Visszajelzés Karneválkirálynő - 2019. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reményeim szerint 150-200 kosárka összegyűjthető persze ebbe beleszámoltam a gazdakörből kivett darabokat is;) Ha a kerék kegyes lesz hozzám:p
     
    osztrak12, drunyi, fabatka és 3 más kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Vettem már pénzért pörgetést, de jobb szeretem összegyűjtögetni, és egy évben kétszer, maximum háromszor használok el belőle.
    Szerintem egyetlen eventhez sem kell pörgetés, azok nélkül is teljesíthető mindegyik. Akkor van értelme, ha több hasznos dolgot szeretnénk egyszerre, köztük azt is, hogy egy eventből nagyon sok ajándékot vegyünk ki --> ilyenkor érdemes sok bónuszt felhalmozni.
    Én így játszom, de megértem azokat is, akik nem gyűjtögetnek, és 10-20-at pörgetnek, de azt gyakran.
     
    -kaktuszable-, drunyi, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon ügyes vagy hogy összegyűjtöd;) Én ahogy jön... elpörgetem... :p
    Így halmozni nem tudom a bónuszokat... de azért jön néhanapján;)
     
    Domos52, csio70, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    A kerékbe ne bízz olyan lesz mint a mostani bölcs bővítés trágya,xDxDxD
    minden lesz minden jönni fog csak az nem amit szeretnél.

    Jobban jársz most ha inkább őket használod [​IMG]
    esetleg + vele [​IMG]

    Gazdaságosabb is egy picit ha megtervezed előre.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.19
    Imi*, maszilva, csio70 és 10 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Javítva. :)
     
    fabatka, imi010, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Használnám én.... de most nem vettem.... 2 másik hiányzott a felhőről:wuerg: a 2 meglévőt meg már felhasználtam:p
    A kerék szeszélyes... de most legalább nem bánom ha csillagot dobál:music: talán egy egy bónusz is befigyel....8)
     
    ljanika6, fabatka, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Én is inkább dömpingben pörgetek.
    A most volt 2 eventhez nem vittem túlzásba, mert nem volt fontos, így most kicsit több van. Na meg elfelejtettem mostanában megvizslatni a ládáimat, így megint összegyűlt szép számmal. :)
    Nemrég azt vártam, hogy pl a tp-s ládám vajon mennyit mer adni, ha kerek 100at nyitok. Hát elmaradt, mert nem volt időm ládázni, így már 110 van, úgy hogy megvárom már a 200at :D
    Szerencsére most kinyithatom a 100 láda felettieket (amik pörgetést is adnak), kicsit remélek belőlük ezt azt :)
     
    fabatka, imi010, Gio és 2 más kedveli ezt.
  8. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)

    Én azt gondoltam , hogy mivel a királynős eventnövény 5 órás , ezért az óltörténetes eventet az 5 és 7 órás eventnövénnyel fogom végig vinni . Így egy picit kevesebb időt kell a gép előtt töltenem . Szerintettek ez megoldható , ugye nem néztem el semmit ?

    de valamiért nem jó számok jöttek ki :)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.19
    -kaktuszable-, icumicus, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Jó gondolat;) Azt hiszem én is hasonlótaktikát választok!
     
    drunyi, fabatka, Gio és 3 más kedveli ezt.
  10. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Hogyan tudsz összegyűjteni 1000 normál pörgetést, nekem csak 100-at enged a program

    Más!

    Miután a bahán mindkét eventhez jön felröppenő, akkor ez azt jelenti, hogy egyszerre adja mindkettő felröpit?
     
    eko19 és fabatka kedveli ezt.
  11. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia!
    Ezzel csak az a gond, hogy akkor nem tudsz csak és kizárólag 3 lépésenként menni.
     
    fabatka, imi010, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor majd 2 lépéssel is araszolok;) vagy majd kiderül;)
     
    fabatka és -vadocka70- kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ládákat tudok gyűjteni, ami normál pörgetést is ad. ;) Sokkal többet is tudnék pörgetni, csak nincs ennyi türelmem, még a gyorsított pörgetéssel sem o_O
     
    eko19, drunyi, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  14. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ha ugy vesszük valóban elenyésző sz idő külömbség, viszont én trágyázni szoktam az 5 órás eventnövényeket is, mert igy 6 aratás belefér 1 napba
     
    fabatka és libuskafarm kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) azért arra kevesen vállalkoznak, hogy napokig reggel 6 és éjfél között percre pontosan arassanak. Ha viszont nem jön össze a 6. aratás, akkor felesleges volt a trágyázás.
     
    fabatka, HéricsBáró és Bátyus kedveli ezt.
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Hidd el nem fogsz 3000-5000/db trágya ár biztosan hétvégén :D
    s olyan lesz mint a cukor.
     
    Imi*, fabatka és Bátyus kedveli ezt.
  17. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    reggel 4 körül kelek, mert nem tudok tovább aludni, így este 10 körül van az utolsó aratásom
    ritka, hogy nem jön össze.
    nekem megéri megvenni a trágyát, ha van a piacon

    szeretem a cukrot és meg is veszem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.19
    fabatka, marcsi152, achmed1122 és 2 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre ismét meglátogat minket a majomkirálynő!:inlove:
    Tetszik nagyon a dupla felhősor.:)
    A gazdakörit megcsinálom és nekem ennyi bőven elég lesz.
    65 kosárkával is beérem!;)
    A felröppenő sereget papagájtollfákkal várom.
    Sok sikert kívánok mindenkinek és további szép napot!:)
     
    maszilva, csio70, ljanika6 és 10 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Jujj:D, nagyon tetszik! Izgi lesz...főleg a 2 event, az 5féle növény, a 4 féle röpi, a 2 beérett Jack, a pörgetések (nem sok van, de éjfélkor lekerülnek az elfogyott feliratok a FP-boltban, ládából is biztos jön néhány...) összehangolása:music::D. Szeretem az ilyen komplex feladatokat. Főleg, hogy jönnek a fejlesztések a tölgyre és csillagom tegnap alíg 600 volt, szupim meg csak pár darab, úgyhogy gazdakörizni is kénytelen voltam az elmúlt 1 órában...:wuerg: mondjuk ilyenkor szerencse, hogy utálok arra menni és nem is teszem túl gyakran, mert 1 óra kattogtatás és 250 millió csp bánta ugyan, de kikaptam gyorsan 650 csillagot meg 400 sztrágyát;) és jönnek a baha fejlesztések, új, hosszú érésű növényekkel, új fákkal és most azt kell mondanom és ki is emelem majd, hogy le a kalappal, elolvasva az összes tegnapi és mai ismertetőt, ez a ma kezdődő farmos, a holnap kezdődő bahás, a még sosem ültetett hosszúérésű bahás növények, amik vélhetően ontják holnap a röpit a bahán, és miért ne ültetném azokat, egyrészt hogy szaporodjon, másrészt, hogy kipróbáljam...hogy minden mindennel összefügg és remekül összehangolható. A királynő ajándéközönével... Telitalálat! Köszönöm szépen, van mit kikombinálni a délutáni felszaporítás alatt:D
     
    ljanika6, zsona416, fabatka és 11 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Remélem nem hagytál ki semmit:music:.... mert nálam káosz van:wuerg:... De megoldom majd valahogy;)
     
    ljanika6, fabatka és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.