Visszajelzés Kígyók temploma - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Ez nem szeretet kérdése :D ha kapsz egy elméleti anakondát, akkor el kell fogadni, és meg kell birkózni ezzel a teherrel xD
    Neked legfeljebb nem plusz jutalomként fogok küldeni egy neonólat, hanem vigaszdíjként ;)
     
    ursa11, Éva0315, meszimarsi és 18 más kedveli ezt.
  2. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Kösz Rékuci, Te egy istennő vagy a szakmában. Valahogy majd csak megbirkózom, aztán vigasztalódom. :D
     
    ursa11, Éva0315, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ettől jobbat reméltem. Már kezdek hozzászokni, hogy a tenyésztős kezd olyan lenni, mint anno a képregény volt.
    Nagyon gyér.
     
    Éva0315, -gyöngy-581, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A remény hal meg utoljára, de én már nem is reménykedem benne.Mostanában elég gyenge ugrások voltak!
     
    Éva0315, meszimarsi, Puszpang és 3 más kedveli ezt.
  5. Telezsák

    Telezsák Utánpótlás-írogató

    Szervusztok!
    3 db magom hiányzik, eddig reménykedtem benne hogy ad 5 db-ot de már letettem róla. :D Így jár aki munka mellett nem tud ilyen rövid időintervallumban belépni és aratni.
     
    meszimarsi és Gio kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    A piacon ismét százezer fölött lehet eladni az anakondát, néhány százmillió CSP-t be lehet gyűjteni...

    A meglepetések ládája pedig a nagyon jó ládák kategóriájában van (szerintem):

    [​IMG]

    563 ládából ezek jöttek:
    Pörgetés: 218
    KK turbó: 48
    Szupertrágya: 272
    Szupertáp: 24
    FP: 337
    KK trágya: 76
    Csillag: 26
     
    csio70, Éva0315, -vadocka70- és 19 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem győztél meg. Ha leveszed a szemetet: a csillag és pörgetés, alig marad valami.
     
    meszimarsi és bendi1121 kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A sok-sok "alig valami" arra jó, hogy ne kelljen vásárolni (maximum munkásokat kényelmi szempontból). Szerintem ezek a legértékesebb ajándékok, de nem akarlak meggyőzni :)
     
  9. .-kiki.-

    .-kiki.- Utánpótlás-írogató

    Nekem kifejezetten tetszik hogy eltűnt az üvegbúra.
     
    Éva0315 és meszimarsi kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt azért számold bele, hogy 3-4 év alatt adja vissza azt az sztápot szerencsés esetben, amit belefeccolsz. És csk akkor, ha ráérsz minden nap aratni.
    Ha ezekhez még hozzáteszed az egyre nagyobb BP igényeket, akkor már látod is, hogy ki a horgász és ki a hal.
     
    Éva0315, meszimarsi és bendi1121 kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Remélem lesz Baby Bumm! Ha nem, akkor alap anakondával csinálom meg az eventet
    Már mint arra utaltam, hogy kezdéskor lesz-e? Ha csak hétvégén, akkor a gazdasági feladatokra kell csak koncentrálni az anakondával kapcsolatosan.Azért egészítettem ki, mert első olvasásra az az egy mondatom elég furának tűnt.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.19
    Éva0315, Venuska, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  12. BlackFamilyFarm

    BlackFamilyFarm Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy hol kell az anakonda tenyésztést aktiválni?SEhol nem találom...A 6 os kamrában csak az anakonda van ott nincs a tenyésztéshez rúna... Köszönöm a segítséget!!
    ID:54209033
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  13. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Holnap 14 órától keresd ott ahol most kerested. ;)
     
    Éva0315, meszimarsi, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Az anakondatenyésztés kezdete (várhatóan): 2019. január 16. (szerda) 14:00 óra
    Az event ismertetőjében megtalálható az anakondatenyésztés feltételéről a leírás:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/anakondatenyésztés-és-a-hozzá-kapcsolódó-események.17593/#post-957736

    Az anakondatenyésztés a 21. farmos szinttől érhető el.

    További feltétele: a tölgyön kiváltott baha rúna, valamint a baha szentélyben kiváltott anakonda szobor és az anakodatenyésztés szobor.
    [​IMG]
    6. kamrában vagy 30 aranybanánért, vagy 200 farmaranyért
    váltható ki az anakondatenyésztés joga

    [​IMG]
     
    Éva0315, meszimarsi, Gio és 6 más kedveli ezt.
  15. BlackFamilyFarm

    BlackFamilyFarm Utánpótlás-írogató

    Nekem nincs ilyen rúnám...Sajnos nem találom...

    A tölgyön is külön ki kell váltani??
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Figyelj. Ketten irtuk már le neked. Ma kedd van holnap szerda. És szerdán /azaz holnap/ 14 órátol lesz a rúna ott ahol ma feleslegesen keresed.
     
    Éva0315, meszimarsi, krisi5 és 3 más kedveli ezt.
  17. BlackFamilyFarm

    BlackFamilyFarm Utánpótlás-írogató

    Sajnos a tölggyel nem boldogulok segít nekem valaki?? Köszönöm!

    o_Ooo Nagyon köszönöm a kedvességed s a kedves modort is!!! Szép napot! :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Vélhetően a Bahamára jutás lehetőségét már kiváltottad a Bölcs Tölgynél, hiszen a Maja majmok szentélyébe be tudsz lépni.
    Kérlek, hogy az esetlegesen elolvasott eventismertetőt próbáld meg értelmezni is, így kevesebb meglepetést fogsz okozni saját magadnak.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/anakondatenyésztés-és-a-hozzá-kapcsolódó-események.17593/

    A Bölcs tölgyről itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-5859

    A továbbiakra nézve pedig megkérlek, hogy ne írj több hozzászólást egymást követően, mert a fórum szabályzata ezt tiltja.
    Vond össze az írásaidat, vagy várd meg, amíg más reagál az írásodra.

     
    Dana64, Gio, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Mit szeretnél???? De ez a hely egy event csevegője .

    Szívesen van hogy az ember össze keveri a napokat. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.1.19
    genka53 kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Amennyiben csak ezt az egy ládát, és az abból közvetlenül "beeső" szupertápot venném figyelembe, akkor valóban évek kellenének a megtérüléshez (de legalább egyszer megtérül). Viszont, ha azt nézem, hogy a különböző felhők/ládák/kitehetők (mamutom sajnos nincs) már most is több tápot/trágyát adnak, mint amennyi az eventekhez szükséges, akkor nem mindegy, hogy mennyi idő alatt térül meg? Szupertápból van közel tízezer, pedig minden tenyésztős eventet végigviszek, sőt időnként többet is tenyésztek a kelleténél.
    Azzal egyetértek, hogyha valakinek az event teljesítéséhez pénzt kellene költenie szupertápra, akkor alaposan végig kellene gondolnia, hogy ez számára mennyire megérős, mikor fog ez megtérülni. Ez viszont az összes tenyésztős eventről elmondható, sőt eddig szinte csak olyanok voltak, amik 3-4 év múlva sem hozták/hozzák vissza a befektetett szupertápot...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.