Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nekem közepesen jött a váza, virág, kancsó amik sose kellenek és jól adta a csacsikovács, tojástojó, stb ólakat is amiket sosem fogok megnézni még a menüben sem.xD:p:p
    Azonban az ilyenek kompenzálták: 191 szupitáp, szupitrágya, zokni, bájital, kk szupi, farmpengő, 9db 12 órás munkás bónusz és 24 órás is 2, 334,000Btp, sok TP, CsP, stb. stb.:)
    Ja és nagyon szerettek a csillagok, főleg 2-esével.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.17
    Fenyvesi1010, genka53, Gio és 4 más kedveli ezt.
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A 14. pörgetésre kijött a Mitikus kerberosz, úgy, hogy addig 3x jelent meg a keréken. Örülök! xD Volt már olyan esetem, hogy 190 pörgetésre jött ki az újdonság, akkor ilyen zöld voltam :wuerg:. Be is üzemeltem a mitikus felhősort. Hasonló szerencsés pörgetéseket kívánok Nektek is.
     
    Fenyvesi1010, genka53, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    2 csomagból: 31 mitikus állat, ebből 11 kerberosz, 8 pegazus, 6 fönix, 5 sárkány, 1 lovacska.
    12 db bónusz, ebből 4 db Tp bónusz.
    :)
     
  4. Uzsabalu33

    Uzsabalu33 Junior szaki

    5 pörgetés 2 mitikus sárkány 1 kerberosz:)
     
    Fenyvesi1010, genka53, Brigi031976 és 5 más kedveli ezt.
  5. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani nekem, hogy az event során vásárolható Rózsaszin farndiseng mit ad?
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  6. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Ha kiváltod és aktiválod akkor így fog festeni a fő farmod!
    [​IMG]
     
  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nálam csillag eső van, a felhősorra valók messze elkerülnek :oops:-.-:sleepy:
     
    mebajah, Fenyvesi1010, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    ezis letudva 2 kerberosz és 2 mitikus 35 partyból:) az achmedfaktor még müködik:)
     
    genka53, Brigi031976, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nagy gratula!!!!xDNekem 70-ből sincs meg a mitikus:cry::cry::cry::cry:Feladom!!!!!!Elég volt ebből ennyi.
     
    Fenyvesi1010, genka53, Leho69 és 3 más kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nálam van achmed faktor nálam mindig mindenböl njobban sikerül az átlagnál de már évekóta:D szóval már megse lepödök semmin:D
     
    Fenyvesi1010, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  11. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Legyszi segitsetek! Hogy lehet aktivalni a rozsaszin farm desinget? En kivaltottam, de nem talalom sehol hogy aktivalni tudjam. A masik kerdesem, mi az achmed faktor? Hogy lehet hozzajutni.
    Koszonom a valaszt elore is!
    Szerencses porgetest mindenkinek!
     
    Fenyvesi1010 és Gio kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Ne morogj, nekem 80 valamennyiből sincs meg. Ez helyett tegnap este forgattam terménybónuszt, tp-t, most 2 terményt majdnem egymás után, ha leérik az eventnövény 10 db-t kapok 1x1en még estig:D De lehet már inkább röpire kéne gyúrnom, mert már talán 40ezer is lesz a letermelt összes, a röpim meg elfogyott :D :D
    Az egyik terményes helyett lehetett volna felhőre való, de nem... inkább sárga és narancs ólak. Csak röhögtem rajta. :)
    Viszont a másik farmon vegyesen lett minden, bár a terményes csak 2 aratásra futotta az 1x1/6, de legalább elindult a felhő. Igaz 1 hét múlva arathatom újra, de az is valami :D :D Amúgy ott kb 50 forgatásból 3 új kitehető is jött :D Ki érti ezt?! :D

    Szia. Gratula :) Ügyes kereked van :)
     
    Fenyvesi1010, Gio és lukimi kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A rózsaszín design-t a beállításokban tudod kiválasztani, a Témák között van. Mentésről el ne feledkezz.
    Az Achmed-faktorhoz pedig regisztrációkor lehet hozzájutni... (Nézd meg a nevét annak, aki írta... Nálam a Toma-faktor működik.;) Vagy nem.)
     
    HéricsBáró, újfarm53, mebajah és 7 más kedveli ezt.
  14. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Hát nagyon úgy tűnik, hogy kész felhősorom nem lesz, csak egy halom csillagom :sleepy::oops:-.-
     
    mebajah, Fenyvesi1010 és Gio kedveli ezt.
  15. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Szia!
    Koszonom a valaszod! A rozsaszin meg van. De hol regisztraljak? Ennyi eves jatek utan ez meg ugy latszik uj nekem
     
    Fenyvesi1010, Leho69 és Gio kedveli ezt.
  16. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A zölddel írt szavak a fórum szokásait figyelembe véve viccnek számítanak;)
     
    HéricsBáró, mebajah, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Bocs, hogy viccel válaszoltam. A játékos neve achmed1122. Az a kijelentése, hogy működik nála az achmed-faktor, csak annyit jelentett, hogy általában szerencséje van. Ő ezt a saját egyéni, személyes varázsának tudta be.
     
    HéricsBáró, mebajah, Gio és 6 más kedveli ezt.
  18. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Hát nem mondom, rengeteg sok pörgetés árán, de csak összejött a felhőre való :), úgyhogy ennyi volt.
     
    mebajah, Gio, Fenyvesi1010 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Sziasztok,

    33 pöriből lett 3 darab pegazus. Kerberosz nyiksz. Nincs több party pörim. A többit meglátjuk.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.17
    mebajah és Gio kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok. Ugye marad a keréken a kerberosz? Mert akkor majd egyszer még kiforgathatom. Most befejeztem...., 100egynéhányból 1 x sem sikerült. A szerencsével továbbra is hadilábon állok úgy látszik.
     
    berzsike és mebajah kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.