Visszajelzés Kígyók temploma - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. textilmánia

    textilmánia Haladó

    Sziasztok szeretném kikérni a véleményeteket szerintetek a 630 db anakondámmal ,de még kint vannak az ólak hozzá merjek kezdeni az eventnek ?
     
    Éva0315, meszimarsi és genka53 kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azért ez eléggé felületes így. A tenyésztős eventek sajátja, hogy narancs, piros fejlesztések jönnek ólakra és terményesekre. Ez összesen egy eventen belül 4-6 darab szokott lenni. Jelen esetben ez 1 darabocska. Melyeknek ugyancsak van sztáp költsége. Bahásoknál főleg, mert azok nem sárga pehelytoll, hogy 1 forgatáson belül 4 darab legyen rajta egyszerre a partys keréken.
    Szóval a felhő is nagyon gyér, meg a tábla is nagyon gyér. Az erőleves, varjúháj nélkül, pusztító az anakondára nézve.
    Ráadásul még a szülinapi eventjüket is megetetik velünk a Viking kapcsán.
    Írtam valahol, hogy nyakkendőt csak akkor vehetsz, ha vásároltál 1 öltönyt inggel együtt. Ez nem igaz. Még 3 ruhásszekrényt is kell venned.
     
    Forradalom, Éva0315, Akela és 6 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nekem ennyi sincs . Úgy 400 körül. Szerintem csak baby-boomnál kezdj neki ha végig akaród vinni az eventet. Egyébként marad a piacozás.o_O;)
     
    Éva0315, meszimarsi, bubafejgingo és 2 más kedveli ezt.
  4. textilmánia

    textilmánia Haladó

    Köszönöm szépen válaszod
     
  5. Éva64

    Éva64 Járnitanuló

    Holnap várható mini baby boom vagy csak hétvégén?
     
    magdi06 és soresne kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Hónapokig voltak kint a kígyók, adhatna az event 10 db piros ólat, akkor se raknám ki egy jó ideig xD
    Viszont, ha majd egyszer cserélhető lesz, legalább jó áron fog elkelni ;)

    A Vikinges eventre a nyakkendős hasonlatod nálam így néz ki: veszek 3 ruhát, amiből 2 tetszik, egy még zsákbamacska, és kapok hozzá ingyen egy negyediket, ami csilli-villi :inlove:
     
    Éva0315, Domos52, fabatka és 14 más kedveli ezt.
  7. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Adjon már valaki valami jó ötletet,anakonda nélkül hogyan tudnám megcsinálni ezt az eventet?mert biza nekem egy darab nincs a raktárban,még ekkora szégyent.
     
    ursa11, steve223, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia textilmánia! :)
    Szerintem igen. Én legalábbis belevágnék, persze az egyéb, még hozzávaló dolgok, pl. a rendelkezésre álló szupertáp mennyisége is befolyásoló tényező. Hétfőig tart az event, addig még szaporíthatsz is egy csomót, attól függően, hogy mennyi tápod, meg ólad van, s legkésőbb hét végére várható a Baby Boom is, ami esélyesebbé teszi a sikeres befejezést. Én legalábbis csakis Boom ideje alatt fogom megcsinálni.
    Amint kiváltod a 6. kamrában a tenyésztés jogát 30 AB-ért vagy 200 FA-ért, máris aktiválhatod a következő szobrot + 30 AB-ért, és megkapod az anakonda tenyésztési kezdőcsomagot :
    6. kamrában
    Anakondatenyésztés kezdőcsomag szobor
    Ára: 30 AB
    Tartalma:
    20 db anakonda
    20 db bájital
    10 db szupertáp
    1 db egyéni kifutó
    Ezután lehet nekidőlni a tenyésztéshez.
    A feladatba 200 kígyószemet kell beadni, amiből tenyésztésenként 1 db -ot kapunk, de felemészt 800 db ilyen-olyan kígyót. Ezt én például 2-3 részletben tenyésztem le, mert abban bízom, hogy akkor kedvezőbb lesz a rendszer által visszaszolgáltatott állat-állomány alapállatra, vagy 1-2-3 lépcsőjű állatra.
    Dönteni neked kell. ;)
    Sok sikert! :D:inlove:
     
