyon szépen köszike!!!További szép hétvégét:):)

Othep kedveli ezt.
  20. szupermuter51

szupermuter51 Járnitanuló

Sziasztok! Nincs 5 perce, hogy vettem 50db szupertrágyát farmpengőért és nem kaptam meg!! Kérem, hogy nézzetek utána, miért nem!! szupermuter51 ID:24496610