Visszajelzés Karácsonyi bankett - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Erre csak azt tudom mondani, hogy akinek kevés az AB-ja, sz.trágyája, csillaga, szupertápja, stb... az majd gondoljon vissza erre a felhőre. Természetesen ki lehet hagyni minden eventet és erre még a Unity se mentség, mert Flash-ban lehet játszani.
     
    Rozi472, jófarmerlány, Mica67 és 23 más kedveli ezt.
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A szezont pontnak mi az értelme ? Annyi mintha csengőpengőt kapnánk. Vagy más is ?
     
    .barbi1. és Éva0315 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Inkább, mintha TP-t kapnánk. Ez a szezonban a haladási pont, a megszerzett mennyiséggel arányosan lépünk újabb szintekre, és kaphatunk meg újabb ajándékokat. Mindez az event ablakában nagyon jól nyomon követhető.
     
    Lillapilla73, csopke1, Mica67 és 14 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a számolást!
    Az eventekhez az esetek nagy részében nem egy "végleges" anyagot kapunk, hanem v1, v2 vstb verziókat. Minden alkalommal nagyon ügyelünk rá (a kollégáim és én), hogy a legutolsó verzióból dolgozzunk. Én most ezt sajnos benéztem. Magyarán, a régiből másoltam ki a "ládák" tartalmát.
    A jelzésed alapján utána kerestem és javítottam a hibát. A IV és a VII ládák 1000 szezonpontot adnak, nem csak 500-at.
    Köszönöm még egyszer, hogy ilyen alapos vagy!
     
    nyuszi63, nolina1965, orfisxo és 20 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasom a véleményeket és csak nézek.
    Azt már régóta tudom, hogy sose volt és sose lesz olyan event, ami a magyarok tetszését elnyerné.
    De hogy ilyen lesújtó véleményeket írjatok erről az eventről, az meglep.

    Igazából mindegy is, hogy kinek mi a véleménye róla. Minden bizonnyal az írása a pillanatnyi hangulatát tükrözi és egyszerűbb egy eventbe belekötni, mint a való életben a családtagjaiba vagy a pénztárosnőbe a T...-ban.
    Igen, akkor inkább az eventet szapuljátok, inkább itt jöjjön ki a feszültség, mint hogy más embert bántsatok.
    Igaz, hogy a moderátorok olyan tehernek vannak kitéve a hetek óta tartó negatív írásoktól, hogy azon csodálkozom, hogy ép még a lelkük.

    Ezt a mechanikát én nagyon szeretem, nagyon szépen kidolgozott és logikus. A nyereményekkel semmi bajom.
    Mint tudjuk, a farmaranyfát adó eventet is jó sokan leszólták. Azóta én már semmin nem lepődök meg.
    A beadandók mennyisége olyan csekély, hogy lazán letermelhető két hét alatt.

    Tudom, hogy sok olyan játékos van, aki egyedül tölti a karácsonyt. Bízom benne, hogy számukra ez az event kis változatosságot visz a csendes ünnepnapokba.
    Akik körül nagy család sürög-forog, azok pedig élvezzék az együtt töltött időt és a figyelmüket, az energiájukat fordítsák a szeretteikre. És ne pazarolják a tintát arra, hogy fanyalognak az eventen.

    Örömteli készülődést kívánok az ünnepi időszakra és annak, aki mégis nekiáll az eventnek, annak pedig jó szórakozást. :inlove:
     
  6. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Én csak azt nem értem, hogy miért kapunk a színes viaszokból 9999 db-ot, ha a hozzátartozó fehér gyertyából csak 5 (10) db-ot? Hiszen a malomba berakok 5 (10) fehér gyertyát a színes viasszal, abból lesz az event növényem. Utána mit kezdek a sok ottmaradt színes viasszal? Vagy valamit nagyon félreértettem?
    K.
     
    Éva0315 és soresne kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyrészt a malomban gyűjtögethető még a gyertya a második-harmadik körhöz. Másrészt a kosarakban is van gyertya, vagyis eltérő mennyiséggel vághatnak neki a játékosok az eventnek. A 9999 annyi, hogy az biztosan elég mindenkinek - akárhány kosarat is vesz.
     
