Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Sziasztok, a kövi Leárazásrohamhoz mit szóltok? :D
     
  2. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Nekem drága. Úgy látszik, hogy ez tipikusan az az akció a játékban, amiből az elsőt volt érdemes megvenni, a többit már nem. Legalábbis nekem ennyiért nem kell ez sem. Oké, tudom 800FA és társai sokat jelentenek, de 60%-os kedvezmény mellett sem tudom/akarom megvenni. Esetleg ha 70%-os kedvezmény lenne rajta, vagy esetleg több, akkor simán, két farmomra is. Így viszont nem kell.
    Akinek ez így megéri, az vegye meg, én inkább kivárok, hátha jön valami jó egyedi ajánlat.
     
    mitnemertesz kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Azoknak, akik rendszeresen (de legalább alkalmanként) vásárolnak aranyat, szupertrágyát, party pörit, titokcuccokat, stb. biztosan megéri, mert az ajánlat nagyon kedvező, legalábbis az első 5 - 10 percben. Én ezekre a holmikra máskor sem költök, tehát ezzel az ajánlattal sem fogok élni. (Ahogy magamat ismerem, mire észbe kapnék, legalább háromnegyed óra eltelne, úgy meg már egyébként sem érné meg.)
     
    -vadocka70- és mitnemertesz kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    úgy látom a Bankban, hogy 750 FA 4490 Ft. Ha valaki most készül ilyet venni, akkor sokkal jobban jár a csomaggal, ha idejében lecsap rá, mert kap hozzá egy csomó egyebet is. Én nem készültem mostanában ilyen beszerzésre, nem is tervezem, hogy megveszem. :)
     
    mitnemertesz kedveli ezt.
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Csak az sem a nagyon megérős kategória, ami a bankban van.

    A bank ablakában 750 FA 4.069 Ft. Ha a kártyás bónuszt rászámoljuk (10%), akkor az 825 FA-t jelent. Az 4.475 Ft a bank ablakában.

    Magyarúl, ha 10% kártyás bónuszunk is van, akkor se éri meg a bank felületén, mivel akkor is 15 Ft-al olcsóbban megvesszük a bank ablakában. Oké, ez 15 kevés Ft, de sokaknak nincs elmentve a kártya, így a 10%-tól eleve elesnek. A sok kicsi meg sokra meg.
     
  6. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Nyilván egyénfüggő, hogy kinek mi éri meg. :)
    Igazából az ár/érték arányra lettem volna kíváncsi, sztem első 5 percben így egész jó ajánlat.
    Valszeg 18:01-kor le is csapok rá...

     
    farmerogirl és Ribiszke kedveli ezt.
  7. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Én is megfogom vásárolni, mivel a FA jól jön, a hozzá mellé plusz dolgok pedig egyébként megérik.
    De én csak az első 5 percben vásárolnám meg, utána már nem. De ez már egyénfüggő.
     
    GA-BI-O-Farm és mitnemertesz kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Ide kiegészíteném a tapasztalatommal... Mentett banki adatokkal sincs +10% bónusz a farmarany csomagokra...
    Csak a csúszkás vásárlásnál jár;)
     
    Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Biztos ez? Régen (nagyon régen, mert már évek óta nem veszek aranyat) úgy volt, hogy nem az árból volt 10% kedvezmény, hanem 10%-kal több FA-t kaptál. Pl. 300 helyett 330-at.

    Az ár/érték arány kiváló: a bankban már csak a 800 FA többe kerül, mint itt ez az egész akciós csomag (feltéve, ha 15 percen belül megveszed).
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.20
    GA-BI-O-Farm és mitnemertesz kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Készítettem egy gyors kimutatást.

