Visszajelzés Kókuszparti nyaralóhely csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    hogyan lesz izelt lábú jelvény ha csak lepkét meg méhét lehet tenyészteni
     
  2. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Kész vagyok, felhő beindítva.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Úgy, hogy lepkét (pontosabban a játékbeli elnevezéssel pillangót) meg méhet tenyésztesz. Mindkettő ízeltlábú.
     
    ulmo12, maszilva, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  4. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    ebből a két állatból
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  5. bercy58

    bercy58 Törzsjátékos

    Tenyésztés kész.
     
    -Fülemüle-70, mamszi5107, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Úgy látszik, hogy most az ízeltlábúak a nyerők.:music:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Kész az event. Plusz jelvény nem maradt.
    [​IMG]


    Sikeres ugrásokat kívánok mindenkinek!
     
    Fuhur, maszilva, Ribiszke és 15 más kedveli ezt.
  7. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok:inlove:A kókuszparti tenyésztés kész:inlove::cry::cry:Agáma ól és minden finomság bekebelezve:D:cry::cry::cry:
    mindenkinek sikeres tenyésztést:inlove:
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia interlala!
    Kérlek, figyelmesebben és megfontoltabban költsd a játékpénzedet is, mert bár semmi nem veszik el, csak nehéz nyomon követni és visszaellenőrizni.
    2020-08-05 14:06-kor 14db pillangót vettél, bekerült a pajtádba.
    Ezután 35 db pillangó és 50 db méh tápot vettél 2020-08-05 14:10-kor és 2020-08-05 14:07-kor.
    Ekkor csináltad az event első sorát, feltételezhetően az első pillangók ide kerültek 2020-08-05 14:22-kor.
    10-10 pillangó és méh állatmaradt, a pillangó a raktárban, 14:30-kor pedig 2 méh tenyésztéseket indítottál.
     
  9. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Ez megint nem tartott sokáig , kis kárpótlás az előzőért ! :D
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70, briguka és 7 más kedveli ezt.
  10. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Köszönöm!!! A pajtám kb olyan felkészültségő mint a Tied. Nem kellett keresgélni, hogy mit mennyiért, ott volt a lista, fél óra alatt kész lett az event. Tovább tart kivárni, hogy a titkosakból mik lesznek, mint végigvinni a feladatokat. Ez jó mulatság volt. Kell ilyen isxD
     
    Dana64, vihence, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  11. blogger55

    blogger55 Haladó

    HElló BP
    SAjnos mint irtátok én hamarébb inditottam a tenyésztést most 2 után azonban azt tapasztalom hogy a jelvények nincsenek mellette mármint a nyeremény mellett ...most akkor learathatok ha nincs ott a jelvény , már 2x frisitettem de semmi nyomuk.
    blogger55 ID: 8981872
     
  12. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Tenyésztés lezavarva:)Felhő aktiválva,ládák begyűjtve...:)Csak annyit horgásztam,hogy meglett a 6.gyöngy,és még csali is maradt!De most tartalékolom,összegyűjtöm,aztán majd horgászgatok a pici lányommal:)Imádja mikor a maci kirepít valami színes halat!:)Első felhő aktiválva:)Nagy ugrások annyira most nem lettek,egy pár,de annak nagyon örülök!Sima alap lepkéből lett gót pillangó,alap hiúzból egy skarlát hiúz,füstös pocokból egy sósvízi pocok,ezek a legjobbak!Talán még ma ha lesz kedvem,tenyésztgetek csak úgy!Sikeres eventet mindenkinek:)
     
    Fuhur, maszilva, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Igen.
     
    Atali, -Fülemüle-70 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. h_dora

    h_dora Fórum-zöldfülű

    Üdv ,hogyan lehet lámát tenyészteni?Nekem nincs benne a tenyészthető állatok listájában.
     
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Nem kell tenyészteni,csak beadni a feladatba.

    Event letudva,felhő beüzemelve : végre lett agáma ;)
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok felhő kész ne felejtsetek el tovább menni ott van még a láma .o_O;)
    Mint boom nálam elég gyenge gyakorlatilag csak a kötelezők semmi ugrás, elkevertem 4 csókhalat is 1 ezüst se jött, úgy hogy most nagy kedvem nincs tenyészgetni majd legközelebb .:oops::)
    Hát nagyobb sikert.:)
     
    Dana64, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  19. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Köszönöm a segitséget! :D
     
  20. CzZsuzsóka

    CzZsuzsóka Járnitanuló

    Kész, erre most kaptunk időt jócskán, de nem kárpótol az előzőért.:oops::oops:
     
    Alegjobbgazdasszony és Szinkler kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.