Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelzésre került már a Központ felé a hiba, türelmedet köszönjük!
     
    rjolka, Shifu_mester és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. vagujuszuf30

    vagujuszuf30 Utánpótlás-írogató

    Helló!Köszönöm,de mindent így csináltam,leszedtem 20x,kiszedtem és most raktárban van.Mégsem engedi kitenni.Megnéznéd mi a baj?Köszönöm :)
     
  3. ViVcSi0212

    ViVcSi0212 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, ha nem akkor bocsi. Olyan kérdésem van, hogy okostelefonról van bármilyen mód arra, hogy gondozzam a farmot vagy esélytelen úgy a dolog?
    Köszi a választ! ^^
     
  4. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Nálam Brave bőngészőben androidos telefonról jól megy a játék. Persze ugyanezzel a bőngészővel számítógépen egy picit gyorsabb, de telón sem fagy le, végigtudom aratni a területeket frissítés nélkül akár kézzel is. A gazdaköri beadásoknál kell néha újratöltenem, mert azokat ha többet csinálok egyszerre, van hogy hiába kattintok a beadásra. Az előző telefonomon, az is androidos volt, csak más márka, a chrome volt az ami működött, bár néha volt olyan hogy napraforgózott, de azért nem minden nap volt vele gond.
    Persze ha telóról farmozol, érdemes ellenőrizni hogy mindent érzékelt- e a játék, rászánni egy kis időt míg végigmész az összes területen hogy mindent learatott, elültetett-e, nehogy véletlen üresek maradjanak a földek, de nem lehetetlen.
    Nálam egész jól működik, ritkán van vele gondom, próbálj ki több böngészőt, a te készüléked melyiken működik a legjobban. Próbáld ki inkognitó módban is, egy időben úgy gyorsabb volt nálam a farm működése.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, szívesen benézek Hozzád, ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni!
    Kérlek, azt is add meg, hogy melyik felhőre szeretnéd kihelyezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    genka53 kedveli ezt.
  6. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Kérdezni szeretném,hogy a Dekorok hogy mozognak??Pld.a Pocoklégyfogó,Pöttyös ernyőgomba,ezeknél vannak kis állatkák amik szorgalmasan dolgoznak,a szomszédomnál mozognak nálam nem:((((Mit kell beállítanom???Köszike a segítséget!!!Ayrin67 ID: 19565775
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján az animációk rendben működnek a dekorjaidnál, az ellenőrzést Chrome böngészőben végeztem.
    Mind a Pöttyös ernyőgombánál ott van az ugráló kis zöld béka, mind a Pocok légyfogónál ott mozog a kis pocok

    upload_2024-2-6_15-26-31.png

    upload_2024-2-6_15-24-17.png

    De az összes többi animáció is rendben van Nálad.
    Ha nem erre gondoltál, akkor kérlek, pontosítsd a problémádat. Köszönöm!
     
    Sali~*.*, Ayrin67 és Sylja kedveli ezt.
  8. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Be kell kapcsolnod az animációt.
    Ehhez a jobb felső gombok közül a középsőre (fogaskerekek), majd a megjelenő gombok közül bal oldalon a legalsóra (szürke csavarkulcs) kell kattintanod. Utána már adja magát. Ha bekapcsolod az animációt, utána kattints alul a Mentés-re. Úgy emlékszem, frissíteni is kell (F5 gomb) ahhoz, hogy az animációk elinduljanak.
     
    Sali~*.* és Ayrin67 kedveli ezt.
  9. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Húúúú,de mocorognak!!xDKöszike szépen!!!!:inlove:

    Köszike!!!!:inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.2.24
    Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  10. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Hello! Lehet , hogy türelmetlen vagyok ,de két témában is várok ellenőrzésre!
     
