Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen Fórum elő legendája

Szia!

Ma reggel, csütörtökön váltottad ki a nőnapi kódot.
    2023-03-09 05:24:22 óra volt a pontos ideje:
    megkaptad a 25 Kacsa Kata turbótrágyát, és a 2 barkácscucc XXL csomagot.
    A készleteidhez hozzáadódott mindkét elem mennyisége.

A szezonos feladatból kapott "Gyümölcskenyér" talányos tenyészetből:2023-03-09 08:58:52 órakor Szalamandraodú 2. szint: narancs fejlesztésű ól érkezett hozzád, nem "piros" fejlesztésű.
    A Kacsa Kata szupertrágya mennyisége 5 db abban a feladatban jutalomként. Ez is megjelent a készleteidben hiánytalanul a feladat teljesítését követően: 2023-03-09-én 04:55:26 órakor

stb_farmer kedveli ezt.
  2. hunorkám2

hunorkám2 Törekvő

Már ne haragudj, de talán még el tudom olvasni, hogy piros, vagy narancssárga van odaírva.

3. mamarygen

Szia!

Szeretném ismét az értésedre adni, hogy az ellenőrzés a farm központi tárolású anyagában követhető az admin joggal bíró moderátorok számára.
    Csak azt ott szereplő adatokat írhatjuk!
    2023-03-09 08:58:52 óraanimalseedling69
    Gyümölcskenyér talányos tenyészet
    salamander_upgrade_2
    Szalamnadraodú 2. szint: narancs

stb_farmer kedveli ezt.
  4. terrdora

terrdora Haladó

5. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum elő legendája

Szia!
    Jósunk jóslata szerint a hét második felében várható. Itt #3451 olvashatsz róla. Bármikor sor kerülhet az indulásra.;)

stb_farmer kedveli ezt.
  6. marcsi5556

marcsi5556 Haladó

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni! Gyopáron nem tudom le aratni a fáimat!Mit tegyek? ID:33327404 marcsi 5556.

7. donkartacs07

donkartacs07 Kivételes tehetség

"A hét második felére láttam felvillanni jegyeket a városi malom használatához"
    Na, most éppen itt tartunk, de már ez a rész se a régi, pedig a pénz mindig jól jönne!
    Nem is értem :(

8. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum elő legendája

Szia!
    Be kellene nézni a raktáradba, hol telítődött a tárolási kapacitásod. Én a fatermésekre tippelek. ;) Készíts Arborista jelvényt és máris tudsz aratni.

marcsi5556 és stb_farmer kedveli ezt.
  9. marcsi5556

marcsi5556 Haladó

Köszönöm szépen!

Bocsánat megint itt vagyok..arborista jelvény hol kell készítenem egy képet esetleg tudnál küldeni?

Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.3.23
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. mamarygen

Szia!
    Ácsműhelyben a kék hátterű Bölcsesség ösvénye téglalap alakú kapcsoló a megoldás:

bölcsesség ösvénye.png

marcsi5556, stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. marcsi5556

marcsi5556 Haladó

Köszönöm szépen

12. Zsuana55

Zsuana55 Fórum biztosa

Szép jó reggelt!

Várom a turbómalom előfizetést, lehet, hogy elbénáztam és már le is késtem?

13. stb_farmer

stb_farmer Fórum nagymestere

ITT az információ :) - nem késtél le róla

Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Zsuana55

Zsuana55 Fórum biztosa

Köszönöm, de jó, akkor már csak 1 napot kell kibírnom turbómalom nélkül.

stb_farmer kedveli ezt.
  15. Juditka1966

Juditka1966 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Amelyik eventről lemaradtam, a felhősoron ott vannak szürkén az ajándékok, azokhoz már hozzájutni nem tudok?Felhősor megvásárlás?
    Köszönöm.

16. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Amely felhősorokat nem tudtad megszerezni egy eventben, azokhoz csak akkor juthatsz hozzá, ha például bekerülnek egy Retró felhővásárba.
    Ha dekorokról maradtál le, azokat túlnyomó többségben Cserenapon megszerezheted.

stb_farmer és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. whiteswam22

whiteswam22 Járnitanuló

Szia! A tenyészterepről nem tudom learatni az állatokat Frissítettem ,ki-be léptem és nem .Kérlek segíts? Köszi
    ID:22231810

18. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nincs aktív aratómunkásod azért nem tudod egyben learatni csak külön, egyesével.

Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  19. milanzs

milanzs Rutinos

Amint a Játékos elérte a maximális szintet (800), egy különleges küldetés lesz elérhető a közeli jövőben, amely további jutalmakat biztosít a teljesítés folyamatában!
    Ez a különleges küldetés 2022. augusztus 10-e körül kerül majd játékba.
    A részleteket később olvashatjuk új hirdetményben.

A 800. szint utáni különleges küldetésről van valami további infó? Még van pár szintem addig, csak érdekelne...
    Előre is köszi..

stb_farmer kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    itt van, amit keresel: https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-tartalmi-frissítés-2-rész-2022-augusztus.22706/

Sali~*.*, stb_farmer, milanzs és 2 más kedveli ezt.