Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. lenoxa

lenoxa Aktív író

2. babi358

babi358 Fórummogul

3. macasnagyi43

macasnagyi43 Junior szaki

Szervusztok! Megvásároltam a Bubo könyvtára felhősort, de hiába írom be a keresőbe, nem találom, már egyesével végig böngésztem, lehet hogy elsiklottam felette. tudna segíteni valaki? Előre is köszönöm. farmom: macasnagyi43 ID 9763942

4. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Úgy látni, hogy közben sikeresen megtaláltad és fel is töltötted dekorokkal, de nem aktiváltad:

upload_2023-11-27_18-51-55.png

5. macasnagyi43

macasnagyi43 Junior szaki

Köszönöm szépen!

6. Welsibárdok

Welsibárdok Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék,hogy ajándékozás-Cserenapkor küldhető-e gyöngytyúk? Kerestem,de nem találtam róla a topicot.
    Válaszotok előre is köszönöm!

Welsibárdok

-Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Az előző alkalommal küldhető volt!

8. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    erre talán az a jó válasz, hogy majd a következő cserenapkor kiderül. Ugyanis, ezt a Központ határozza meg, hogy mi az ami cserélhető, küldhető a cserenapkor, s mi nem. Mivel a Gyöngytyúkól nem új ól, így várhatóan cserélhető, küldhető lesz most is.
    Amúgy "A vulkán kincse" gazdaköri feladatból is van lehetőséged egy ólat szerezni, erről itt találsz infót:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-9#post-996993

9. karikasostor

karikasostor Fórum-zöldfülű

Szia mindenkinek! Tulajdonképpen azon morfondírozok, hogy hiába a szuper gép és a szuper net, hogy kerülünk ki ebből a bajból?
    Mi lesz, ha nem lesz farm és mi lesz, ha ezt a sok frissítést, többszöri belépést megsínyli a gépünk? Lesz szuper net, nem lesz farm és vehetünk új gépet és kereshetünk új játékot?Az új játék is idővel arra a sorsra jut, mint a farm?Nem sokat írtam, de itt az ideje, hogy a moderátoroknak megköszönjem, amit válaszoltak, ha kérdeztem és mindenkinek segítenek, ha tudnak.Köszönöm.Még remélek!

melcsi67 kedveli ezt.
  10. varga1234

varga1234 Fórumelemző

Szia ! Nem lehet játszani nem jó ez event 1 játszám oda is lett id:1484938

melcsi67 kedveli ezt.
  11. Dolphin

Szia,
    ellenőrzésem alapján úgy látom, hogy 2023-11-28 18:42:45-kor kezdtél el egy játékot a Holdi táblán. Eddig két lépést tettél meg, egy 1-es és 2-es kártyát használtál fel.
    Innen kell folytatnod a lépegetést - a kép Nálad készült, bármelyik lépéssel tudnám folytatni a játékot:
    upload_2023-11-28_18-54-26.png

Javaslom zárd be a klienst / böngészőt, amelyikkel játszol, és nyisd meg újra, lépj be a Játékba.
    Ha Te nem ezt látod, akkor kérlek, futass egy Ccleanert a gépeden, mert beragadt sütik is okozhatják a problémádat.
    Sok sikert a folytatáshoz!

12. varga1234

varga1234 Fórumelemző

Igen 5 db játékom volt és 2db lejátszottam

Elakadt az egész játék nem lehet semmit csinálni.Nem kliensel játszom tudtommal

Látszi elakadt lépni se lehet pont a cél elött vagyok .Soha nem volt szükség ilyen dolgokra amit írtál nekem ez nem az én hibám ,mióta támadások vannak a farm miatt azóta ilyen rossz sajnos. Szeretnék tovább játszani ha lehehetséges.

* Összevontam az egymás alatti bejegyzéseidet, kérlek a jövőben ha új infót adnál még meg, akkor az utolsó bejegyzéseden nyomd meg a Szerkesztés gombot, így még tudsz hozzáírni. Köszönöm / Dolphin

Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.11.23
  13. varga1234

varga1234 Fórumelemző

Sikerült befejeznem és semmit nem csináltam a géppel az jó! További szép estét!

14. Caccus

Caccus Fórum bárója

Nálam reggel szórakozott kidobott mindig a 3 farm learatása 3 órámba telett, de már felesleges ide írni, módik nem hibásak.

15. Dolphin

Szia,
    leírhatod, de Neked sem tudok mást írni, mint a többi Játékostársadnak. S attól mert még nyolcan-tízen jelzitek, nem lesz sajnos előbb megoldás.
    A játéklassulás / belépési problémák nem csak nálunk, hanem külföldön is tapasztalhatóak, mi nem tudunk érdemben segíteni az elhárításában, a Központban dolgoznak rajta. Reméljük, hogy hamarosan minden teljesen rendbe jön.
    Köszönjük szépen a megértéseteket és a türelmeteket!

16. Dolphin

Szia,
    örülök, hogy sikerült végül befejezned. Lehet, hogy az internetedben volt egy rövid szolgáltatás kiesés, vagy lassulás. Én az ellenőrzéskor nem tapasztaltam gondot a játékodban.
    Reméljük további fennakadások nem lesznek, további jó játékot!

17. Caccus

Caccus Fórum bárója

Bocsika tudom, ezért nem is zavartalak reggel már benneteket, mert nekem is elegem van, abból, hogy ide írjak.

babar.bandesz kedveli ezt.
  18. nyugger

nyugger Aktív író

Nekem is délután megjavult.

19. Welsibárdok

Welsibárdok Utánpótlás-írogató

Szia! Nagyon szépen köszönöm!:)

Dolphin kedveli ezt.
  20. chili48

chili48 Törekvő

Sziasztok! A mai napon induló eventet sehol nem találom!