  8. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Tudjátok már egy kicsit feledékeny,nehezem értelmezhető vagyok :eek:. Egyet nem értek: a felszaporított mag visszaültethető ,vagy be kell adni a feladathoz mindet és az ujra malombe kevert magot szaporítom fel.
    Köszönöm a megértéseteket .
    BOLDOG KARÁCSONYT kívánok mindenkienk !
    Nagyon vigyázzatok magatokra !
     
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Visszaültethető.
    Ha végeztél az első feladatrésszel akkor kell majd ismét szaporítanod, de a másik fajta eventnövényt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karácsonyi-bankett.20439/#post-1153505
     
  10. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Kívánok neked mielőbbi gyógyulást.
     
    spagetti24 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    A malmos vetőmag tárolást figyelni kell...
    Jó kis event lesz ez... De ma este még a gumimacira is figyelni kellene... hogy olcsó vásárlás legyen;)
    Teliholdal tervezek kezdeni;) Hogy miért? Csak....:music: mert ez jutott eszeme:p
     
    Mica67, -Erbrow-, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  12. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Kedves Beko!
    Ne vedd a szívedre a sok negatív hsz-t. Kicsit kifordítva a mondást, mindenki saját örömének a kovácsa. Aki ezzel a játékkal játszik (pláne régen), annak van fogalma arról, hogy milyen típusú eventek vannak. És ha még mindig játszik, annak oka van. Valószínűleg örömet, elfoglaltságot, esetleg kihívást jelent neki. Ez pont olyan event, amin filózni kell egy kicsit, nem csak monoton aratni-vetni.
    Az ajándékok? Nem lehet mindig 10-20 aranyfát nyerni, mert akkor érdektelenné válna a játék. Amit kapunk, az meg mindig jól jön.
    Tehát akinek tetszik az játsszon, akinek nem, az ünnepeljen. De a Te ünnepedet semmiképp se rontsa el néhány fanyalgó.
    Nagyon boldog karácsonyt kívánok Neked, és a többi játékosnak!
     
    nagymami2, nolina1965, Rizstej és 23 más kedveli ezt.
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    A kapott szezon pontokat fel tudod használni az Ajándékozó szezonban.
    Én megpróbálom kivenni abból is a legtöbb ajándékot, ezért mindig
    megveszem a szezonbérletet is. Sok hasznos dolog van benne.
    Holnap már eljutok addig, hogy megkapom a piccolo ládát. xD
    Az elsőre "túlzott" mennyiségnek tűnő színes viasz leginkább azoknak szól akik kosarat vásárolnak (én is szoktam venni.)
    Az sosem baj, ha valamiből több van a kelleténél. Képzeld el, ha csak 10-et kapnánk és azt bekeverés után valaki véletlenül mind beadná. A játékot nem tudná folytatni.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.20
    nolina1965, PalMa, kriszta70707 és 4 más kedveli ezt.
  14. krisz0907

    krisz0907 Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Mivel az én hozzászólásom adta megaz alaphangot a fanyalgásra, ezért én is reagálok. 10 éve farmozok, a nagyobbik farmomon több mint 200 felhő van, így látom, hogy mennyire rapszódikus ahogy a felhő nyereményeket osztják a Bp-nél. Vannak időszakok, amikor alig ad valaqmit a felhő, aztán meglepően nagyot gurítanak. Fanyalgásom oka, hogy ez egy ünnepi event, ráadásul két hetes, ehhez képest érzem gyengének a nyereményeket. És ezt nem valamiféle frusztráció, vagy feszkó mondatja - semmi ilyesmi nincs bennem - csupán nem érzem az ünnephez valóan elég erősnek az eventet. És még most se tudom, hogy egyáltalán el akarom e kezdeni, mert ha csinálom-csinálom mind a négyen. De ennyi erőfeszítést a gyenge nyeremények miatt nem akarok beletenni, inkább napi egy aratás, a többi időm a családé
     
