Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A bahamán nincs fő farm, ott a fő területet ültetvénynek nevezik. Ez a legelső terület, régebben fő termő terület volt a neve.
    Esetleg képpel nem tudnál nekünk segíteni, hogy milyen táblát is látsz amit mi nem látunk?

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  2. JaniKlari

JaniKlari Utánpótlás-írogató

Sajnos képet nem tudok küldeni, de ID 2371066 janiklari alatt meglehet nézni. Több helyen is van, olyan mint amikor kész van valami,de csak 1 db.

3. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

A felkiáltójelre gondolsz? Mert az megjelenési hiba. Nálam is van. Tudnak a hibáról...

4. Coff66

Coff66 Fórum veteránja

Szia!

A játékos erről a jelenségről beszélt.
    Ez előfordul mindannyiunk farmján takarítástól és bármi mástól függetlenül, mert központi hiba.

vihence, libuskafarm, Matold és 3 más kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz JaniKlari!
    Kollégám időközben elment, ezért én válaszolok neked.
    Az a kis sziget csak egy földrész a Baha ültetvény előtt.
    Időnként azon meg szokott jelenni egy beérést jelképező felkiáltójel.
    Ez egy megjelenítési hiba. Ne foglalkozz vele.
    A központban tudnak már erről a megjelenítési hibáról is. Reméljük mielőbb javítják.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. JaniKlari

JaniKlari Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ !

7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ez a tegnap indult teliholdas event felröppenője.

Kuzdern és fcsilla kedveli ezt.
  8. fcsilla

fcsilla Járnitanuló

Bocsánat, én valamit nagyon elnéztem, :) :) egészen másra gondoltam. Köszönöm a fáradozásodat!

-BombadilToma- kedveli ezt.
  9. momo2011

momo2011 Utánpótlás-írogató

Szia!!! nem tudom,hohy mennyi elba tenyeszetett kaptam szomorú,hogy ebböl egyetlen egyet kaptam a Tesom meg egyetlen egyetse kapott hogy van ez ID:1187486

10. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A válasz: warum-barum.

Mint ahogy te sem érted a válaszomat, én sem értem a kérdésedet. Kifejtenéd részletesebben, mi a gond?

vihence, fcsilla, Matold és még 1 ember kedveli ezt.
  11. maci0325

maci0325 Fórumlakó

Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy van farm vissza rendezöm de nemtudom használni mert nem nyitja meg . Azt irja a hogy probléma van . Lehet tudni miert nem megy mert így nem sol értelme van a prénium elöfizetésnek . Köszönöm Lázárné

12. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Sziasztok elnézést kérek a zavarásért!
    Azt szeretném megkérdezni hogy ami az aláírásomban van kép az megfelel az előírásoknak?
    Vagy ez is túl nagy méret, mert akkor lekicsinyítem.
    Válaszotokat előre is köszönöm szépen.

13. Havasi_Gyopár

Szia -Fülemüle-70!
    Igen ez a kép megfelel az előírásoknak: 495x190-pixel.
    Köszönjük az együttműködésedet, a képcsere ügyben.

-Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. -Fülemüle-70

-Fülemüle-70 Fórum császára

Kedves Havasi_Gyopár nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

Swallow és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. libuskafarm

libuskafarm Fórum félistene

Szia. Ezt akartam én is kérdezni. :) Azt hittem új terület lesz a pici szigeten.

ho-hoboy kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

Szia libuskafarm!
    Nem, ez nem lesz új terület, ez csupán egy megjelenítési hiba.
    Reméljük, hogy mihamarabb javítják ezt is.

libuskafarm és ho-hoboy kedveli ezt.
  17. kalos42

kalos42 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Van pinkie pie sütije a raktáramban, ami elvileg meghosszabbít minden aktív bónuszt 30%-kal. Viszont, amikor rákattintok a "Használom" feliratra és megkérdezi, hogy hányat szeretnék felhasználni, és rányomok a zöld pipára nem történik semmi. Ugyanannyi pinkie pie sütije marad a raktáramban és a bónuszok időtartama sem növekszik. Ez csak a raktáramban lévő termékekre vonatkozik - például csak a répás-almás csatni idejét hosszabbítja meg - vagy más bónuszokra is érvényes, mint például a kerek keréken is pörgethető termény bónuszra is?

18. Havasi_Gyopár

Szia kalos42!
    Valóban, mintha ma nehézkesebb lenne a Pinkie Pie kiadagolása a rekeszekben levő termékekre.
    Kérlek ilyenkor ismételd meg a kattintást, vagy nyomj egy F5-öt, és ezután újból próbáld meg a hatóidő hosszabbító termék felhasználását.
    A Pinkie Pie minden egyes, a rekeszben levő termék hatóidejét meghosszabbítja 30%-kal.
    A használat mértéke 1 db Pinkie Pie, függetlenül attól, hogy hány rekeszben van meghosszabbítandó hatóidejű termék.
    Ha azok közül egy is elhasználódik, és berakunk helyébe egy újat, akkor amennyiben azt szeretnénk, hogy annak a hatóideje is meghosszabbodjon, akkor ahhoz ismét el kell fogyasztanunk egy Pinkie Pie-t.
    A kerek keréken pörgethető terménybónusz nem rekeszes, a bónuszsávon jelenik meg a rekeszek fölött, így annak a hatóideje nem növekszik meg. Ha a keréken két egyforma bónuszt pörgetünk ki, akkor azok mennyiségi hatása összeadódik.
    Ha viszont a polcról leveszünk a terméshozam növelésére ható, rekeszbe rakható Növénybevételi bónusz terméket, akkor azok hatóideje adódik össze, amennyiben kettőt használunk.

-ágianyu33- és kalos42 kedveli ezt.
  19. kalos42

kalos42 Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ! Akkor valószínű azért nem tudom aktiválni, mert mindegyik bónusz a felső sávban van és nem a rekeszben.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. 20kobra11

20kobra11 Utánpótlás-írogató

Nekem néhány perce az egyszerre berakott Répás-almás csatni és Fehér ártatlanság közül csak az utóbbi hatóidejét hosszabbította meg ...