Visszajelzés Karácsonyi bankett - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Kedves Beko! Olvasva az írásodat elgondolkodtam kicsit Karácsonyon, farmon, véleményeken, stb. és arra jutottam, hogy írok, mert kikívánkozik belőlem az amit gondolok és érzek a mostani helyzettel kapcsolatban.
    Először is leszögezném, hogy távol áll tőlem, hogy téged vagy bármely moderátort megbántsam, látom és megértem azt is, hogy már nagyon elegetek van a sok panaszból, felháborodásból, negativitásból. Én erre talán nem is lennék képes, hogy csináljam, amit ti csináltok. Szóval minden tiszteletem a tietek!
    A másik oldal viszont: van egy játék, amit sokan nagyon szeretünk, mondhatni annyira szívünkhöz nőtt, hogy amikor az értelem azt diktálná engedjük el (akár kis ideig is) nem vagyunk rá képesek, én legalábbis újra meg újra próbálkozom, reménykedem és csalódók most már hetek óta folyamatosan. És ennek van oka, vannak okozói.
    Én a karácsonyt nagyon szeretem, megvan a december menetrendje, vannak dolgok amiket szeretek megcsinálni, ami idő, szeretek a gyerekeimmel, családommal sokkal több időt tölteni, de mindig a decemberi eventeket szerettem a legjobban és elsősorban nem a nagy ajándékok miatt, hanem azok szépsége miatt. Eddig nem kellett választanom, mert annyi időm mindig volt, hogy gyorsan learassak a teendőim között és minimális időráfordítással megszerezzem ami számomra fontos. Most választanom kellene és ez nehéz, ez bárki bármit is mond csalódással, lemondással jár(ha valaki ilyen beteg farmos mint én) és ez ellenszenvet vált ki azokkal szemben akik ezt a helyzetet előidézik. Én nagyra értékeltem volna, ha nem a uniti az alapértelmezett decemberben, mert amióta ezt meglépték a flash se úgy működik mint addig, de sajnos sokkal fontosabb volt a nem megfelelően működő uniti, kliens erőltetése (amit nem értek, hogy miért, ha ennyire nem jó) és ez számomra az ellenkezőjét bizonyítja annak, amit a BP állít. Szóval ellentétben azzal amit írtál, hogy esetleg egyéb feszültségeinket itt vezetnénk le nálam ennek a fordítottja igaz - itt felbosszantom magam és sajnos máshol vezetem le (anélkül persze, hogy akarnám) és ez elrontja az én karácsonyomat. És tudom, hogy én is hibás vagyok, mert be se kellene lépnem, de úgy tűnik még nem tudok elszakadni a farmjaimtól.
     
    bonita333, inanna11, granit és 13 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Átgondoltam a helyzetet,mint az unokám 5 évesen,mégis megcsinálom az eventet,ha másért nem a szezonpontokért.Sajnos hozzám nem jönnek az uncsik,mert van vírus az iskolában.De azért mami készül nekik ajándékkal,amit majd ablakon keresztül megkapnak!:cry:Csak nektek mondom, vettem nekik egy szuper számítógépet. Egész éves ajándék!!!Megérdemlik!!!;)Sokkal boldogabb karácsonyt mindenkinek!!!
     
    csopke1, maszilva, nyuszi63 és 23 más kedveli ezt.
  3. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Szerintem nem olyan rossz a 3 szintszorzós kitehető. (Vagy igen?)
    Reggel rendeztem be a bahama ültetvényt fákkal, tehát nem ott kezdek. xD Legalább adnak felröppenőt. Kellenek bizonyos fatermések tápokhoz. A rendes farmon nagy fehér liliom termelésben vagyok ... így aztán a Teliholdason kezdek inkább, de ott is majd csak estefelé, mert a malmokat is teletömtem. Ha már így esett, addig gyűjtöm a gyertyákat. Tegnap nem olvastam el az ismertetőt, de azt hiszem nem hajt a tatár és közben nekem is van más dolgom, ahogy egyre közeledik a karácsony.
    A Unity engem sem tesz boldoggá, ezért amíg lehet a Flash-sel játszom.
    Este jövök "őrült" farmerámások! ;)
     
    jófarmerlány, Mica67, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Olvasom a hozzászólásokat és arra az elhatározásra jutottam, hogy belevágok...
    Nincs mit vesztenem azon sem ha nem csinálom, akkor már miért ne?
    Valószínűleg a teleholdason kezdek...
    Jutok amire jutok...:)
     
    jófarmerlány, inanna11, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Karácsonyi bankett" event élő, online!

