Visszajelzés Kígyók temploma - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Szia:), nekem 560 anakondám van, 12 ól kint és már nagyon várom a Boom-ot, jön vissza elég alapállat mint máskor, nem lesz gond.
    Hajrá Mindenkinek! A rózsa anakonda szuper, már kicsit se félek a kígyóktól:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.19
    -happy58-, fabatka, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  2. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Értem én Genka értem, csak nem értem ;)
     
    Éva0315, -happy58-, Ditti58 és 4 más kedveli ezt.
  3. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!

    On: event, és kígyósimogatás. :inlove:

    Off: Az anakondák reformkonyhát szeretnének. A nyulat és a tyúkot csilivel sem kérik. 8)

    Hatalmas ugrásokat és jó játékot! :)
     
    Éva0315, Pulyka, -happy58- és 12 más kedveli ezt.
  4. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    1500 anakondával és közel 3000 szupertáppal várom az eventet.
    remélem ez eléglesz a győzelemhez.
     
    csio70, Éva0315, Napsika és 5 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Abszolút győztes leszel. :)
    Én 500 szupitáppal várom az eventet.. De az is elég lesz. :)
    Anakonda nem sok van, de bízom benne,hogy elég lesz. :)
     
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Örülök nagyon, hogy egy újabb állatfajjal bővül a tenyészállatok listája de...
    Bevallom, hogy most kivételesen nem készültem fel alap állatok terén!:oops:
    Tervem a következő!
    A piacról fogom összevadászni a szebbnél szebb egyedeket, úgy döntöttem. Nem mintha lenne más választásom.xD
    Mindig minden új tenyészállatnál izgatottan vártam a rózsaszín ólakat és az utolsó állatokat!
    De most ez a rózsaszín anakondalak nagyon érdekesre sikeredett.:music:
    Mintha valami bölcsőde lenne vagy gyermekszoba, nagyon érdekes...
    Nem akartam leszólni a tervezők munkáját de nekem annyira nem jön be.
    Ettől függetlenül nagyon szeretnék egyet mindenképp!;)
    Nem tűnik vészesnek a feladatsor, könnyen teljesíthető azt gondolom.:)
    Várom már nagyon, sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    csio70, ursa11, Éva0315 és 13 más kedveli ezt.
  7. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Jól olvasom, igaz, hogy most egyetlen felröppenőt sem lehet ajándékba küldeni a mostani eventeknél??
     
    Éva0315 és fabatka kedveli ezt.
  8. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Szia!

    Tanácsot bizony nem tudok adni, hogy teljesítsd kígyó nélkül...
    De! nemtudom, hogy eddig én nem vettem észre, vagy nemrég kerültél be a TOP 10 CSP gazda közé!
    Hatalmas elismerésem!
    ____________

    Én felkészültem az eventre!
    13.600 db-al várom a kezdést! alapállatokkal csinálom meg az eventet, 10ezer anakondát eladni szeretnék jó áron, és rengeteget tervezek tenyészteni!

    Sok sikert mindenkinek, aki belekezd!
     
    Lillapilla73, ursa11, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  9. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Sajnos jól olvasod ! Küldeni semmit nem lehet.
    Egyetlen segítség a varázsfa, ami Édes tölcsért ad.
     
    ursa11, Éva0315, Gio és 2 más kedveli ezt.
  10. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Nagyobb problémának látnám, ha szupertápod nem lenne. A piacról biztosan meg tudod majd oldani, ha egyáltalán akarod.
     
    Éva0315 és Gio kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szia Imi! Vissza a gyermekkorba.Gyönyörködjünk benne,nem téveszthető össze semmivel,Furán fog kinézni a többi ól között,de nem kell majd keresgélni,szembetűnő lesz.
     
    Éva0315, Gio, -happy58- és még 1 ember kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Vannak megérős és vannak kevésbé megérős eventek. Ezt mindannyian pontosan tudjuk.
    Sőt, vannak olyan ajándékok/jutalmak (nevezzük akárminek), ami X játékosnak megéri, Y-nak nem.
    Erről aztán végképp nem érdemes győzködni a másikat, hogy figyu, nekem ízlik a karfiol, nem is értem, hogy neked miért nem.
    A megéri nem megéri "vita" pontosan ennyire jó egy eventnél.

    Van két event egymás mellett, ezt megszoktuk már. A tenyésztős mellé hagyományosan betesznek egy ültetőst is mostanában. Ezen sincs mit csodálkozni. (Az más kérdés, hogy ez tetszik-e mindenkinek.)
    Aki akarja, csinálja egyiket, vagy másikat, vagy mindkettőt.
    De azon háborogni, hogy bárkit kényszerítenek az eventezésre, azért, mert úgy mellékesen betettek egy Ingridet is, elég meredek.
    Ha az Ingridhez kellene ültetni, akkor nem háborognátok? Nem is értem ezt a logikát.
    3 event (tenyésztős, ültetős, szülinapi) mellé kaptunk egy bónuszt. Aki nem akarja valamelyiket csinálni a 3 közül, akkor ne tegye!
    Arról ne akarjon engem senki meggyőzni, hogy már pedig a vikinges ajándékok annyira, de annyira megérik, hogy muszáj fogcsikorgatva mindent végigcsinálni amiatt, hogy baltát dobálhasson. Szóval a "kényszerítés" megfogalmazás csöppet túlzó.