    FA csomag
    +10%al
    Ára banki felületen
    Ára bank (város)
    ablakban (10% nélkül)
    Ára bank (város)
    ablakban (10%al)
    50 FA
    55 FA
    359 Ft
    271 Ft
    298 Ft
    150 FA
    165 FA
    899 Ft
    814 Ft
    895 Ft
    300 FA
    330 FA
    1.790 Ft
    1.627 Ft
    1.790 Ft
    750 FA
    825 FA
    4.490 Ft
    4.068 Ft
    4.475 Ft
    1.500 FA
    1.650 FA
    8.990 Ft
    8.136 Ft
    8.950 Ft
    2.200 FA
    2.400 FA
    12.590 Ft
    11.933 Ft
    13.018 Ft
    3.300 FA
    3.630 FA
    17.990 Ft
    17.900 Ft
    19.690 Ft
    Konklúzió:
    • 50 FA: nem éri meg sehogy se megvásárolni a bank felületén. Csak a bank ablakában!
    • 150 FA: 5 Ft-ért kapunk 10 szupertrágyát. Épphogy megéri megvásárolni a banki felületén, +10%-os bankkártya bónusszal. Anélkül nem éri meg, csak a bank ablakában.
    • 300 FA: 10% nélkül nem éri meg a bank felületén, csak az ablakban. A 10%-al pedig mindenhol ugyanannyi.
    • 750 FA: nem éri meg sehogy se megvásárolni a bank felületén. Csak a bank ablakában!
    • 1.500 FA: nem éri meg sehogy se megvásárolni a bank felületén. Csak a bank ablakában!
    • 2.200 FA: 10% nélkül csak a banki ablakban éri meg. 10%-al viszont csak a bank felületén!
    • 3.300 FA: 10% nélkül a banki ablakban, 10%al csak a banki felületen!

    Legjobban az egyedi ajánlatok érik meg, ahol a 3.630 FA nem 17.900 Ft, hanem csak 8.990 Ft! Ahogy a 750 FA is 3.090 Ft, és mindegyikhez még kapunk egy tucat extra dolgokat is!
     
    Ribiszke, gabianyus, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Tökéletesen egyetértek veled. Ha nem elvi kérdés lenne nálam, hogy nem élek ezekkel az ajánlatokkal, magam is villámgyorsan lecsapnék rá.
     
    GA-BI-O-Farm és Wolf[Black] kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    2 alkalommal próbáltam ki... a banki aranycsomagokat... az idén... s nem jött melléje +10% arany.
    A csúszkásnál viszont minden alkalommal;)
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Tedd a kosárba pl. a 300 FA-as csomagot, majd kattints a Fizetés gombra. Ha mentett kártyaadatod van, akkor a kártya mellett zölddel láthatod, hogy "bonus: +30 FA".
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem kötözködés... de a 300 as farmarany csomagnál ez jelenik meg;)


    300 Farmarany
    Játékpénz 245 + 55 Bonus
    1.790 HUF

    ja és biztosan mentett banki adataim vannak;)
    Most újabb tesztként nem vásárolom meg.. mert már 2 alkalommal is csak 300 érkezett... - gondolom a beépített bónusz miatt;)
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ahogy írtam, akkor látod a bónuszt, ha kattintasz a Fizetés gombra.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Akkor nincs hitelkártyád elmentve. Minden vásárlásnál, külön rublikában írja a kártyás bónuszt.

    [​IMG]
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... akkor a prémiumot hogy vonja folyamatosan?
    ugyan nem hitelkártyám van, hanem bankkártyám...

    Ezt nem értem:(
     
  18. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem elég a kosárba tenni.
    Rá kell kattintani a fizetés gombra is.! Akkor látható a 10% bónusz.
    Ekkor még nincs kifizetve tehát nem vont pénzt. Ahhoz még a vásárlás most gombot is kattintani kell. De ha nem akarsz vásárolni most akkor simán csak bezárod az ablakot.
     
  19. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Sziasztok!
    Ha teszem azt, élnék a lehetőséggel, ez a vásárlási bónusz sorban jóváíródik? Vagy csak a konkrét farmarany vásárlással lépünk a listán tovább?
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ez is beleszámít, mint minden vásárlás. Ezt is számolni fogja. Bármit vehetsz nem csak a FA rendeléseket számolja, hanem minden vásárlást.
    Számolja az előfizetéseket, eventkosár vásárlását és minden egyéb bankon kereszül történt vásárlást, tehát ez is beleszámít a sávba.
     
    HéricsBáró és mayamancs kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.