Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. siklodiroza1968

siklodiroza1968 Utánpótlás-írogató

sziasztok megszeretném kérdezni, hogy kell beállitani a szabadságos üzemmódot a csillagon ki van váltva köszi

2. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

3. siklodiroza1968

siklodiroza1968 Utánpótlás-írogató

köszönöm szépen

4. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szép estét!
    Szeretném kérdezni,hogy a Bekó topikja (volt)-ra miért került lakat? Bekó azt mondta a topik továbbra is nyitva áll,s írhatunk oda...

5. vihence

vihence Aktív író

Jó reggelt kívánok!
    Azt szeretném kérdezni, hiba, vagy változtatás hogy több száz 1x2 kitehetőm van (pl. strandklub stb. ) amiket eddig a felhőkre tudtam feltenni, de az új felhőknél nem hozta elő a gép ( egyedül a Télapó kis segítőit ).

6. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az exmoderátorok személyes topicjai a távozásukat követően lekerülnek a Fórum archívumába. Olvashatók, de már írni nem lehet azokba.
    A Beko topic is érintett ebben, még akkor is, ha időközben átkerült Törzsasztalra és átnevezésre került a topic.
    Ennek folytán Kékmadár és Wellwi topicja is archiválásra került.

7. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Melyik felhőre szeretnéd kitenni?
    Milyen állapotban van a dekor? (+-os, esetleg lejárt?)

8. vihence

vihence Aktív író

Szia Tamás!
    A Kétéltűek lakhelye 2 felhősorra szerettem volna tenni, de csak a Télapó kis segítőit hozta elő, a Strandklub dekorokat nem. A meghatározott számban aratható régi dekorokat nem engedi felrakni. Nem +, nem lejárt, régen valamikor napi ajándékként voltak küldhetők. A felhő jelenleg aratható állapotban van, kipróbálhatod nálam is, ha van kedved.
    Gazda: vihence ID: 25465257

9. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A régebbi eventek és akciók során megszerzett fejlesztett dekorok nem helyezhetőek fel a felhősorokra. (Például a régi napi ajándékküldésből szerzett tárgyak is.)

Amennyiben a dekor kiválasztása során, nem jelenik meg a listában az adott dekor, az nem hiba.
    Lehetőséged van vásárolni a gazdaboltban vagy a kalózbarlangban olyan dekorokat, amelyek illeszkednek az adott felhősorra.

Az újabb eventeknél megszerezhető fejlesztett dekorok már ráhelyezhetőek a felhősorokra. Ezek az információk megtekinthetőek az adott event ismertetőkben.

10. vihence

vihence Aktív író

Köszönöm szépen. További szép napot kívánok!

ChocoBounty kedveli ezt.
  11. afranya1945

afranya1945 Fórumlakó

Hello! Szeretném megkérdezni, hogy pl alpesi szalamandrát nem lehet eladni a piacon?

12. -Marcsika7400-

-Marcsika7400- Járnitanuló

Eladni el lehet, csak az a kérdés megéri-e. Az újonnan bejött tenyészállatoknak először mindig nagyon kicsi az ára, ezért nincs 1 darab sem a piacon, de a többi tenyésztett szalamandrából is 0 darab van nálam a piacon.

13. TOPI41

TOPI41 Fórummogul

Most vásároltam a bankban csengős csomagot de egyet sem kaptam meg Kérlsk segíts Válaszod várom

14. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Minden vásárlásról levelet kapsz az e-mail fiókodba. Kérjük, ellenőrizd a levelet hogy valóban ezt a csomagot vásároltad-e meg.
    Amennyiben jó csomagot vásároltál meg, frissítsd a játékodat F5 segítségével, ekkor megjelenik a farmodon a megvásárolt csomag tartalma.

Amennyiben így sem jelenik meg számodra a megvásárolt csomag tartalma, kérjük, írd le számunkra a farmnevedet és az User ID számodat. Ezeket az információkat (böngészős verzió esetén) a keret alján találod meg, klienses verzió esetén pedig a fogaskerékre kattintva, a beállítások ablakban, jobb felső sarokban.

15. tokebea

tokebea Fórum-zöldfülű

a mond el bátran kérdőivet hol találom?köszönöm

16. TOPI41

TOPI41 Fórummogul

TOPI41 ID4583338 És a Csengő bongó kezdő csomagot vettem és a farm aranyat meg kaptam mind négyet

Igen meg néztem aziméelem ott láhatóHogy vásároltam de még mindig Nem kaptam a a csengőpngőmet Kélek segíts

Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.3.21
  17. szantomargo

szantomargo Junior szaki

Megvettem a Bölcs Tölgytől a Páncél Pannát 500 csillagért le is vonta, de nem találom sehol. Hol keressem és mire is jó?

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz TOPI41!
    Egy Csengőbongó csomag az alábbiakat adja:
    upload_2021-3-15_14-45-26.png .
    Te ezeket rendben meg is kaptad a vásárlást követően, mert a csomagok csengőpengői is rendelkezésére állnak - nem csak a farmaranyak -, a csengőpengő készlethez hozzáadta a rendszer a megvásárlás pillanataiban.
    - 2021-03-15-én 12:49:48 órakor
    - 2021-03-15-én 12:54:20 órakor
    - 2021-03-15-én 12:54:21 órakor
    - 2021-03-15-én 12:59:13 órakor
    - 2021-03-15-én 12:59:13 órakor

Ellenben a csomagokból kapott CSP elenyésző összeg ahhoz képest, amennyit elköltöttél. Több szalamadra állatot is vettél a piacon, ami ugyancsak eléggé apasztotta a CSP vagyonodat. Számolj utána, mi mindent vettél, és megtalálod, a CSP fogyásod okát.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  19. szantomargo

szantomargo Junior szaki

Több farmomon nem lehet megnyitni a napi ajándékokat. Hiába kattintok a felkiáltó jelre vagy a barikára nem reagál. Köszi.

20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szantomargo!
    Amit a Bölcs Tölgynél vettél 500 csillagért, az az Élő Legenda II.
    Oda lehet (kell) 1 db Páncél Pannit betenni, ami ezt követően az egész farmon kifejti a felröppenők esélyének +5%-os lehetőségének a hatását.
    Ezzel szemben az Élő Legenda II.-n kívül, a farm bármely területén levő Páncél Pannik csak ott fejtik ki a hatásukat, amely területre kihelyeztük azokat.
    A Legendába fönt a Bölcs Tölgy tetején tudod betenni az 1 db Pannit, miután megnyitod azt, és kattintással odatranszportálod a menüből.

-ágianyu33- kedveli ezt.