Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia!
    Érdeklődnék, ha telefonról játszol akkor a kosarakat hogy tudod mozgatni? Nekem is Puffin van letöltve, a játékkal nincs gond , csak az ilyen tologatás nem megy. Hiába kapcsolom az egér funkciót be.
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A telefon csak arra jó, hogy amikor nem vagy gépközelben, akkor aktív munkások mellett learatod és visszaülteted az eventgazt. Ez alkalmanként kb. 5 perc. A többit gépen kell csinálni.
     
    Fuhur, osztrak12, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  3. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    86-ot kosaraztam, maradt 545 felröpim és kb. 50 millió Tp jött ami említésre méltó a többi apróság.
    Ja és nem számoltam ki de csak 4 db event növényem maradt amit a rendszer kiegészített 5 db-ra.
    Egy területről szerintem nem rossz eredmény a kolduskirályfitól!
    Nem a kedvencem de nekem tetszett a végére!
     
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Köszönöm a kiigazítást. Bár én 5re emlékezem. :) Bevallom őszintén, én azt sosem nézem ott balra, csak ha külön ablakban nem jön fel az ajándék. Azt hittem az is a dobálás része.
    Jaaa, akkor a napraforgóban levő cuccok, a lista tetején nem a majomtól jöttek közvetlen.

    Már nem emlékszem, csak az első királynőre. Mert az volt a legjobb, a több 100 játékkal együtt. Néha kínkeserves volt a kockásra ült seggemmel, de volt miért. Lehet akkor szegényítettük el a bp-t. Azért nem köszönt többet vissza. :D
    Most nekem utolsóra 750ezer sima tp-t adott, lehet nem is olyan sok? De már tényleg csömöröm van a sok tp-től, mert a csík akkor sem mozdul. Többet ér a többi egyéb, ami segít a minőségi előrelépésben.

    Most már ez is szinte egy sima eventnek tűnik, s nem az év fénypontja.
    A budai kutyavásár nagyon találó :)
     
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Épphogy meglett az 50 játék, mert nem volt időm termelni. A végén rátettem néhány szupercsöppöt... Felhő beüzemelve - a többi kevésbé érdekelt. Nekem a felhő az, ami másnak a matrica, hogy azért kell, mert KELL... Az állatos ládák tetszettek. Nem számoltam se a TP-t, se egyebet, de átlagban 200 és 450e közt jött a sima tapi, kb. fele ennyi BTP.
     
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    A következő évben mi etetjük a majmot.
     
  7. icuska52

    icuska52 Fórum-zöldfülű

    :inlove:Sziasztok! Tetszik ez az event, csak ne dobálná szét az ajándékokat. Úgy lenne szuper, ha csak egy oldalra dobná!!!
     
    osztrak12, Éva0315 és he1951 kedveli ezt.
  8. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    csak aratásra használom,
     
    osztrak12 és jucus100 kedveli ezt.
  9. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Az az egy nap nagyon hiányzik... kettő kosarazás hiányzott még a felhőhöz, az már csak egy ültetés lett volna. :(
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  10. -monalissa.

    -monalissa. Utánpótlás-írogató

    bonbonos kosarat kérnék,párat tudok küldeni még én is
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Nagyon megdolgoztam érte, de meglett nekem is a felhő. Kis farm lévén minden tp jól jött, kétszer léptem szintet a főfarmon, a bahán nem emlékszem, talán 4 vagy 5 . Nem volt egyszerű , a baha még nem teljes, ahhoz még sok banán kell, de így is sikerült. Az esőerdő viszont teljes, . Az első eventnél 68 as szinten voltam, most 81 en állok.
     
    Fuhur, drunyi, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nekem tetszett ez az evenet. Hoztam két képet, megmutatom Nektek:
    Tegye fel a kezét, aki járt már így, mint most én.
    Event vége előtt fél órával az utolsó kosarazáshoz mínusz egy egaz: [​IMG]
    Az event alatt élt több növényekre ható bónuszom PP-s 100%-os és növénybevételi bónusz is. Nem a királynő miatt, ahhoz drága lett volna, hanem a farmon volt rá szükségem, termeltem növényeket a gazdakörbe, viszont ezek hatottak a bahán is. Ennyi játékot játszottam le: [​IMG].
    Nem mondom, hogy nem lett volna szebb a 120, de nincs mit tenni hiányzik az az egy növény :D
     
  13. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Köszönöm :)
     
  14. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Köszönöm :)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. denisadina

    denisadina Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ha a puffin böngészöben kiválasztod a "flash theatre" nézetet lehet játszani a minijátékokat is .
     
    Fuhur, osztrak12 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves játékostársaink!

    Az idei Karneválkirálynős event ezennel zárja kapuit.
    Reméljük sikerült mindenkinek a lehetőségekhez mérten a legjobban kihasználni Frida ajándékozását.
    Köszönet a kitartásotokért, az egymásnak nyújtott segítségért és a tanácsokért!

    További sikeres és eredményes játékot kívánunk mindnyájunknak!

    Találkozunk a következő eventekben!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.