Visszajelzés Karácsonyeste 2018 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szerintem jó ez így. Hisz nem lesz állandóan mindenki netközelben. A karácsony másról szól. :)
    Vizzel trágyával még rövidebb. :)
    Persze mindenkinek más a jó. :) Nekem nincs bajom az érési idejével.
     
    R.Daneel, taga1, bubafejgingo és 5 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Lesz rá esélyed bőven, mert ezeket FAért és FPért majd meg lehet venni, ha az eddigiekből indulunk ki. Kérdés csak annyi, hogy mikor? Ja, és a mennyi sem lesz majd közömbös sokak számára.
     
    bubafejgingo és ildiko44 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én az Fp boltba várom a dekorokat:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.12.18
    bubafejgingo és ildiko44 kedveli ezt.
  4. szabolaszlone53

    szabolaszlone53 Utánpótlás-írogató

    Kérdezném.hogy jön ki a 3 aratás vízzel ami 22,08.Egy nap 24.00 óra?
     
  5. -ciklon73-

    -ciklon73- Junior szaki

    Szia!Az Ünnepi jutalmazo tárgyra hogy vagyis hol kell majd benyujtani az igényt?
     
  6. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Ez rendben is volna, ha nem kellene belőle ilyen mennyiség. Három területen nagyon passzentos lesz sz.trágya nélkül. Biztos hogy adnak lehetőséget a vásárlásra - már aki meg tudja venni. Nem hagynak időt az eventek között, hogy a mamutfákat kirakjuk a farmra. Nagyon jók a nyeremények, belekezdek - jutok ameddig bírom idővel és idegekkel.
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Mindenki naaagy örömére befutottam...délelőtt csak az ismertető gyors átfutására volt időm, de már pótoltam:music::music: Biztos én vagyok igénytelen vagy nem tudom, de nekem tetszik ez az event...ez is:D
    A gaz érésideje pont a készülődős napokra való, reggel-ebéd után-este aratás, a röpivel nem gondolom, hogy gond lenne, ilyen érésidejű eventgazzal biztos, hogy pannik és egyéb csodák nélkül is összejön. A jó kezdés persze kell, meg a sok krizantém is a nemesítéshez, így este azt ültetek;) Kicsit számoltam, ha pénteken és szombaton is aktiválom Jacket, akkor szombaton kész is lehetek, vasárnap úgyis sütés-event van;) Kellemes készüldést mindenkinek! lassan indulhat a visszaszámlálás:inlove:
     
    R.Daneel, Imi*, ursa11 és 9 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventek közt már rég nincs szünet...:sleepy:
    A vásárlást nem tudom, mert nem szoktam vásárolni..:)
    De én pl. sosem bontom a tölgyest. Ott vannak a mamutfák. Én 2 területen csinálom mindig.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.18
    R.Daneel, tothkrisi5, almáspite48 és 8 más kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia,

    Ne haragudj, de nem igazán értem a kérdésed. Konkrétan melyik tárgyra gondolsz?
     
    -ciklon73- kedveli ezt.
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Az a decemberi nyeremény lesz. :)
     
    -ciklon73- kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    3 terület, 588 1x1-es terület. Nekem 580, mert az új fák kint maradnak;) Első nap felszaporítás 2 körben, 2x2-n, mindennel megszórva, ehhez 110 szupi és 10 vagy 110 kacsakata kell. Este már 1x1-be ültetek mindenhol. Napi 3 aratással( 6.00, 13.00, 20.00) a hozam az én esetemben 3x1740=5220. Tehát 3 nap sem kell a gaz letermeléséhez, hogy pontos legyek, 8 aratás. Ha csak napi 2x tudsz aratni, reggel-este, akkor is kész van hétfő estére. Mi ezen a passzentos?
     
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Például aratsz 7 órakor, 14:36-kor, majd 22:12-kor. Trágyát is használva még lehet nyerni ~1,5 órát ;)
     
    R.Daneel, Lillapilla73, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Úhhh ezt első olvasatra nem igazán értem. :(
    Kinek kell a háromnapi hideg élelem és miért?
    Ugye nem arra gondolsz, hogy neki kell várnia 3 napig a mi válaszunkra? :(

    Amennyiben nekünk modiknak szánod a 3 napi hideg élelmet, mert addig el sem tudunk mozdulni a gép elől a sok kérdés miatt, akkor jöhet a csomag, szívesen fogadjuk. Nem vagyunk válogatósak. :D:D
     
    R.Daneel, csio70, sutimami57 és 20 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem lehetett tenni felhőre is.Nekem is össze-vissza kell keresgélnem,minden kitehető helyen.Na majd karácsony után látok hozzá. mert ahhoz biza sok időre lesz szükségem.
     
  15. benedekbobe63

    benedekbobe63 Aktív író

    Ez az event nagyon tetszik! Az előzőt kihagytam, de ezt biztosan megcsinálom. A tölgyesben mamutok vannak, de van bőven idő, 2 területen is kész leszek vele. Örülök hogy hosszúérésű a növény, így lehet közbe sütni-főzni miegymás. Remélem a felröppenők is jönnek, bár a gesztenyés kisegít ha probléma lenne. Tavaly kinéztem a szemem mire összevadásztam a havi kitehetőket, idén ki sem raktam. Megtaláltam mindet a raktárban.
     
  16. -ciklon73-

    -ciklon73- Junior szaki

    A karácsonyi eventnél olvastam hogy ne felejcsük igényelni,ha megkezdjük az eventet.

    Akkor ez automatikusan lesz elérhetö,vagy nyerhetö csak?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.12.18
  17. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Erről már én is akartam írni. Szerintem így csinálja: leírja a szöveget csupa rövid magánhangzókkal, aztán vesz egy marék ékezetet, és rászórja. Kerül, ahová kerül. xD Azért szórakoztató, amiket ír (persze a tartalma).
     
    R.Daneel, Nyka, Zatini és 9 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Van néhány érdekesen író gazdatárs... Nem tudjuk.. nem látjuk az okát a furcsa írásnak... a kritika és a megszégyenítés helyett a tisztelet többet ér.... persze a figyelmeztetés diszkrét bája csodákat művelhet....:music:
     
    ildiko44, Szíriusz és bubafejgingo kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Mi volt megszégyenítő és tiszteletlen az írásomban?
    Ugye pontosan tisztában vagy a fórum szabályzatával?
    A helyesírás is elvárt a fórumon.
    Ugye azt is látod és tudod, hogy nem javítjuk ki azokat sem, akiket nagyon kellene. XY játékost is ezerszer kértük, hogy figyeljen oda arra, amit ír.

    Ja, még valami! Ugye az off fogalmát is ismered? Ez egy eventcsevegő, te pedig modit kóstolgatsz és beleszólsz valamibe, amihez az ég világon semmi közöd.
     
    Zatini, margot1964, sutimami57 és 33 más kedveli ezt.
  20. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ez megint nem rossz event, sok nyeremény jó felhősor. A plusz felhősorhoz nem néztem meg mik vannak meg mik nem, majd egyszer rászánom magam. A 9,5 h annyiból jó hogy nem kell mindig a gépe előtt ülni, csak így kicsit lasabb a haladás. Most viszont felértékelődik a terménybónuszok kipörgetése, én is fogok próbálkozni a 140 partypöriből kitelik ;)
     
    Zatini, ildiko44, fénylő. és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.