  11. Marika44

    Marika44 Járnitanuló

    Kedves moderátor a segítségét szeretném kérni nem tudom úgy kitenni a szülinapi varázslatot úgy hogy lássam is csak forog a virág ha ráteszem az egeret akkor látom hogy ott van.meryke44 ID:18563247
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Szülinapi varázslat dekor hibásan működik, a Központ felé jelzésre került már korábban, erre a hétre ígérték a javítást,
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elnézésedet kérem, hogy nem kaptál választ a kérdéseidre, most bepótlom.

    A Születésnapi event felhősora a Szülinapi móka és játékok felhősor, ez Nálad rendben van és aktiválásra is került, legközelebb 14 óra 26 perc múlva fog beérni, a kép Nálad készült az ellenőrzéskor:
    upload_2024-2-6_16-12-23.png

    A Kompenzációs csomagot 2024-02-02 14:35:36-kor vetted át a farmodon, minden tétele jóváírásra került, a csomag részleteit itt tudod ellenőrizni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kompenzációs-csomag-átvehető-2024-02-02-2024-02-09.24515/

    Amire gyanakodni tudok, hogy mivel van a gondod, az a Születésnapi közösségi ajándékcsomagban kapott 3 db Születésnap 2024 felhősor lehet. Ehhez nem eventből lehetett megszerezni a dekorokat, hanem 2023-ban Rackó osztotta őket a Napi belépési bónusz átvétele során. Ezekről itt tudsz tájékozódni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1298301

    Nézz szét a területeken, nem tematikus felhőkön, mert ha megszerezted és nincs a dobozban, akkor vélhetően kiraktad őket vhova (nem csereképesek) - minden hónapban az a kérésünk Felétek a dekor ismertetőjében, hogy ne felhőre tegyétek, hanem egy területen gyűjtsétek, hogy könnyű legyen a felpakolás, amikor megérkezik a dekorokhoz kapcsolódó felhő:

    Idézek az ismertetőből - ott kiemelt ez a rész:
    "Az eddigi évek tapasztalata alapján Rackó dekorjaihoz az év végét követően - a játék születésnapja idején -
    érkezhet tematikus felhő.
    Kérjük, hogy jegyezzétek meg, hová teszitek, és ha lehet, NE tegyétek fel más, nem tematikus felhőre az év során!"


    Ha végignézted, s így sem találod őket, akkor hozd kérlek a hiányzó dekorok neveit, s segítünk a keresésben.

    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Marika44

    Marika44 Járnitanuló

    Köszönöm szépen a megnyugtatö választ
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. belovics57

    belovics57 Utánpótlás-írogató

    Szia!az ansu barackfát nem tudom aktiválni 11. szinten vagyok id5689256 minden ki van váltva hozzá.
     
  16. chili48

    chili48 Törekvő

    Szia! Légyszives nézz utána nem találom a naphal óljaimat:p ID12631923 chili48
     
  17. galagonya51

    galagonya51 Utánpótlás-írogató

    Szia! A tortás event mellék nyereményei mik lesznek? Kisebb farmokkal is érdemes lesz elkezdeni, köszi a választ?
     
  18. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Miért nem lehet hozzászólni a holnapi event csevegőjéhez?
     
    Kisfenyő és farmeres53 kedveli ezt.
  19. chili48

    chili48 Törekvő

    Szia! Közben megtaláltam! Köszi:p
     
  20. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Mivel a Szerelem Cukrászata event csevegőjébe nem lehet írni, ezért itt kérdezem meg, hogy hol lehet megszerezni a Mogyoróvajas süti receptjét, ami az eventismertetőben szerepel ?
    Erről ott bővebb tájékoztatást , esetleg képbeni rámutatást nem találtam.
    A Valentin napi bolt kínálatában csak a Répás-almás csatni és Legrózsaszínűbb pite receptjét lehet a játék során csillagokkal megszerezni.
    Viszont a Felhőpalota dekor adja a régi nevén nevezett Pinki Pie sütit, ami ugye mostanában át lett nevezve a Legrózsaszínűbb pitének.
    Ez biztosan akkor nem a Mogyoróvajas süti recept. De akkor hol szerezhető be a Mogyoróvajs süti receptje.
    Köszönöm az utánjárást előre is.