Visszajelzés Kétéltűek lakhelye tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 9.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egy Segítségkérő topikban hamarabb kaptál volna választ.
    Valószínűleg nincs olyan 1X2-es dekorod, amit felrakhatsz felhőre.
    (Mert mondjuk már fejlesztettek. Csak alapdekort lehet felhőre tenni.)
    Vásárolhatsz a Gazdaboltban CSP-ért Golfpályát, bár nem olcsó, Teliholdas eseménynél Jack boltjában a Múmiamaci remek erre a célra, eventeknél vacakabb tulajdonságú dekorokat lehet ilyen célra gyűjteni, vagy nézd át a kirakott dekorjaid.
    Hátha találsz olyat, amit beszedhetsz erre a célra...

    Egy kis egy pontosítást tennék: A régebbi dekoroknál van ez az eset, hogy fejlesztett dekort nem rakhattunk felhőre. Tehát, ha ezeket nem mutatja a játék, az nem hiba. Az újabbaknál már ez lehetséges, és ha így van, az megtekinthető az eventleírásban.
     
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nnna! Event kész. Nem full. Azt nem! Azé, amiko megláttam, ho a félhő ád 47800 TPt 10 óránként, azt mondtam csapjon ebbű a felhőbű a ménykű, nekije abba bele máris, és minden nap.... Mindenki tudja hová! Csak nem írom le, ho a pók nyugodtan szövögesse terveit.
    Nos, Kakaska! Azt kérdezted, hogy Nekem melyik event tetszik? Több is tetszett, évek alatt láthattad, mert nem titkoltam el.
    Viszont Te, aztat áruld el nekem, hogy az én rinyálásomon kívül, ami egyébként megrökönyödve tapasztaltak után kibuggyant kritika, nos, az én rinyálásomon kívül mi a nagy , nagy akármi tetszett ebben az eventben?
    5 kör után lett egy tűzszalamandrám. Tudom, szerverek nincsenek.xDxDxDxD Én elhiszem, mert én már azt sem hiszem el, hogy van szerver.xDxDxDxD Minden felhőből megy, ezért egy- két hullámzó front, összekuszál mindent.xDxDxDxD
    Ezért tartom teljesen feleslegesnek a tenyésztésen való indulást, mert 100 indulóból biztosan a 101. lennék. Ha nincsenek szerverek, akkor miért fontos a piac? Ha piaconként particionált a szerver, vagy akármi, az ugyanaz, mintha 60 szerver lenne. A szervernek van ördöge, és ebből kifolyólag most is bebizonyosodott, hogy minden tenyésztés egy bukta.
     
    -katalinjani-, vihence, farmeres53 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, elértem a 2 felhőig, beüzemeltem:) most még gondolkodom, hogy a jobb oldalt meddig vigyem végig. Irás közben még beszedtem a tenyészállatokat, elmentem felhőt aratni (idő volt) és majd eldobtam a klaviatúrát, mert az épp beüzemelt 2 felhő üresen tátongott és klikk ide-oda=visszavezetett a cipő bungallók épitéséhez, mintha még nem lennének meg....majd frissítések után mégis megkegyelmezett, megvannak a felhők. Kávé helyett jó volt ez a kitérő :)
    Sikeres tenyésztést mindenkinek, jó játékot a hangyákhoz is:)
     
  4. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Csak a szezonpontok miatt megcsináltam a bal oldali pipellő feladatsorát.A másik kettőbe még véletlenül se kezdek bele.Csizmabungaló fejlesztés meg porosodhat amíg csak akar.Aki már megcsinálta gratula,aki még csinálja sok sikert.
     
    -Fülemüle-70 és -katalinjani- kedveli ezt.
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Bal és jobb oldal kész, a középsőn töprengek, hiába van meg mindenem hozzá. lehet, hogy a technika eldönti helyettem, mivel két böngészőben próbálom a farmozást de mindkettőben 5 percenként újra kell töltenem. Másnál is van ilyen tünet?
     
