Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A teknőslakot már nem lehet megvenni a gazdaboltban? Vagy hogyan juthatok hozzá? Bár emlékeim szerint volt nekem, mert vannak teknőseim, de még az alapólat sem találom.
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Farmos gazdaboltban keresed?
    A Teknős farmos állat.
     
    zsani_apja, Sali~*.*, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    ÓÓÓ, milyen hüle vagyok.Megvannak, még neonos is van. Bocsi. Köszike. :)
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Örülök, hogy megtaláltad.
    Ne illesd magad kemény szavakkal, elég sok ól van már játékban a tévedéshez.
    Adok egy tippet:
    Ha bemész a tenyészházikóba, kis virágot fogsz látni a bahás állatok ikonjának bal fölső sarkában: upload_2024-2-17_15-17-12.png
     
    Sali~*.*, alex0824, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen, tudom, most olyan voltam mint egy frissen regizett új farmos.. :D
     
    Sali~*.*, alex0824, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  6. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A Baha szigeten kerested a Lórilakot? A lóri szigetes állát.
    A panaszkönyvben ritka a moderátori jelenlét, ezért áthoztam a válaszom ide, segítségkérés esetén itt gyorsabban kapsz választ.
     
    Othep és Swartsch kedveli ezt.
  7. TOPI41

    TOPI41 Fórum nagymestere

    Nem tudom mire kell kitenni a Szezonkitüntetést Kérlek segíts Válaszo köszönöm
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  9. momo2011

    momo2011 Utánpótlás-írogató

    ID:8944562Helló azt szeretném meg kérdezni,hogy van az ,pl kapunk 3állatott de egyse az amin a fénykép van de állandóan varom a válasz köszönöm
     
  10. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves momo2011!

    Sajnos nem értem a kérdésedet, így nem is tudok választ adni rá.
    Kérlek pontosan írd le mi a problémád, hogy segíteni tudjunk.

    Köszönöm előre is.
     
    Sali~*.*, Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  11. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szia. Nekem mindenem kivan váltva, én is a kezdetektöl játszom. Nem rosszalásból kérdeztem, csak szeretném tudni, lesz -e fejlesztés a tölgynél. A szerencse keréknél , ha pörgetsz, sok csillagot szokott adni. Üdvözlet. zsóka56
     
    SparrowC kedveli ezt.
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves zsóka56!

    Jelenleg nincs olyan információnk, hogy a közeljövőben lenne fejlesztés.
    Amennyiben mégis lesz a jövőben fejlesztés, mindenképpen tájékoztatni fogunk benneteket, ahogyan eddig is.

    Megértésedet köszönöm!
     
    zsóka56, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

    Szia ! Szeretném kérdezni, h a főkulcsnak mi a szerepe , vagy hol találok rólla leírást Köszönöm a választ...
     
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Szia

    Ha ki van váltva a Gyopárvölgy, akkor ott tudod felhasználni a főkulcsot termelési helyek feloldására. Egy-egy ilyen feloldáshoz 10 főkulcsra van szükség.
    upload_2024-2-20_7-50-4.png
    Bővebben itt: GYIK - Gyopárvölgy - Általános tudnivalók | Farmerama HU
     
    Swartsch, Kuzdern, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  15. evi5284

    evi5284 Utánpótlás-írogató

    sziasztok!

    A karneváli bolt jutalmazó tárgyak vásárlásakor , a karneváli királynő 5, és a karneváli királynő 6 felhősoron Mind elfogyott felirat látható.
    Én nem tudtam venni,légyszíves derítsétek ki hová lett a két felhősor???
    Várom a választ és miért történt ez???köszi!
    Gazda:evi5284 ID:23466498
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves evi5284!

    Valószínűleg, azért van ott az elfogyott felirat, mert már korábban megszerezted ezt a két Felhősort, így nem tudod újra megszerezni.
    Kérlek nézd meg a Felhősoraid közt, hogy megtalálod-e őket, amennyiben nem, akkor elviszem ellenőrzésre a problémádat.
    Válaszodat várom!
    Köszönöm előre is!
     
    Sali~*.*, Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  17. -picikefarm-

    -picikefarm- Járnitanuló

    Sziasztok!
    Készen letten az eventtel, de nem tudom kirakni a felhőre, mert nem adta meg a Ritmus és banán c. kitehetőt egyik farmomon sem. Lehet, h benéztem valamit?
    -picikefarm- ID 48950763
    Köszönöm szépen.
     
  18. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves -picikefarm-!

    A Ritmus és banán(+) dekort először ki kell helyezned egy területre, mert 1 db Trágyás láda II-t ad 11 alkalommal. Miután learattad, utána lebonthatod és ráhelyezheted a Felhősorra. Amennyiben nem szeretnéd megvárni a 11 aratást, abban az esetben kihelyezheted és lebonthatod egyből, de így elveszik az ajándék, amit adna.
    Itt olvashatsz róla, hogy mit ad:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karneválkirálynő-event-2024-február.24569/#post-1373477
     
    Sylja, Kuzdern, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  19. -picikefarm-

    -picikefarm- Járnitanuló

    Nem olvastam el figyelmesen. Köszönöm szépen.
     
    Kuzdern, Enike**, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  20. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    segitséget szeretnék kérni, a korábbi eventhez egy kedves játékos segitséget adott a "metszet és vázlat" használatához video segitséggel, sajnos nem találom és szeretném elmenteni magamnak. Kérem akinek esetleg megvan, elmentette tegye ki, hogy megtanuljam. Köszönöm előre is.

    ID: 1865723