Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum hercege

    Sziasztok,
    Segítenétek abban, hogy piacos topicban kérjek eladásra tenyészállatot? Amit találtam topicot, ahhoz nincs meg a jogom, h résztvegyek benne....
    Köszönöm szépen :)
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Parancsolj.;)
    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni
     
    Swartsch és Zsuzsikan kedveli ezt.
  3. Flóra19940928

    Flóra19940928 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet szupertápot ajándékozni valakinek? A napi szokásos ajándékok között nem találom.
     
  4. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum hercege

    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Napi ajándékozásban nincs. Szupertáp akcióban, ha a banki oldalon olyan csomagot vásárol valaki, hogy a szomszédok is kapnak ajándékba szupertápot, abban az esetben van csak ajándékozás.
    [​IMG]
    :)
     
    kigyo51, Swartsch, Dolphin és még 1 ember kedveli ezt.
  6. *Gizus*

    *Gizus* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Tudjátok hogy a Farmerama Mobile applikáció miért nem enged belépni minket? Többen is írják a problémát a Farmerama csoportban. Én az előbb próbáltam írni a Hibák, blogokba de kiírta, hogy nincs jogosultságom. Érdekes, mert máskor is írtam már, de ilyen nem volt! Köszönöm.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mint azt többször leírtuk már a Farmerama csapata már egy ideje dolgozik a játék mobilverzióján. Egyelőre még korai stádiumban van, ezért hivatalos bejelentés sincs róla, de hamarosan hivatalos információkat fogunk megosztani, amint a Központ erre utasítást ad. Addig is, pár információ: az applikáció hivatalos, nyugodtan lehet vele játszani, és reméljük hamarosan bejelentésre kerül a béta fázis hivatalosan is.
    Továbbítottam a jelzésedet a Központ részére, más információval jelenleg nem szolgálhatok.

    Kiegészítés 11:52-kor:
    A Központ visszajelzése alapján a probléma elhárításra került, próbáld meg újra a belépést! Köszönjük!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.25
    Sali~*.*, Swartsch és *Gizus* kedveli ezt.
  8. b.kata73

    b.kata73 Junior szaki

    Üdv.
    Ha Tengeri csomag 1-et megveszem akkor a felhősor is jár hozzá?Mert mikor rákattintottam a vásárlási oldalra vitt.
     
  9. -Sudden-

    -Sudden- Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Röviden: Nem.
    A csomagok 1-5-ig vannak számozva, az ismertetőben megjelenik, hogy melyik csomag mit tartalmaz és hogy hányas csomagról van szó.
    A csomagokat egymás után az 1-től indulva az 5-ig tudod megvenni sorban, szóval nem tudod kiválasztani az 5-öst egyedül.

    Ha a felhősort akarod, akkor az összes csomagot meg kell venned 1-4-ig majd az utolsó csomagot is.

    Viszont van egy kivétel, úgy nevezett Tengeri multicsomag 1/2/3/4.
    Ekkor 1 gombnyomással veszed meg a maradék csomagot amivel még nem rendelkezel olcsóbban, mintha egyesével vásárolnád meg mindegyiket külön-külön.

    Az hogy a Tengeri multicsomag 1/2/3/4 közül melyiket ajánlja fel a rendszer, az attól függ, hogy vettél-e már külön csomagot, és ha igen, akkor mennyit.

    Értelemszerűen, akkor tudod megvenni a Tengeri multicsomag 1-et ha még nem vettél külön csomagot, tehát nem vetted meg a tengeri csomag 1-et

    A tengeri multicsomag 2-t, akkor bírod megvenni, ha már megvetted külön a tengeri csomag 1-et. A multicsomag megvásárlásával azokat a csomagokat kapod meg, amikkel még nem rendelkezel, ha megveszed a multicsomagot, akkor már nem tudsz többet venni, mivel azzal automatikusan megkapsz mindent.

    Itt egy példa: Tegyük fel, hogy meg akarod venni az összes csomagot, viszont te már megvetted a tengeri csomag 1-et és a tengeri csomag 2-t, ilyenkor megjelenik a tengeri csomag 3 és a Tengeri multicsomag 3 a vásárlási opcióknál.

