Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékos!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Küldetések, megrendelések témában.

    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.


    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata


    .
     
    -ciklon73- és -Ica51- kedveli ezt.
  2. kicus65

    kicus65 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A csodaszarvas expressz II. részében a dobozok teljesítve. Nem tudom a kulcsokat megszerezni :-(
    ID: 3932446
     
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az eventablak bal oldalán vannak le-és felfelé mutató nyilak. Ezek segítségével lehet haladni a hegy oldalán.


    upload_2024-1-1_20-55-51.png
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tudom, miért nincs lehetőség ilyen típusú kártyával vásárolni.
    Kérlek, hogy próbálj meg esetleg más vásárlási lehetőséget azok közül, amit a játék rendszere felajánl neked.
     
  5. paloooo

    paloooo Rutinos

    Sziasztok!
    Miért nem lehet látni a "falu főterénél", hogy mennyi papucskosbor magot vetettem eddig már el? pl.:12-ből mennyi kell még?
    Vagy mennyi hajtass növényt használtam el?
    Miért csak szökőévenként 1x reppen fel a kerti ásó?
    Köszönöm
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyik kérdésben sincs információnk, sajnos.
    Már jeleztük a Központnak, hogy nem követhető a főtéri megrendelések teljesítése, illetve gyengén jön az Ásó.
    Mi ennyit tudtunk tenni a javulás érdekében.
     
    Sali~*.*, Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. paloooo

    paloooo Rutinos

    - talán majd a Húsvéti nyuszi meghozza a várt információt...:p
    ... hmmm , köszönöm.
     
    Othep kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Legyen így... :)
    Ha gondolod, látogass el a gyopáros csevegőbe, hátha vannak tippek az Ásó gyakoriságának növelésére: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-711
     
    Sali~*.*, Kuzdern, aida2330 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. mamaka54

    mamaka54 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Megváltozott a bankkártya számom, nem tudok vásárolni. Az új számot nem tudom beírni. Előre is köszönöm a segítséget!
     
  10. fedélnélküli

    fedélnélküli Fórum-zöldfülű

    Szép napot kívánok! Elvileg vehetnék páfrányt , hogy elültessem, de a nem tudok.Köszi a segítséget.Csak 1 darabot szoktam az új növényekből venni, de a kosár alatt nem jelenik meg.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  11. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves mamaka54!

    Kérlek töröld a régi Bankkártyád adatait, ezután egy új vásárlásnál fogod tudni megadni és rögzíteni az új adatokat. Az internetes vásárlásnál szükség lehet az Erős Ügyfélhitelesítéshez kódra, vagy egyéb információra, ebben az esetben a Bankodtól tudsz segítséget kérni, ha nem ismered ezeket az adatokat.

    Kérlek jelezz vissza, köszönöm!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves fedélnélküli!

    A Magtárban nem tudsz venni páfrányt, mert egy event alkalmával került a játékba, de itt is maradt velünk.
    Viszont piacképes, így a piacon tudsz venni CSP-ért.
    Páfrányautomatából is van lehetőség szerezni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/parádés-páfrány-projekt.17156/#post-915650
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. mamaka54

    mamaka54 Utánpótlás-írogató

    Biztos valamit nem jól csinálok. Kiírja, hogy a törlési folyamat sikeres volt, de nem ajánlja fel, hogy hova írjam az új kártyaszámot.

    Hol tudom törölni az előző számot?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.2.24
  14. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves mamaka54!
    Itt (a kép nem nálad készült):
    upload_2024-2-21_13-32-7.png
     
    Luminary, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. mamaka54

    mamaka54 Utánpótlás-írogató

    Ezt megcsináltam, ki is írta, hogy sikerült törölni, és mégsem ajánlja fel hogy az új kártyaszámot hova írjam.
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves mamaka54!

    Kiválasztod a fizetési módot, utánna rákattintasz a Vásárlás most-ra és ott tudod beírni az adataidat.
    upload_2024-2-21_13-49-36.png
     
    Luminary, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. mamaka54

    mamaka54 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm! Sikerült!!!
    Köszönöm! Sikerült!!!
     
    SparrowC kedveli ezt.
  18. Klein86

    Klein86 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Több küldetéshez is kell vakondot leadni.
    Utánanéztem melyik küldikből lehet vakondólat szerezni, de nem találtam a küldiket.
    Lehet hogy már nem is lehet szerezni sehonnan vakondólat?
     
  19. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A piros kosárból 50 FAért lehet venni. Valamint csere eventen esetleg szerezhető.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Vakondlak 2013. júliusban került játékba, az akkori titokzatos ólból fejlődhetett ki, 2015. júliusig lehetett onnan megszerezni. Szerepelt már Ólválogatásban is, event nyeremény is volt 2020. januárban.
    Jelenleg, ahogy Játékostársad is írta, a Gazdaboltban tudod megvenni, illetve Csere napon tudsz szerezni a Léghajóról, Szomszédaidtól, Csere topikban feladott hirdetés útján.
    Itt találsz róla információt az Enciklopédiában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-5#post-885813
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.