Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A Valentin napi ajándékra kaptam egy plusz jelet.
    Gondolom, hogy akkor volt a tortás leállítás és nem tudtam levenni. Meg tudnátok nézni hogyan tudnám megszerezni farmarany nélkül? Előre is köszönöm. ID45627748, farmnév nyucsi
     
  2. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Amennyiben a leálláskor nem vetted át, arra már lefutatták a javító scriptet. Ha más időpontban maradt zárva a kalendárium, akkor sajnos csak farmarannyal tudod kinyitni.
    Kérdésedet továbbítottam, az ellenőrzésig szíves türelmedet kérem.
    Köszönöm:)
     
    Swartsch, Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia, újra!

    Köszönöm szépen a türelmedet. Kollégám ellenőrzése szerint a 9. napot nem vetted át, ami február 17-e volt.
    Az éjszakai leállás február 14-én volt, azt a napot kárpótolták központilag, azt 2024-02-14 07:57:20-kor átvetted. A 17-ét csak FA ellenében tudod kiváltani.
    Bővebben a Központ / Tech hirdetmények között informálódhatsz.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-a-játékkal.24583/#post-1374115

    Megértésedet köszönöm:)
     
    Swartsch, Dolphin, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  4. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Szia! Köszönöm szépen a válaszod és az ellenőrzést. Nem tudom hogy maradhatott ki és nem vettem észre a következő napokban. Minden farmomnál megvan, csak ennél nincs. Jó éjszakát!
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  5. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! szédült szánton volt egy varázsfám kivágtam, mert a főfarmra átakartam tenni de nem találom sehol a raktárban ID 24761323
     
    SparrowC kedveli ezt.
  6. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves gréta201105!

    A kérdésedet elvittem ellenőrzésre, de jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult Kolléga, ezért a türelmedet kérném.
    Kérlek, próbálj meg frissíteni és a dekorációknál beírni a keresőbe, hogy Varázsfa, ott kell lennie.

    Ha megoldódott a probléma kérlek jelezd!

    Köszönöm a megértésed.
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    kösz meg van
     
    SparrowC és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szia! Nem tudom folytatni a beadást. Az első oszlopot(lila) megcsináltam. Utána kiválasztoittam a sárga szint. De nem tudom folytatni, az alapanyagaim megvannak hozzá,de a piros x -el nem tudok mit kezdeni, semmivel nem megy tovább a beadás.Kérlek segíts mit tegyek?
    ID:22211372
    köszönöm.

    Sikerült, frissitettem és most működik. köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.24
    Othep és aida2330 kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Örülök, hogy megoldódott.
    Köszönöm, hogy visszajeleztél. :)
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Lizikertje kedveli ezt.
  10. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok. ma jelent meg egy új gazdaköri szuper mókustesók címen. hogyan lehet csikosmókushoz jutni, mivel tenyészteni nem lehet. legalább is nálam.azt írja a beharangozó egy új állat érkezik,ez lenne a kérdésem!
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Swartsch és Othep kedveli ezt.
  12. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    köszönöm szépen a válaszodat.
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  13. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! A szuperakciós nap a fórum kiírása szerint ma 10-22-ig tart, az óránál 26 óra van még hátra. Most melyik?
     
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A központ döntése alapján a miniakció holnap azaz 2024. február 25. (vasárnap) 22:00 óráig fog tartani.
    Ennek fényében a kiírt adatokat módosítottuk.
     
    Dolphin, Lenczy, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  15. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen!
     
  16. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Sziasztok! Lenne egy kérdésem,hogy a mostani eventnél a mézes cukorkának mi a funkciója?-mert számomra nem egyértelmű!
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A 6. és 7. szinteken kell beadogatni a mézes cukorkákat.
     
    -ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  18. happyman1980

    happyman1980 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Írja már le nekem vki legyen szíves, hogy a 'piaci előzmények' hogyan is működnek, mert amit 1 órája adtam el az látszik még mindig amit 5 perce az pedig eltűnt. Vmikor egész órakor törlődik belőle minden, vmikor pedig egyáltalán nem. Vmi meg sem jelenik benne. köszönöm
     
  19. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Köszönöm a választ!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. Horváthné1960

    Horváthné1960 Fórum-zöldfülű

    SZIASZTOK! A BEADOTT FELADAT UTÁN MIÉRT 0 A CSILLAGOS ÉRME EGYENLEG???
    TEHÁT SEMMIT NEM TUDOK VENNI, MERT NINCS MIBŐL?
    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
    LEHET, HOGY MÁSNÁL IS IGY VAN??