    Fatther, ursa11, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  9. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Szia, a régi recept szerint, végy..... anakondát :p
     
    Forradalom, Fatther, ursa11 és 15 más kedveli ezt.
  10. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia!
    Én a helyedben vennék 50 anakonda ólat, naponta 3x lehet aratni,, és ha van sok-sok csp-d, még a piacon is pótolhatod.
    A tenyésztés kiváltásnál is kapunk 20 db-t. Meg kell várni a boomot, addigra összejön elég sok.
    Jobb ötletem nincs.:p
     
    Fatther, Éva0315, fabatka és 10 más kedveli ezt.
  11. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Készítettem egy kis kedvcsinálót. Terepen nem vészesek az új ólak, a kobrás kimondottan tetszetős, még akkor is ha nem pink.
    :):p

    [​IMG]
     
    csio70, Fatther, ursa11 és 25 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nehéz, de nem lehetetlen.
    Elvileg adhat más tenyésztés is felröpit. De azt nem tudni milyen ritkán adja. Így a 200 darab összehozása biztosan nem 400 sztáp lesz. Az a kérdés, hogy 1000 sztáp elég-e, kevés-e, vagy sok-e?
    Ha más tenyésztési ambícióid vannak, akkor ez járható út, és a színes állatokat zsákolod a piacról.

    Másik út pillangóbáb, meghajíntani retro** anakondával a területeket és nyomni. 500 darab 1 nap alatt lejöhet, ha még valami bónuszt is rápörgetsz. Az már elég is 200 tenyésztéshez.
     
    csio70, Fatther, Éva0315 és 13 más kedveli ezt.
  13. zsebikezsebike

    zsebikezsebike Fórum-zöldfülű

    Köszönöm válaszod szupitáp van azzal nem lesz gond AB is van köszönöm a segítséget .
     
    Éva0315, bobszi_0, fabatka és 3 más kedveli ezt.
  14. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Tetszetősek bizony csak középen azt a gyermek játszóteret nem tudom értelmezni :wuerg:( valaki nagyon be volt tépve)
     
    Fatther, Éva0315, -happy58- és 9 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban, túl gyerekesre, színesre sikeredett a pink ól. Egyáltalán nem tetszik..

    De vannak itt, s játszanak gyermekek is, nekik bizti bejön. Mert az enyémnek is tetszik. :D
     
    Fatther, Éva0315, Domos52 és 9 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia pormacska! :)
    Jaj, Te! Hát az a rózsa anakonda ól. Ilyenre tervezték. xD
    Kukucs itt.
    xDxD

     
    Éva0315, fabatka, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  17. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia,Azt biztos nem ennyi millió-árdért,kizárt.
    Szia,a táp is szinte annyi mint a kegyó maga.

    Hát aszt hiszem a másfajta tenyésztés lesz a befutó és a piacozás,ha sikerál akkor jó,ha nem úgy is jó.
     
    Éva0315, Marika312, fabatka és 7 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! én már csináltam meg igy eventet. A tenyésztett anakondák ez elején nem lehetnek annyira drágák. meg kell venni a tenyésztett változatokat és bízni benne hogy ad vissza alapót. Annak az eladásával fedezhető a beruházás a későbbiekben. Persze ez csak baby boomra igaz, valamint addig amennyi anakondát tudsz azért termelj. És azért jó pár millió vagy tízmilliós csengőpengő beruházás lesz. Reméljük a tenyésztés kiváltása fog adni anakondát is mint pld a Panda.
     
    fabatka, meszimarsi, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  19. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Nekem 495 db anakondám van, de nem aggódok. Kiraktam jó pár ólat, azokat még aratom mindig, és csak boom-kor tenyésztek, ott is jön alap állat majd vissza szépen. Na és ha ad pár magas értékű állatot, akkor nem kell sok anakonda. Csak ugorjon rendesen :) Ez a titka a sikeres befejezésnek. Persze egy kis szerencse azért kell.
     
    Éva0315, textilmánia, fabatka és 7 más kedveli ezt.
  20. textilmánia

    textilmánia Haladó

    Köszönöm válaszod a másik farmról írtam vissza a zsebikésről .Várjuk a hétvégi bébi boom remélem össze jön ha más nem majd vesszük .......
     
    Éva0315, meszimarsi és genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.