    (Mellékesen megjegyzem, a központnak előre jeleztünk ezt a fogadtatást. Ezzel csupán azt szeretném mondani, hogy nem meglepő ez a reakció. De ettől még nem elfogadható érv.)

    Kérem, hogy kicsit gondolkodjatok, lássátok a lehetőségeket reálisan! Hangsúlyozom: a lehetőségeket.

    A fórumozók 99%-a felnőtt ember. Képes eldönteni, hogy mit tesz és mit nem.
    Azt már megszoktuk, hogy soha nem lesz olyan event, vagy eventkombináció, ami mindenki tetszését elnyeri. Ez így is van jól, hiszen különbözőek vagyunk.

    Kérem, hogy a fanyalgás helyett koncentráljatok az event taktikus részére! Lásd: mementorinak írt tanácsok. Ilyenekről kell(ene) szólnia egy csevegőnek.
    Extrém helyzet. Hónapok óta tudott az anakondatenyésztés és jön egy tapasztalt játékos, aki ezt benézte. Erre ahelyett, hogy lehü...né bárki, jobbnál jobb tippeket kap.
    Ezen a példán látszik, hogy van igény és van normális, segítő csapat a csevegőben. Csak elő kell csalogatni. ;)
    ----------------
    Azt el tudom mondani, hogy teszten mit tapasztaltam, de tudjuk, hogy "éles" játékban közel sem biztos ez a beállítás.
    Ha nem anakondát tenyésztettem, akkor kb. minden tizedik tenyésztés adott kígyószemet. Hogy ez jó arány, vagy sem, döntsétek el ti.
    Mementorinak annyit mondanék ezzel kapcsolatban, tegyen próbát, ha kezdődik az event, de ne feltétlenül erre a taktikára alapozza a sikeres eventjét. Már ha egyáltalán meg akarja csinálni az egészet.


    Szép napot nektek és eredményes tenyésztést!
     
    csio70, jófarmerlány, marcsi152 és 29 más kedveli ezt.
  13. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Én kifejezetten csak elméletivel szeretnék találkozni, nem kedvelem a kígyókat :D
    Tudtok valamit a Boom-ról? mikorra várható?
     
    -Holdfeny-. és soresne kedveli ezt.
  14. serenge2

    serenge2 Járnitanuló

    Ha nem tenyésztünk, nem lesz magas szintű anakondánk.
    Nem értem, mit szükséges kiváltani a szentélyből, hogy tenyészteni tudjunk o_O
     
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Én is várom a késő délutánt,akkor egy röpke időre be szokták tenni a boom-ot az tenyésztés indulásakor.Remélem jó a sejtésem.
     
    -happy58-, magdi06, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia!
    A tenyésztés jogát kell kiváltani.:)
     
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Én decemberben voltam így alig volt anakondám pedig nagyon akartam tenyészteni.
    Leírom az én receptemet hogyan csináltam egy nap alatt 6-7000 db-ot.
    Hozzávalók 600-700 db szupertáp, gyepek ura kitehető, neonpillangóbáb és keréken legalább 6-7 +100% termés bónusz ehhez kellenek még a termékek illetve a felhők hogy még gyorsabban érjen az ól a siker garantált, ha sok retró ólad van és szerencsés vagy a keréken akkor ettől sokkal több is lehet. ;)
     
    csio70, Lillapilla73, denisadina és 5 más kedveli ezt.
  18. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok, szép napot.

    Az óriáskígyót különösen az életunt tyúkok szeretik, egy ilyen életunt tyúk kimegy az erdőre, és addig vár, míg jön egy óriáskígyó, aki mikor meglátja a tyúkot, annyira elcsodálkozik azon a buta tyúkon, hogy kitátja a száját, és az tátva marad. Most a tyúk "egy életem, egy halálom!" kiáltással beleugrik a kígyó szájába, s mivel a kígyó ijedtében becsukja a száját, a tyúk megfullad. A kígyó most "amit főztél, edd is meg!" meggondolással elkezdi nyelni a tyúkot, s mivel aznap még úgysem evett, egyúttal táplálkozik is általa.
    Nagy Lajos : Képtelen természet rajzából az idézet , tetszett a BP-nek ezért szerepel tyúk a kigyó étlapján.

    Tenyésztéssel megvárom a boomot , spórolóssá teszem a figurát .
    Sikeres ugrásokat a tenyésztőknek .

    Még egy rövidke de találó idézet a Képtelenből:
    Mulatságos látvány a pápaszemes kígyó, akit egyszer szürke hályog ellen operáltak, azóta pápaszemet hord, és rossz kedve van. Az emberi életben is szerepel, mint anyós. :):)
    Legyen szép a napotok !
     
    Lillapilla73, Fuhur, tewo és 6 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a farmpengős tenyészés már elkezdődött, és csütörtök estig tart. Szerintem így csak a szokásos hétvégi boom lesz, péntek délutántól vasárnap estig (esetleg valahova még beszúrnak luxus bájitalos valamit is).
     
    heureca3, -W-595-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Még így előírt mennyiségre nem tenyésztettem, elsőre mennyit tegyek be a tenyészetbe, hogy mindenből meg legyen az 1 db?Hiszen az alapállatból tudunk csak tovább tenyészteni. Választ köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.