Visszajelzés Kísérteties időutazás 2. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Jaaa! Na itt vettem meg a dekort, de akkor ezek szerint meg kellene szereznem a fejlesztést is hozzá! Értem. Koszi szépen.

    Ha idézel valakit, a mondandódat a záró QUOTE szó és a lezáró szögletes zárójel után, egy enter kattintását követően írd le kérlek szépen. /Swallow
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Nem és nem értem. Miért nem lehet szerezni több érmét, ha már bolt, felhő, kitehetők vannak a kínálatban? Ennek így mi értelme? Megveszem a felhőt, a kitehetőt és jóformán semmi nem marad.
    Na mind1, nem is értem miért bosszankodom és miért csodálkozom....
     
    Bonzó1945 és jutka190226 kedveli ezt.
  3. tofi7f

    tofi7f Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Megvettem a felhőt, és a kitehetőket is, miért nemtudom aktiválni?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mert nem olvastad el elég figyelmes az event ismertetőt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kísérteties-időutazás-2.21648/
    Ugyanis az alap dekorokra, rá kell rakni az eventből kapott fejlesztéseket. Utána tudod csak rápakolni őket a felhősorra.
    A fejlesztett (függönnyel fejlesztett)dekorok neve nem az alap dekor nevét viselik.
    Az ismertetőben a nevek utána olvashatók, a felhősor ismertetőjében is ott szerepel az új névvel a tematikus elemsor, amit a rendszer kér a felpakolásnál.
    Tehát, a Kísérteties időutazás felhősor 2
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 47:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Gyorsabb érés a teliholdas éj növényei számára. Bónusz: 10%. Időtartam: 08:00 óra.
      • Több TP a teliholdas jutalmazó tárgyakból. Bónusz: 50%. Időtartam: 08:00 óra.
    • Tematikus felhősor: meghatározott dekorok helyezhetőek fel rá (Otthonos denevérvár, Inspiráló szellemtánc, Rend a lelke mindennek 1).
    Így tovább tudjuk használni az előző eventben megszerzett felhősort és a mostani event ideje alatt megszerezhető felhősort is be tudjuk üzemelni.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Tehát röviden jobban járok, ha megveszem az alapdekorokat a boltból, rá a függönyöket amit most kaptunk és mehet a felhőre.

    Nekem pl gőzöm sincs hogy a hónapokkal ezelőtt szerzett kitehető hol van, se időm, se energiám keresgetni vajon hova került. Abszurd az ilyen....

    Ami a holdas kertben van kitehető mindenre ér a felhő bónusza vagy csak a holdas kütyükre amit konkrétan egy holdas event alkalmával kaptunk?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Kísértetjárta kúriában elhelyezett dekorokra vonatkozik a felhősor illető bónusza.
    Erről a sorról van szó a felhő bónuszából:
    Több TP a teliholdas jutalmazó tárgyakból. Bónusz: 50%. Időtartam: 08:00 óra

    Megjegyezni kívánom, hogy felesleges abszurditást emlegetni...

    Mivel a magyar moderátorcsapat sosem hagyja magára azt a játékost, akinek valamilyen nehézsége, problémája van egy eventtel kapcsolatban...
    Csak persze az már egy kis önállóságot, együttműködést is megkíván a játékostól, hogy jelentkezzen egy Segítségkérő topikban a konkrét problémájával...
    Remélem, megtaláltad a régi felhősort azért Te is.
     
    Kuzdern, szellorozsa, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Teljesen kísértésbe estem , és megcsináltam maximumra az eventet . :inlove:
     
    jucus100, szellorozsa, Magdusnéne és 3 más kedveli ezt.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Én nem értem. Növények letermelve, de megint hiányzik még 130 felröppenőm......
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. Varga.Tanya

    Varga.Tanya Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenkinek. Hol találom meg az 5-dik munkászsetont? Akárhogy számoltam csak 4-ig jutottam az ismertetőbe. Választ előre is köszönöm.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Bal oldal 7. beadás; középső 1, 5, 9; jobb oldal 7.
     
    edina242, maszilva, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  11. Varga.Tanya

    Varga.Tanya Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a segítséget.
     
    szellorozsa és -BombadilToma- kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Köszönöm a választ.

    Az utolsó mondatod nem értem. Miért kell az előző felhősor ehhez az eventhez? Minden felhősort beüzemelek ha megvan, utána már nem foglalkozom vele.
    Gépiesen farmolok már szinte. Nincs időm, sokszor csak napi 2 belépés és annyi. Mindig az aktuális, a régi dolgok figyelésére nincs időm.
     
    kubikus és szellorozsa kedveli ezt.
  13. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    sziasztok!
    A felhőt ki kell váltani és a rávalókat.Vagy egyébként jár egy nyeremény készletben,mint más eventen?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Event kész.
    Megvettem a boltban, a két Piccolo ládát. Egy varázskalap és egy farmaranyfa fejlődött ki.:)
    Hasonlóan szép meglepetéseket kívánok mindenkinek!
    "Sose hagyjon el benneteket a remény";)
     
    jucus78, Domos52, katimami51 és 18 más kedveli ezt.
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia @-sanele- ! :)
    Mindent ki kell váltani, esetleg a Szellemtáncot nem, ha az előző Kisérteties időutazásból/2018./ megszerereztél egyet +ban akkor nem !
    Nézz körül mindenhol, hátha megvan! :D
     
    Kuzdern, -sanele-, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  16. elsolking

    elsolking Fórummogul

    beáldoztam a felhőt zsákbamacskákért. kár volt...
     
    Amira09 és szellorozsa kedveli ezt.
  17. mariannbene

    mariannbene Járnitanuló

    Szia! Kiváltottam a dekorokat az egyiket ki tudtam rakni, a másik kettőt nem tudom hol találom, hogy kirakjam.
     
  18. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok egyikét.
    Ott írd le a problémádat, pontosan megfogalmazva.
    Melyik dekort sikerült, melyik nem... Nevekkel ellátva.
     
    zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Visszaváltásnál jó lesz . :inlove:

    [​IMG]
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. elsolking

    elsolking Fórummogul

    most tartok 609 + röpinél
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.