Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adat pótlását.
    Ellenőrzésem alapján mindhárom dekort megkaptad az event teljesítésével:
    - A Cukorkatorony dekorodat már felraktad a felhőre, a helyére
    - A nyertes mindent visz dekort a Világító torony területre helyezted ki (középtájon keresd)
    - a Keksztolvajok dekor a dobozban található, a kép Nálad készült az ellenőrzéskor
    upload_2024-2-27_10-35-20.png
     
    Sali~*.*, genka53 és Swartsch kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az mit jelent pontosan, hogy nem engedi a játék? Milyen módon próbáltad törölni a dekort?
    Területre kihelyezett dekort két módon tudsz törölni:
    - vagy a jobb oldali menüsor legalsó ablakában (lapát ábra) kiválasztod a piros törlő gombot, majd egérrel rámész a törlendő dekorra - az picit bepirosodik.
    upload_2024-2-27_10-51-19.png
    - vagy megnyomod a D betűt a billentyűzeten, s utána mész az egérrel a törlendő dekorra, s az pirosas színt kap.
    Mindkét esetben a képernyő tetején megjelenik ez az ábra, amíg aktív, mindent törölsz, amire rákattintasz, erre majd figyelj.
    upload_2024-2-27_10-52-55.png

    Mindkét dekorodat tudtam volna törölni, ha a fenti módszerek egyikével sem jársz sikerrel, akkor jelezd melyiket töröljem ki Neked.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, genka53, Othep és 2 más kedveli ezt.
  3. Kisata

    Kisata Fórum-zöldfülű

    Köszi!
    Éreztem hogy én bénázok
     
  4. TOPI41

    TOPI41 Fórum nagymestere

    Köszönöm asegítségedet nehezen de meg találtam
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy a tölgynél az "Élő Legenda" rúna feltöltéséhez a gazdakörben melyik feladatok elvégzése szükséges? A növények kupa fejlesztéshez megtaláltam a feladatot, de az állatok kupa fejlesztéshez való faladatot sehogyan nem találom.
     
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    A "Tenyésztők versenye" gazdaköri feladatot kell teljesítened!
     
    aida2330, genka53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  7. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Köszönöm szépen.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  8. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok, mostanában valahogy csend van a piccoló láda kőrül.egyáltalán ad e farmarany fát? én sajnos egyet sem kaptam, de elég hétköznapi dolgokat adogat, szerintetek?
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. KisGica

    KisGica Fórum-zöldfülű

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.24
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor örülj. Én is ennyi ideje játszom, nekem csak egy Farmaranyfa jutott. s ne írj nagybetükkel, mert ez az internetes kommunikációnál kiabálásnak minősül. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.24
    Swartsch, kovácspissti és szöszi50 kedveli ezt.
  12. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Sziasztok!15 ik szintre léptem a gyopáron kaptam érmés fel oldást az értem de a másik mi azt sajnos nem tudom hogy az mit jelent valami felhósor!!??ID:33327404.....
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kuzdern, -ágianyu33-, SparrowC és 5 más kedveli ezt.
  14. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Sali~*.*, -BombadilToma- és SparrowC kedveli ezt.
  15. -Szemecske-

    -Szemecske- Junior szaki

    Sziasztok! Vettem egy vadaskertet a teliholdas területre, ami sajnos nem oda érkezett,hanem a rendes farmra.Megtudnátok nézni nem-lehetne e, hogy vissza vegyétek de legalább kicserélni?Üdv.-Szemecske-

    ID:30023877 -Szemecske-
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves -Szemecske-!

    A Rémítő Vadaskertet gazdaköri feladat teljesítésével lehet megszerezni, nem megvásárolható.
    Itt tudsz róla olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-telihold-event.3019/page-2#post-978476

    A vásárlást nem lehetséges semmissé tenni! Te kattintottál rá, a Te döntésed volt.
    Én nem bánkódnék a helyedben, hiszen a Vadaskert nagyon hasznos, főleg a Farmon, ahol rengeteg állatfaj van már, így tudsz spórolni sok helyet.

    Megértésedet köszönöm!
     
    -Szemecske-, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  17. -Szemecske-

    -Szemecske- Junior szaki

    Bocsika! Ezt jól benéztem, nem bánkódom.Gondoltam az Alpeshez megpakolom Szent Jánosokkal, de már megoldottam.Köszönöm a fáradozásod! Szép napot! -Szemecske-
     
  18. zsuvusz

    zsuvusz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Érdeklődnék hogy a Necronomicon műhelyet hol tudom beszerezni.Jack boltjában nem találom.A választ előre is köszönöm.
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A városi műhelyben tudod megépíteni, ahol a normál színes és terményes ólakat is.
     
    Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. icaoze

    icaoze Utánpótlás-írogató

    Sziasztok mit kell tenem ,gogy megtgaláljam az uj kártyámat hova kell beirni mert a másikat elopták kószi