    Kérjük, egy kilépés majd a farmra visszatérés után ellenőrizzétek az eventórát, a Hírek felületét, látható-e, elérhető-e az event!

    Csak ebben az esetben arassatok a felröppenők érdekében! Legyetek körültekintők!

    A döntéseteknek megfelelően kezdjétek majd a 3 terület közül az egyiken a részfeladatok teljesítést!

    A teliholdas termő területek is megnyíltak, az event teljes idején elérhetők lesznek, termelni, játszani is lehet ott is.

    Sikeres játékot, szórakoztató időtöltést kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    orfisxo, jófarmerlány, Gio és 3 más kedveli ezt.
  6. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Néha ámulok és bámulok. Unity, event, karácsony... Nem feltétlenül ebben a sorrendben...
    Karácsony: számomra a béke, a nyugalom, a CSALÁD. Idén is, amennyire ez lehetséges, amennyire ez megengedhető mindannyiunk biztonságát figyelembe véve. A gondolataim már ráhangolódtak, és ez így marad 2021-ig. :inlove:
    Event: pont erre az időszakra való. Ha nem akarok piszmogni vele, kihagyható. Ha mégis, akkor belefér az időmbe. Nyeremény: ha akarom, megéri, ha úgy gondolom, nem. Eldönthetem. :music:
    Unity: nyilván fogok még vele kínlódni. Az viszont sose jutott eszembe, hogy az én kis pénzecském hiánya majd csődbe juttatja a Bigpointot. Nekik sincs választásuk, legfeljebb annyi, hogy életben tartják-e a játékot vagy megszüntetik. Eddig kedvemre való a választásuk, mert jövőt kínálnak a játékosoknak. ;)
    Szóval fel a fejjel mindenkinek! És persze békés, boldog ünnepeket!!! :D
     
  7. Laczifarm

    Laczifarm Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Most már minden event igy fog kezdödni?
    Nem adja a viaszt és csak a bosszankodás van!
    Vagy sokalják a játékosokat?
    üdv
     
    Koppi és milanzs kedveli ezt.
  8. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok! Ezek szerint én vagyok az első bénázó! Lila viasz és a fehér gyertya a malomban, de nem tudom inditani a keverést. Mit csinálok rosszul - köszönöm!
     
    milanzs kedveli ezt.
  9. milanzs

    milanzs Rutinos

    Csak nekem nem működik? A bal oldali búra alól kiváltottam a zöld viaszt... - ott a sült krumpli a tányérban... a malomban nem indult el a tekerés.... direkt megnéztem, a zöldet váltottam ki... egyik színből se tudok keverni... és nincs lekeverve, tehát mag sincs, amit ültethetnék...
     
  10. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Honnan lesz a keveréshez viasz?
     
  11. milanzs

    milanzs Rutinos

    Valami gáz van, várj kicsit...
     
  12. Nyuszkoful

    Nyuszkoful Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam se kanál, se viasz...:(
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kétféle malomtermék tartozik minden színhez. Az egyikhez 10-10 db kell, és 10-et kever egyszerre. Ez értelemszerűen nem indítható, mert csak 5 gyertya van. A másikhoz elég 1-1 db is, azt próbáljátok.
     
    inanna11 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. apuka12

    apuka12 Járnitanuló

    nekem semmi nem megy..
     
  15. milanzs

    milanzs Rutinos

    Köszi, de ezen már túl vagyok... Nem a gyertyával van baj, az megvan... viasz nincs egy darab se, pedig kiválasztottam a zöldet...
     
  16. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Megfejtettem, rá kell lépni az eventablakra és ott kell kiválasztani a szint. Ha kiválasztottad, akkor a malomban ár lehet is keverni. A kiválasztáskor kéri az 1 kanalat.
     
    inanna11 és Fuhur kedveli ezt.
  17. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok! Nem működik sem a Flash-en sem az Unityn.
     
    Nagyii58 és magdi06 kedveli ezt.
  18. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Akkor ne essek kétségbe, hogy nálam 15 perce minden oldalnál napraforgózik? még le se tudtam aratni. Eddig jól ment a flashsel.
     
    Nagyii58, holhosjánosné és magdi06 kedveli ezt.
  19. milanzs

    milanzs Rutinos

    Az asztalon kiváltottam a zöld viaszt, látom mi van a búra alatt. és jobb oldalon is mutatja, hogy ki van váltva... de nincs meg a viasz... Már többször kiléptem-beléptem...
     
  20. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    elvettetem a 10 de rejtet ugy hogy nincs már meg szoval ezt se sikerült elinditani rendesen köszöjük szepen a semmit
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.