Visszajelzés Karácsonyi vásár varázslat - hétvégi küldetések event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Most olyat csináltam amit még soha:wuerg: Átültettem a mamutokat a szédültre!!!;)
    Most frászban vagyok, nehogy kiszáradjanak, de jól megöntöztem őket,
    így remélem nem lesz baj !!!;)

    Sikeres játékot mindenkinek!!!:D
     
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Sajnos nekem televan dekorokkal amiről napi 20-25 millió TP aratok le ,ezért inkább nem szedem le nem tudom mért nem mi döntünk,hogy hol végezzük el a feladatokat
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor már a nyereményről is én döntenék. o_O Nem is írom le, hogy minden sorban ott lenne a csp és Tp mellett a ... :D
     
    GA-BI-O-Farm, -gyöngy-581 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Osztottam szoroztam és arra jutottam 2581 növényhez felesleges lebontani az erdei tisztást. Kiszaggattam néhány fát, így felszabadult 70 kockányi terület. Felszaporítás után betudtam vetni az összeset. Víz+trágya+ szupertrágya +kk+ még aratásnál élni fog a 2 kipörgetett +1 bónuszom. Ez így 9 termés/ kocka. Azon gondolkodom bevessek-e hozzá Jack-et. Van 4, így ma végezhetek az eventtel.
    Tovább gondolva ez jól jönne a hosszú eventnél is mert oda sok növényt kér.
    Szóval még elmélkedem. Van 1 órám eldönteni mi legyen :)
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Teljes mértékben igazad van. Én még 25810- hez sem bontanám le. Mire az engedélyeket megadják.. :D ;)
     
    Csacskamacska, Nagyii58 és Mica67 kedveli ezt.
  6. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Én ugyanezt tettem, nem frászban, hanem teljes nyugalomban. Miután itt nem ad felröpit, jól fogják magukat érezni, egy kis karácsonyi helyváltoztatás nekik is kell.
     
    -W-595-, Zsike49, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    16 PP- ből jött egy +1 növényre és egy 100% Termény bónusz. Lehetett volna több is, de nem olyan rossz ez sem. :D
     
    Éva0315, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  8. agica48

    agica48 Aktív író

    Bocsánat! Nem találom a területet, ültethető magot. El vagyok veszve!!!! Segítség!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az event az Erdei tisztáson zajlik.
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nálam a szédültön is vannak mamutok.A felesleges helyen folyik a növénytermesztés,amit nem nagyon szeretek,de azt is muszáj a játék kedvéért.Ami beérett az erdei tisztáson, azt leszedtem, a többi maradt.Ha beérik feláldozom őket/nem szivesen/ és letermelem a kért növényeket.A felröpi viszont nagyon gyatrán jött,nem úszom meg 0 percezés nélkül, ha azt akarom, hogy a mamuatok termeljenek!!!Minél hamarabb visszarakni őket/ Az igazság az,hogy ezek a hétvégi eventek kihagyható lennének, de eddig minden eventben aktiv voltam.Ez van.
     
    Éva0315, Zsike49, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most nézem, hogy van a nyeremények között Narancscikk virág. Ezek szerint azt is letudom most termelni? Ahogy látom ez a következő hétvége eventnövénye.
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  12. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Bár a te mondandód egy részére reagálok, hátha segítség másnak is: most jól jönnek a röpik extrázások nélkül is. Az egaz mennyisége (ha körben maradnak is a fák, akinek van) későbbi kezdéssel, ráérős teljesítéssel is kivitelezhető. Az eventhez nem tartozik egymásra épülő nyeremény (mint pl. felhősor dekorokkal), így az is "belekóstolhat", aki csak 1-2 ajándékra megy rá. Ma példának okáért csupán 845 egaz letermelésével elérhető 1 db Piccoló láda, 500 szezonpont, 11 parti pöri és más nyalánkságok. Ha ezek után beadom az összes szükséges felröpit is, még 500 szezonpont és egyéb nyeremények gazdagítják farmom.
    Viszont fontos kiemelnem, hogy a 3 hétvége beadandói egymásra épülnek teljesíthetőség szempontjából, tehát érdemes tájékozódni, hogy kinek mi szimpatikus vagy éri meg számára a belefeccölt meló. Ám a jövő hétvégi első feladatsor egaz mennyisége ugyanaz, mint most, bár nyereményei mások* (ehhez szintén csak egazt kell termelni és semmi másra nincsen szükség)! Szerintem ez nagyon könnyű PP, Piccoló és SZJP szerzési lehetőség!
    Boldog ünnepeket kívánok nektek így a 4. vasárnap küszöbén!

    *11 PP, 5 Bónuszláda, 36 szupertáp, 53 turbótrágya és egyebek
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.21
  13. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Köszi az írásod,elolvasva rájöttem,hogy nem a sok Tp a fontos hanem,hogy az eventet elkezdjem és befejezzem és a Piccoló ládák megérik bontani a fél területemet kíüritettem és elkezdtem az eventet köszi a biztatást és kellemes ünnepeket
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mutatom az én számolásom eredményét nálam még kevesebb terület van ahová ültethetek, de ez is bőven elég lesz erre az eventre:
    https://kepkuldes.com/images/f928c348dff757b83472ba6826ee1abd.png
     
    PZoli64, jucus100, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    PZoli64, jucus100, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen azok, én is szeretek bennük gyönyörködni és nagyon nem szívesen bontom a területet :)
    21 növényt aratok le egy 1X1-es területről, szerintem bőven elég lesz az XL-es mamutok egy órán belül beérnek és meghozzák a bodzaszörpöt..
     
  17. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Jézuskám, ezt az eventet meg észre sem vettem mostanáig:( Na most aztán már azt sem tudom, hol áll a fejem:) Egyetlen pozítivum, dobozban a mézeskalács!!!
    Amúgy meg sziasztok! Jó játékot, jó sütést-főzést mindenkinek!
     
    PZoli64, jucus100, JUCUS és 8 más kedveli ezt.
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Ez a sok mamut nagyon jól mutat :inlove: Nekem csak 13 db van. Biztos elég annyi terület is, de én szeretném mielőbb letermelni. Ma pl. aratás után SOS el kellett mennem, egy fél órája értem haza. Így már borultak a terveim. Ebből kiindulva jobb ha minél hamarabb túl vagyok a hétvégi eventen.
     
  19. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek!
    Tényleg aludtam délelőtt és délután egykor ébredtem.
    Azért túl nagy idő veszteség nem ért.
    [​IMG]
    Karácsonyi vásár varázslat első hétvége befejezve.
    Nyugodtan pihenhetek a következő hétvégéig.
    Sok sikert mindazoknak akik csinálják!
     
    ulmo12, PZoli64, CoraQueen és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.