Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Pecástündér játékostársunk osztott meg videót a képmetsző használata, a böngésző ablak kicsinyítése témában. Ez az egyik videója, amit belinkelek.:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-szerelem-cukrászata-event-csevegője.24549/page-21#post-1373155

    Amennyiben nem ezt keresed, a jobb felső sarokban a keresőbe beírva a nevét a Tag keresése, majd az Összes hozzászólása címszó alatt megkeresheted az általa megosztott videókat.
    További jó játékot:)
     
    Sali~*.*, Kuzdern, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  2. baltha54

    baltha54 Járnitanuló


    igen ez volt az köszönöm szépen
     
    Luminary kedveli ezt.
  3. kalos42

    kalos42 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Néztem az eventnaptárat, mert akkor úgy ültetek, hogy délután 2 után le tudjak aratni. A naptárban láttam holnapra beírva egy karnevál eventet, de nincs hozzá semmi leírás és csak a holnapi napon írja. Az most a bahamás event akar lenni vagy valami másik event?
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A karnevál event már javában tart,holnap este 10-ig. Itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karneválkirálynő-event-2024-február.24569/
    S ha jobban megnézed a naptárt, előző napokon is ott van az event. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.24
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Még nincs kiírva újabb event holnapra? Nem is lesz? Már azt hittem lekéstem a hosszúérésű növény ültetésével. Ezt viszont látom:2 a 3-ból event, de ezt csak az eventnaptárban látszik.
    Ha még is elsiklottam felette, kérek valakit tájékoztasson róla. Köszönömöm
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    10 óra előtt sosem szokott event ismertető megjelenni, s most már el is érthető:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/cukorkaroham.24595/
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    a Naptárba mindig felvisszük az előzetes event naptár alapján az eseményeket. Amikor megjön a Hivatalos értesítő az eventről, akkor felrakjuk az eventet linkkel, ilyenkor töröljük az előzetesen felvitt eseményt. Ez most ennél a napnál elmaradt véletlenül, de már töröltem.
    Elnézést kérek az okozott kellemetlenségért.
     
    Luminary, Swartsch és kalos42 kedveli ezt.
  9. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Megcsináltam a Karnevál eventet,van 2db. Ritmus és banán kitevőm,de nem engedi a felhőre tenni!!!Ayrin67 ID: 19565775
     
  10. GYuGYu1003

    GYuGYu1003 Fórumszaki

    Szia! ez egy +os dekor tedd ki valamelyik területre, gyűjtsd be az ajándékait, majd törőld ki, és utána lehet a felhőre kitenni :)
     
    Ayrin67 és Swartsch kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ahogy az az eventismertetőben is szerepel, a (+)-os dekor, csak azután helyezhető felhőre, ha elveszítette ajándékot adó tulajdonságát. Jelen esetben 11x kell aratnod a dekort, hogy fel tudd tenni a felhőre, vagy választhatod azt is, hogy kihelyezés után azonnal törlöd, de akkor elesel az ajándékoktól.
    Megértésedet köszönöm:)
    upload_2024-2-22_7-38-28.png
     
    Dolphin, Kuzdern, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Tényleg!!!!!Köszike!!!!!!:inlove:

    Köszike!!!!!:inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.2.24
    Luminary kedveli ezt.
  13. njOoy

    njOoy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítenétek? Honnan tudok szerezni gereblyegyárat? Most vettem észre, hogy nincs gereblyém. Köszönöm
     
  14. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Gazda!

    A Gereblye a Sün terménye. A Gereblyegyár nem megépíthető a műhelyben, titokzatos rakományként és ólválogatáskor volt lehetőség megszerezni, javaslom, hogy cserenapkor próbálj meg szerezni belőle.
    Valamint a Tök más testvérek gazdaköri feladatból juthatsz hozzá még!
    Itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-3#post-860769
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  15. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Kérek szépen vakit, segítsen A 21-i Rackó ajándék megnevezését nem tudom és szeretném reservbe tenni. Egyébként azt is megköszönöm, ha valaki abban segít, hogy ezt a gyűjteményt hol tudom megnézni, mivel tudom,hogy van rá lehetőség. Köszi előre is.
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves rozsazsuzsa!

    Az alábbi linken megtalálod az összes eddigi Rackó dekor nevét, valamint hogy mikor lehetett megszerezni őket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1363626
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

  18. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves rozsazsuzsa!

    A FARMERAMA Enciklopédia-ban megtalálsz minden fontos információt a játékkal kapcsolatban.
    Figyelmedbe ajánlom még a Fórum jobb felső sarkánál található kereső funkciót, ami szintén nagyon hasznos 1-1 kulcsszó beírásával.
    Amennyiben ezek mégsem hoznák meg a várt eredményt, abban az esetben nyugodtan "zaklass" minket, hisz azért vagyunk, hogy segítsünk!
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és csobánka1 kedveli ezt.
  19. kokuszka79

    kokuszka79 Utánpótlás-írogató

    Csak 1 ajit tudtam elküldeni, 3x lépek be, takarítás volt.
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél, kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t is. Ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.