Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szaki1979

szaki1979 Aktív író

Helló.

Egy egyszerű kérdés. Multitaszking zseni úgymond aratható 40 alkalommal. Ez a 40 alkalom után törölni lehet a területről és felhelyezni a felhőre vagy ez elött kell törölni?

Köszönöm a válaszokat

2. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    miután lejárt a 40 alkalmas plusz bónusz, azt követően töröld a területről. Amíg nem jár le a 40 alkalom, nem célszerű törölni (mert elviszik a le nem járt alkalom). Ezt követően tudod más területre áthelyezni.
    Itt olvashatsz erről bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/

3. papirocska

papirocska Törzsjátékos

egy második farmot szerettem volna nyitni . Tévedésből a rajongói oldalra regisztráltam , csak ma vettem észre hogy nincs új farmom amikor be akartam lépni most mi a teendőm. vagyis hol kell új farmot regisztrálnom? Segítséget előre is köszönöm.

4. Dolphin

Szia,
    regisztrálni a játékba a főoldalon tudsz, középtájon:
    Ki kell tölteni a kért adatokat, elfogadod a szabályzatokat, majd a kék nagy gombra kattintva jön létre az új farmod:
    upload_2023-8-7_17-52-55.png

aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok :)

Érdeklődnék arról, hogy mit kéne megvásárolnom ahhoz, hogy ez a hely újra felszabaduljon?
    Pár perce vettem meg újra a segítő párost, frissítem ki-be léptem, de a lakat nem tűnt el. Valamit rosszul csináltam?
    Farmnév: -gyöngy-58
    ID: 40951777

Utoljára szerkesztett: 7.8.23
  6. papirocska

papirocska Törzsjátékos

Szia köszönöm a választ de mindig a saját farmomhoz visz nem tudok regisztrálni hiába írom be az uj felhasználó nevemet,és az új jelszót , kiírja hogy nem található ezekkel az adatokkal farm.

7. Dolphin

Szia,
    ne a bal felső sarokba írd be az adatokat, hanem a Farmerama felirat alatti részbe, amit zölddel jelöltem most itt:
    upload_2023-8-7_19-6-52.png

8. Dolphin

Szia,
    a Segítő páros nem tartalmazza a Termelési segítőt, ahhoz a helyhez viszont az szükségeltetik, így arra még elő kellene fizetned :)
    Innen hoztam a képet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327
    upload_2023-8-7_19-30-32.png

aida2330, Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Köszönöm szépen. Kissé elvesztem a segítők között, de majd érlelem magamban :) és persze elő is fizetek, megyek vissza a Gyopárra.
    További szép napot Neked és gratulálok a kinevezésedhez (elnézést, de ezt nem tudtam, hogy hová írhatom, hogy ne legyek off)

aida2330 kedveli ezt.
  10. papirocska

papirocska Törzsjátékos

koszönöm sikerült..

Dolphin kedveli ezt.
  11. Dolphin

Köszönöm a gratulációt, szemfüles vagy :)
    Még friss ez a terület a játékban, azért vagyunk, hogy segítsünk azokon a pontokon ahol a Játékosok elakadnak. További jó játékot!

aida2330, Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. szivarvany20000

szivarvany20000 Haladó

Coki törlés után miért ugrik fel 3-x a fehér ablak németül-magyarul majd megint németül?
    https://kepkuldes.com/image/Dhd0yV
    nyomtam F5-t játék közben is kijön

Utoljára szerkesztett: 8.8.23
    adri121100 és papirocska kedveli ezt.
  13. csibegazda2014

csibegazda2014 Haladó

Sziasztok, kérdezném, hogy nem furcsa augusztus 8-a van és még a naptárba csak a Home Office szezon van beírva? máskor már előző hóvégén tele szokott lenni:oops: Üdv csibegazda2014

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. .dina1.

.dina1. Haladó

Nekem is ugyan ezt csinálja akár hányszor belépek a farmra.

vincecs kedveli ezt.
  15. Dolphin

Szia,
    a Naptárba már csak a ténylegesen meghirdetett eventek, események kerülnek bele.
    Az előzetes event naptár tervezetből tudsz tájékozódni az adott hónapban várható eseményekről, ezt ebben a topicban találod, mindig legfelül érhető el, hogy ne kelljen keresni:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
    Közvetlen link:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-tervezete-2023-augusztus.23859/

Sali~*.* kedveli ezt.
  16. Dolphin

Sziasztok,
    a felugró ablakok problémájáról tudnak már a központban, türelmeteket kérjük a hiba javításáig.
    Köszönjük!

aida2330, -ágianyu33-, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  17. mezosimaria

mezosimaria Utánpótlás-írogató

sziasztok nem csak belépésnél ugrik fel az ablak 3x de kilépéskor is magyar német váltakozva ID 22492758

18. Dolphin

Szia,
    igen, tudjuk, hogy belépéskor és kilépéskor is jelentkeznek a felugró ablakok. :) Attól mert többen jelzitek ugyanazt a problémát a fórumon, nem fog előbb megoldódni. Érdemes mindig pár bejegyzést visszaolvasni is, ahogy az a Fórum szabályzatban is benne van. Ahogy a bejegyzésed felett írtam, a felugró ablakok problémája ismert a Központba, dolgoznak rajta. Addig türelmeteket kérjük. Köszönöm megértésedet.

Utoljára szerkesztett: 8.8.23
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Goldros

Goldros Törzsjátékos

Már egy órája nem tudtam belépni és igy aratni sem tudtam , miért mindig pont az én játékomnál van - ez
    A multkor bejöttek a farmonra mindent átraktak . ez már idegörlö

20. Dolphin

Szia,
    volt egy átmeneti belépési probléma, de azt az információt kaptuk, hogy megoldódott. Én be tudtam lépni, kérlek, Kérlek próbáld meg újra Te is.