    Leho69 kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ismétlő winchestereket kell venni, mint anno az 1800as években, és akkor nem kell csak 10 percenként újra tötened. De 3 nap alatt így is végzel az összessel. Utána, hidd el, rendben lesz minden.
     
    vihence kedveli ezt.
  7. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Nálam már huzamosabb ideje tökéletesen megy a játék,eventekkel sincs gondom ebből kifolyólag.Simán zökkenőmentesen megy minden.Piaccal volt egy kis gondom,de az se olyan nagyon komoly.A középsőt és a jobb oldalit nem is terveztem megcsinálni,mert többet kéne ráfordítanom csp-ben mint amennyit ér.
     
  8. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Az hogy hol ez, hol az nem működik megfelelően a játékban az már szinte fel sem tűnik. Próbálok nem fordítani rá energiát. Korábban, még mielőtt teljesen átálltunk volna azt "ígérték" újra zökkenő mentes lesz a játék. Többször lett jelezve... Ehhez no komment. Az azért bosszantó, hogy a luxus bájitalra sem ugrik +1 kategóriát, (tudom, hogy csak esetleges, de korábban szinte 5 tenyésztésből kettőnél ugrott) így már nem biztos, hogy be tudom fejezni az eventet. Annyi azonban vigasztaló, hogy csak 1 szupitáp kell keverésenként. Kitartás mindenkinek, aki még nem végzett.
     
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ne kábíts! Ha piacolsz rendesen, akkor hamarabb lefagy minden, mint gondolnád.
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  10. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sokszor megyek piacra,nézelődni és vásárolni is.Eladni is szoktam mint ahogy ma is.Hiszed nem hiszed nálam tökéletesen megy a piac,csak annyi volt ma a problémám amit jeleztem is a megfelelő helyen hogy a piaci előzmények úgy működik ahogy akar.Néha vannak pici megingások,de azt cookie törléssel megoldom.
     
    ulmo12, -Fülemüle-70, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    -Fülemüle-70 és -Erbrow- kedveli ezt.
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hogy ne csak a jót írjam a helyzetről és valós ez is.Az elmúlt fél órában háromszor állt be nálam a játék mint a főtengely.Szerencsére olyan időben mikor eventbeli ténykedésben nem akadályozott.
     
  13. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Hát gyerekek, ennyi gyümölcs a világon nincs amit a turmixokhoz kér a játék. A piacon meg horribilis árat kérnek a gyümölcsért.
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Itt is sikerült az event...nekem tetszett ez a megoldás...fő a változatosság
    :)
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kifejtenéd, hogy mi tetszett? (Azt már meg sem merem kérdezni, hogy mire volt megoldás, és mi a változatosság?)
     
    heureca3, Kuzdern és CsakJucinak12 kedveli ezt.
  16. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok . Én le tudtam az eventet , nagyon sok gyümölcsöt kért . De nekem csak , rózsaszín ólfejlesztés kellet az meg kell . Felhősor most nem hozott lázba , igy bomm alatt sikerült a gazdaköribe is tenyésztenem állatott , így sok mindent lesz onnan.
     
    -Fülemüle-70 és mária4702 kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! talán az, hogy nem 12 perc volt az event:music:sokaknak fejtőrést okozott mit is kell keverni:wuerg:
    Talán ezek a kis dolgok tették nekem jobbnak ezt az eventet;)
     
    -Fülemüle-70, mária4702, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  18. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    SZiasztok:)

    kész az event de rengeteg fatermés kellett. elég nehéznek sikerült szerintem..:D
     
  19. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok:)
    Ezek a cipőházak tüneményesek :inlove:és a csizmabungaló ahogy a kis pocok felmászik a létrán és leönti a vödör vízzel a kaméleontxD
    A rózsaszín ól is nagyon szép lett, egyik kedvencem ez az event;)

    ui: Olyan jó lenne egy poszter a házikókról a tengerparton:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.21
    maszilva, -Fülemüle-70, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Tessék, itt van kettő is:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ható-eseményekről.18079/page-421#post-1183995

    https://board-hu.farmerama.com/thre...tős-event-csevegője.20734/page-7#post-1183999
     
    maszilva, heureca3, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.