    Ha a tengeri csomag 3-at veszed meg, akkor értelemszerűen felugrik majd a 4-es, amit következőre meg kell venned a tengeri csomag 5 előtt - ha az összeset akarod - és a Tengeri multicsomag 3 pedig átvált Tengeri multicsomag 4-re.
    A Tengeri multicsomag 3 tartalmazná a 3-4-5 csomagot, de mivel ebben a példában megvásárolod külön a 3-ast, így már nem kell a 3-as csomag - mivel az előbb vetted meg - ezért ajánlja fel a Tengeri multicsomag 4-et, mivel ez a multicsomag a 4 és 5-ös csomagot tartalmazza.
    upload_2025-5-2_13-18-52.png
    Az újságra kattintva és akciók fülön ezt kell látnod, ha még nem vásároltál semmit, a zöld szín ott fog meg jelenni amelyik csomagnál épp tartasz, a "Vedd meg mind" opciónál az összeset megveszed kicsivel olcsóbban a fent említett módon.
    A kép nem nálad készült.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Sali~*.*, Swartsch és b.kata73 kedveli ezt.
  10. b.kata73

    b.kata73 Junior szaki

    Nagyon köszönöm.
     
  11. zsóka56

    zsóka56 Fórumlakó

    Szia. Azt szeretném megtudni, hogy mikor valaki kér most ajándékozás cserenap alatt valamilyen fát, akkor van , hopgy nem mutatja a fa nevét nekem, csak egy csomó csillag van a név alatt. Hogyan lehetne megtudnom, hogy milyeb fát szeretnen a kedves szomszédom? Elöre is köszönöm a választ. üdvözlettel : zsóka56 ID: 1412578
     
  12. -Sudden-

    -Sudden- Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Írj a szomszédodnak, hogy ebben a topikban jelezze, ha olyan szót csillagoz ki a rendszer amit nem kellene az adott kifejezés leírásával.
    Ha ebben a topikban leírja a szót, akkor mi továbbítjuk a központ felé.

    Egyebekben annyit lehet tenni ilyen esetben, hogy fogalmazza meg más szavakkal a fát (írja körül stb.) vagy használjon szinonimát.
    Megértésedet köszönöm.

    Szerkesztés: Minden betű közé szóközt biggyesztve "átverhető" a rendszer.
    Pl: H Á R S F A
     
    Sali~*.* és zsóka56 kedveli ezt.
  13. csigara57

    csigara57 Fórum-zöldfülű

    szia,lenne egy "buta" kérdésem.Rengeteg mandragórám van de sehol nem találom hogy miből.segítenél hol keressem honnan van? köszönöm.
     
  14. -Sudden-

    -Sudden- Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    A mandragóra egy felröppenő az alkimista mesterség alapanyaga, majdnem minden alkimista termék előállításához szükséges.
    Mivel felröppenő, így aratások során szerezhetsz ha már kiváltottad a bölcs tölgyön az alkimista mesterséget.

    Egyebekben ládákból és a kerekkerékről is szerezhetsz mandragórát a pörgetések során.
    A termékek előállításán kívül más szerepe nincs.

    Megértésedet köszönöm.
     
    kigyo51, Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  15. csigara57

    csigara57 Fórum-zöldfülű

    köszönöm szépen a gyors választ.
     
  16. zsóka56

    zsóka56 Fórumlakó

    Köszönöm a választ. A körült irt megfogagalmazás segitett.
     
  17. TOPI41

    TOPI41 Kivételes tehetség

    A felhő soron 2x van Bisztros találkozás Kérdem hogy ez nem tévedés? Kérlek segíts!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tévedés, ne nyugtalankodj :)
    Így van az event leírásában is, a felhő képén is.
    És ameddig eljutunk a felhőig az eventben, illetve 48 minijátékig, meg is lehet ezeket a dekorokat szerezni.
    48 lejátszott minijáték kell a felhőig és a dekorokig.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-nagy-hajsza-15.26269/#post-1447823
    [​IMG]
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. TOPI41

    TOPI41 Kivételes tehetség

    Én már mind akettőt meg csináltam de nem tudom kitenni a 2 -dik Bisztros találkozást Segíts Kérlek Az ID4583338
     
  20. Gizus50

    Gizus50 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni miért nem lehete addig a farmon ameddig akarok? Miért jár le a menetidő? Űjra be kell lépnem.