Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jeleztük már a Központ felé a megjelent reklámokat, a vizsgálat folyamatban van.
    Türelmedet köszönjük!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. -mascara-

    -mascara- Utánpótlás-írogató

    Nálam is megjelent a hirdetési sáv azzal, hogy ha egyszer is vásárolok, el fog tűnni, majd a baki oldalra vezetett.
    Vettem 150 aranyat, de nem tűnt el a sáv.
    Hűű, ez így nagyon inkorrekt.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy feletted is írtam, jelzésre került a reklám megjelenési probléma a Központ felé, vizsgálják a probléma okát.
    Megértésedet, türelmedet köszönjük!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  4. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia!
    Kliensben nincs reklám, és Firefox böngészőben sincs reklám, Brave böngészőben sincs reklám. E mellett a Brave böngészőben sokkal gyorsabban fut a játék, mint Chrome böngészőben. Mert a Brave sokkal kevesebb fizikai memóriát használ a gép memóriájából.
    Az erő legyen veled! 8)
     
    aida2330 és imike911 kedveli ezt.
  5. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Egyébként, ha ráengedem az adblockot csak erre az oldalra (farmerama) és újratöltöm egyszer az oldalt, innen is eltűnik. Mármint a Chrome-ból. És egész nap úgy marad, lépkedhetek a különböző farmokra ki-be.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  6. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    Sziasztok, kérdezném, két napot csusztam a napi ajándékokkal most értem a 21 dik naphoz, akkor én már nem tudom átvenni azt a dekort amit 21 én adott a racko,? csopitársam azt mondta, hogyha elérem a napi belépési bónuszt 21 ével akkor kapom üdv csibegazda2014 ID 51330790
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    aki egy adott hónapban legalább 21 napon átveszi Rackótól a napi ajándékot, az megkapja az aktuális havi dekort. Aki mindennap belép és átveszi, azoknak ez adott hónap 21-e. Akiknek kimaradt 1-2-... stb. nap, azoknak arra kell figyelni, hogy a hónap utolsó napjáig meglegyen a 21 db ajándék átvétel, s így ők is megkapják a dekort. A Rackó számlálója mindig mutatja, hogy hányadik átvételnél tartunk.
    Ha Te ma vetted át a 21. napot, akkor Te ma kaptad meg az aktuális havi dekort, ami a "Placcsarama vízipark" névre hallgat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2024-április.24742/
    Ellenőrzésem alapján ott is van a dobozodban, ezt Te is meg tudod nézni, ha belépsz a Dobozba a Váza ikonhoz, és elkezded begépelni a dekor nevét:
    upload_2024-4-23_12-29-51.png
    A kép Nálad készült az ellenőrzéskor.
    További jó játékot!
     
    csibegazda2014 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    köszönöm szépen a választ
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Sziasztok ! Biztosan többször kérdezték már, de most nem találom a választ. A 0 perces tenyésztéshez hány viráglocsolás
    dekor kell ? Ágimamácska ID 7851011
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem Viráglocsolás dekor kell az ólas nullázáshoz, hanem Virágfestés (+) dekor és 5 db szükséges.
    Itt tudsz a témában tájékozódni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
    Sok sikert a nullázáshoz.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Köszönöm !
     
    Dolphin kedveli ezt.