    kovacstne és bagoly08 kedveli ezt.
  15. menőmanóka

    menőmanóka Fórum-zöldfülű

    kedves kovacstne gazdatársam egyet értek veled ez nem egy nagy durranás,kellemes ünnepeket,boldog új évet kívánok. az előző event remek volt
     
    kovacstne kedveli ezt.
  16. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Az utóbbi időben kritizáltam én a Bigpointot, az eventeket (a hozzávalók miatt), a Unityt, mindent. Most mégis azt mondom: picit nyugodjatok le!
    Van elég baj (és itt most csakis a játékról beszélek), és gondoljatok bele; olyan event kellene, ami (mondjuk) négyóránként szigorúan a géphez szólít, mert sok a növény és bombajók a nyeremények, amiket semmi pénzért ki nem hagynátok, és a karácsonyi vacsoránál is az jár az eszedben tíz perccel nyolc előtt, hogy "ha eszem még egy töltött káposztát, akkor nem érek oda az aratásra, és bukom az egészet", vagy fel kell kelni az ünnepek alatt reggel hatkor, hogy a megfelelő számú aratás beleférjen...? Nem inkább egy ilyen, amit csinál(gat)hatsz, ha ráérsz és kedved van, de ha nem, akkor sem maradsz le semmiről? Különös tekintettel, hogy fájó szívvel olvasom, hogy sokan még mindig nem tudnak normálisan játszani, se böngészőből, se kliensről? Nem jobb most egy ilyen, amit ha megcsinálsz jó, de ha nem, az sem baj? Aki teheti, legyen a családdal, töltsetek annyi minőségi időt együtt, amennyit csak lehet (például helyettünk is, akik ezt nem tehetjük meg), nem maradtok le semmiről!
    Harminc nyúlért és negyven tyúkért kellene két tucat farmaranyfa?
    Én pont örülök most egy ilyennek. Tudom, defektes vagyok, de vállalom!
    Jó eventezést (aki vállalja), és békés, biztonságban eltöltött ünnepeket kívánok mindenkinek!
     
    konyhaszolga, maszilva, nyuszi63 és 20 más kedveli ezt.
  17. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én már nagyon várom, hogy kezdődjön az event. Minden készen áll az indulásra. Az ajándékok mindig jól jönnek akár mit is kapunk.
    A teliholddal kezdek, mert addig a másik két részen még termelem a nővényeket amiket a szezonra adtam be.
    Jó játékot!
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Szeretetben Gazdag Boldog Új Évet kívánok!:inlove:
     
    jófarmerlány, inanna11, Hahacska és 6 más kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    No 30 nyúlért és 40 tyúkért azért annyira sosem volt, és nem is lesz , a Farmera nagylelkű hogy farmarany fát adjon, de ki tudja , hogy ha elfogynak a játékosok, mivel fogja őket vissza csalogatni....:D
    Álmodik a nyomor....:p
    Áldott KARÁCSONYT NEKED és adassék meg neked is hogy a legszebb perceket a családoddal tölthesd!!!:inlove:
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudom, nem vagyunk egyformák, de én messze szaladnék, ha karácsonykor "elég erős" eventet csinálnának.
    Nagyon nem értek egyet azzal, aki karácsonyra vár egy baromi megérős eventet. Mert akkor csak görcsölés lenne az ünnep és a készülődés is.
    Pontosan tudjátok, hogy minden évben érkezik egy csomó apró ajándék a BP-től. Apránként, darabokban, amihez semmit nem kell tenni, csak egyet-kettőt kattintani. Még eventezni sem. Ha ezeket majd pár nap múlva összeszámolod, és összerakosgatod, akkor remélhetőleg nem leszel elégedetlen.

    Abban egyetértünk, hogy négy farmon eventezni valóban erőfeszítés és nem pihentető szórakozás.
    Abban is egyetértünk, hogy a családdal együtt töltött idő 15 farmaranyfánál is értékesebb.
     
    maszilva, nagymami2, brildiko és 27 más kedveli ezt.
  20. incimami

    incimami Fórum bárója

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.