Visszajelzés Kalóztanya - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 30.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Jókat mosolygok az érveken, ki miért csinálja vagy nem, a kicsiknek érdemes, a nagyok meg, miért ne? Ez a farmom még kicsi, a másik kettő se túl nagy, itt egy két régi motoros mellett, 223 as szintűek. A nagyokon, 4000 banánom is van, itt meg rám szakadhatna egy banános láda, az se lenne talán elég. De itt minden eredmény öröm, most pl sikerült még egy területet a zuhatagoson kiváltani. Nem kis meló volt összekaparni 600 farmpengőt.
     
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én se banánban,sem csillaghiányban nem szenvedek.A kerekkerék sokszor ad banánt és csillagot,amit már nem kérnék!
    6809 banánom van,csillagoknál már elhagytam a 11 ezret is.Jó lenne ha kezdhetnénk már vele valamit,
    sosem vettem banánt mindig volt elég.
     
    -Fülemüle-70, -kaktuszable-, Gio és 9 más kedveli ezt.
  3. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Ha nem tévedek, ez idén már a harmadik, több napos 24 órás event, ahol egy (vagy több) TP-t adó dekor a "főnyeremény", s ezek, ne szépítsük, a magasabb szintű gazdáknál egytől egyig a pajtában porosodnak (már ha egyáltalán megcsinálták a gazdaköri feladatokat).

    Érdeklődnék a tisztelt modiktól, hogy várható-e a későbbiekben egy közös, "megérős" felhő ezekhez a 24 órás gazdaköri dekorokhoz? Ha ilyenről nincs infótok, esetleg lehetne-e ezért lobbizni "odafönt" - csak, hogy megjöjjön a kedves gazdák érdeklődése? Köszönöm!
     
    barbi021951, Ribiszke, LCZAnikó és 29 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nekem tetszik, hogy rendszeresen vannak ilyen eventek, így mindenki jól jár :D
    • aki kevesebb eventet szeretne, nyugodtan kihagyhatja, úgy tekinthet rá, hogy nincs is ilyen event, nem veszít vele semmit. Nincs felhő, vagy értékes kitehető, megérős nyeremények
    • aki az eventeket a játékért szereti, azoknak itt egy újabb alkalom, hogy eventezhetnek (és minden nyeremény hab a tortán)
    • aki még fejlődni akar a bahán, azok számára egész jó kis gazdakörizés ez, szerintem ők az igazi célcsoportja ennek az eventnek
    • aki már mindent elért a bahán, teljesen mindegy, hogy mi van kirakva, azok rámehetnek néhány nyeremény megszerzésre, és így egy kicsit hasznosíthatják a bahát is
    Én az utolsó kategóriába tartozom :)
     
    Ribiszke, -vadocka70-, -W-595- és 26 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt!
    Én 1 kicsit kalózkodni fogok...nekem nem a fő cél a baha, de jó lenne már az
    500. szintet elérni.;)
    És már lassan ideérnek [​IMG] :D
     
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    A visszajelzéseitek alapján kicsit változott a megnyerhető dekor utolsó fejlesztésének nyereménye.
    Apró lépés, de reméljük "csábítóbbá" teszi az eventet számotokra.


    Mesteri hencegő[​IMG]3.22:003500
    1 Finom sütik ládája
    1x1Felhőkre és minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
     
    vízinyuszi, -W-595-, mamszi5107 és 21 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Ez 2 fokkal jobb , mint az eredeti . :D:inlove:


    [​IMG]
    farm szint x 200 TP, baha szint x 200 BTP, 1 db csokis palacsinta, 1 db cukkinis almatorta, 1 db cseresznyés túrótorta, 1 db túrótorta,1 db Pinkie Pie sütije, 1 db egészséges csemege, 1 db party pörgetés, 10 db csillag, 1 db aranybanán
     
    barbi021951, vízinyuszi, karippa és 9 más kedveli ezt.
  8. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Én az eventnek nekikezdek, mert sok kicsi sokra megy. Igaz a sok aranybanánnal most még nincs mit kezdenem, de hátha majd tesznek be valami fejlesztést. Én a tapasztalatpontoknak és a ládáknak is örülok, mert jó lenne már az 500-as szintet elérni. Na de majd egyszer, most a 416-os szinten vagyok. Aki elkezdi annak jó eventezést kívánok.
     
    barbi021951, Ribiszke, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  9. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Szép napot minden gazdának!
    A hsz-at olvasva elég vegyes kritikát kapott az event!Mindenkinek igaza van ,végül is event,hát nekifogunk!A Sárga ólak nem túl csábító,de majd jó lesz a gőzösre ;)
    A Bahával kapcsolatban lenne egy kérdésem!Az 500 Baha szintnek van jelentősége ,vagy "csak" szép kerek szám?
     
    -Fülemüle-70, Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! 600 a max...ki hol hajózik, kinek mi fontos, maga dönti el.;)
     
    imi010, -W-595-, Zatini és 6 más kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Szeretnék gratulálni a gyorsaságotokhoz! Még el sem kezdődött az event és ti már készen is vagytok vele!
     
    -szida-, kovacstne, bendi1121 és 7 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszönjük szépen,:inlove:Nekem ennyi elég is.:)
    Az ufó túrákat kiselejtezem( az új főnyeremény miatt vizsgáltam felül a kitehetőket.)o_O
    Szóval ha már bónuszládát kiveszem akkor már miért ne?:)
    Szóval kalózkodásra fel.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.20
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event online.
    Egy ki és belépéssel frissítsétek a játékot az event megkezdése előtt.

    Ne felejtsétek, hogy az e hétvégi küldetésben az eventnövény az esőerdőben ültethető.

    Kellemes kikapcsolódást kívánunk!
    A Farmerama csapata
     
    -W-595-, nyuszi63, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  14. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Jött valakinek röpi?
    Felröppenő:

    Finom kókuszdió

    [​IMG]
    Érkezhet:
    • növények, fák, állatos és terményes ólak aratásából az alábbi területeken:
      • CSAK a sziget fő területén - ültetvény
    • Ajándékba küldhető
    • Varázsfa NEM adja
    • Gazdabolti vásárlással
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én nem is néztem , hogy jött e felröpi , mert az ismerető szerint :

    Kalóztanya III.
    Az event kezdete (várhatóan): 2020. május 15. (péntek) 14:00 óra
    Az event vége(várhatóan): 2020. május 17. (vasárnap) 22:00 óra
     
    nyuszi63, Kuzdern, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Szerintem az csak a 3 részben lesz . Az első kettő csak növény mivel itt röpit még nem kér a feladat:music:
     
  17. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Köszönöm a választ......akkor csak lazán bahán:D
     
    Kuzdern, DevilMókus és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  18. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Olvasni,olvasni,olvasni.
     
    Ribiszke, Kuzdern, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  19. drhausenő

    drhausenő Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    nem tudom megnyitni a gazdaköri feladatokat.
    csak nálam nem működik, vagy máshol se jó?
     
  20. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Jó, ha nagyon igényesen szerettem volna, akkor nekem is eltartott volna 1 hónapig.
    Nem kértem a jutalmakat, így sokkal hamarabb kész lettem! xD;)
     
    -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.