Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, szép napot kívánok Mindenkinek :) , vissza olvastam a néhány hsz.-t, nekem tetszik az event, és mert az, csinálom. :) Mint mindig. A majom királynőnk nem változott semmit, szegényre rossz ránézni , no de ez mellékes, csak jól adja az ajándékokat. :)
    Saguaroval kezdtem, 172 db bonbonos kosárkám van kezdésre, mindenkinek sok sikert az ajándék " kapkodáshoz "

    Toma számításait nagyon szépen köszönöm :)
    Kifelejtettem : keresem azt a bizonyos Hoppácska+ nevű dekort, de nálam sehol nincs, nem találom.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    jutka190226, ildiko44, bakosagi54 és 17 más kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:
    Indulásnak 188 röpit adott pannikkal a saguaro!;)
    Jó kosarazást mindenkinek!:inlove:
     
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Én is ide értem :) 1x1 - ben saguaro volt ültetve a széleken fák és 1 db hajzselégyár, kaptam 104 bonbonos kosárkát, 1 pannim van.
    Mindenkinek jó játékot, és ügyes ajándék kapkodást :);).
     
    maszilva, ildiko44, bakosagi54 és 10 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem 102 kosár jött. 21 órás növényt ültettem,vajon akkor az event növényre mennyi jön?Nem sok jóra számitok.
     
    ildiko44, bakosagi54, osztrak12 és 10 más kedveli ezt.
  5. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Sziasztok!

    4 raktárház és saguaro 192 kosár. ;)Panni csak a fa tetején:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    osztrak12, bakosagi54, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    169 db bonbonos kosárka jött 1 terület saguaroról, a Pannikkal együtt.
    Elsősorban a gazdakörivel szeretnék végezni. Utána ha marad energiám gyártok pár malomterméket.
    Az ajándék kosárka eredménye:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tetszik.:)
    Ott vagyunk már?:inlove:


    Sikeres kosártologatást kívánok mindenkinek!
     
    maszilva, ildiko44, bakosagi54 és 18 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a gazdakörből vesszük ki a kosarakat, akkor a 65 kosár 10530 eventnövénybe kerül, vagyis egy kosár ára 162 eventgaz. Ha csak a felhőig megy valaki, akkor a gk ezüst feladatait kell megcsinálni; ez 8100 eventnövényt jelent (szintén 162/kosár).
    A további kosarakat csak a malomban lehet legyártani, az jóval drágább: 415 növénybe kerül egy db.
    A felröpinél hasonló a helyzet. A gk-be 463 kell, így egy kosárhoz 7,1 felröpi szükséges. Az ezüst feleadatokba (50 kosárért) 350 felröpi kell (7 db/kosár); ennyiből megvan a felhő. A malomban már 10 db kell egy kosárhoz.
    Szia!
    A Hoppácska dekor vásárolható dekor volt, hasonlóan a Jack-hez és társaihoz. https://board-hu.farmerama.com/threads/bájos-papagájos-csomag.18537/
    Neve
    ..............................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteKihelyezhető
    Hoppácska (+)[​IMG]3.23:00Az első 5 aratás alkalmával 20%-kal növeli a felröppenők esélyét (kivéve a bahás területeken)
    Hatóidő: 02:00 óra
    1x1Minden területre, valamint a házikedvencek futtatójába is.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    Hoppácska[​IMG]3.23:002.8001x1Felhőkre és minden területre. (A teliholdas területeket kivéve.)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.20
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én sem találom, pedig van valahol .Igaz a + jel már nincs rajta, mert arra emlékszem,hogy kitettem,majd amikor lejárt leszedtem.Hova raktam azt viszont nem tudom!Viszont már mindegy is, mert lejárt a hatása.
     
    osztrak12, marcsi152, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Magdi :) eggyel feljebb írta Toma , csomagban volt, nem vettem , úgyhogy hiába keresgélem.
     
    osztrak12, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  10. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia Toma! Igen tudom a gazdakör megérősebb, de tudod sokat akar a szarka,sebaj kapálok szorgalmasan,és ha szépen dobál a királynő drága,akkor megfontolom mennyit kapálok, ha skót lesz nem dolgozom csak amennyit nagyon kell. Köszönöm!
     
    bakosagi54, osztrak12, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  11. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Én is úgy gondoltam , ahogyan Toma írja, a gk. kört csinálom meg először, kevesebb egaz kell hozzá és így több kosarat kapunk. :)

    Bevettem egy növénybevételi bónuszt, nekem most jól jön minden területhez, ha a rendes farmot nézzük, ott is jól jön a gk. körikhez. :)
     
    -W-595-, bakosagi54, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Letermeltem a 2 eventhez szükséges növényeket, kihasználva a 2 nullaperces felhősort és a Fagyos Ferkót.
    Aki szokta csinálni a gazdaköri feladatokat, most kihasználhatja a 3 szupertrágya érését gyorsítót, mert a 22:15 perces gyékény a koránérő termés, a vízimádat, az összes műtrágya, a 2 termék, trágya, víz és szupertrágya használatával 16 perces lesz, a piros levelű bazsalikom pedig 29 perces 7:50 helyett.
    Van még egy kis nemesített narancssárga dáliám, pár kört még azzal is fogok tudni csinálni.
    Kiváncsi leszek arra, hogy a víz- és trágyaimádattal, a 2 termékkel, a 2 nullaperces felhősorral és Ferkóval mennyire megy le az érésideje.
    Már csak az a növényes gazdakörim marad.

    A narancssárga dália 1:07-re ment le, így, ahogy kell, csakis 1x1-en még belefér két kör. Komfort szóba sem jöhet, az időveszteség.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    -kaktuszable-, -W-595-, vihence és 15 más kedveli ezt.
  13. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, :) ki kellene nemesítenem őket, ezt köszi, hogy leírtad, nekem a gesztenyés felhősor van csak, a másik 0 perces nem ugrik be.
    Pedig lenni kell valahol.
     
    -W-595-, bakosagi54, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia


    Nekem [​IMG] jött pannik nélkül

    Ki volt rakva
    • 5 füvészkert teljesen felfejlesztve
    • 5 vadaskert , ebből 2 teljesen tele , egyben 6 db ól , míg kettőbe csak 4 ólak voltak
    • 2 manufaktúra , amiben csak 4 ólak voltak
    • és 1x1 földterületen vízijátszint lett ültetve .
    Most kirakok egy terület papagáj ólat , hogy megnézzem hogy muzsikálnak .
     
    Beus85, vihence, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A bónuszhoz lenne egy megjegyzésem. Mivel nem tartozom azok közé, akik már első este le akarják tudni az eventet, és a szupertrágyával is takarékosan bánok; pörgetni mindig másnap reggel szoktam (ha szoktam), nem eventkezdéskor. Ugyan a kerék nem kényeztet el, de ha nagy ritkán kijön egy 12 órás +200% bónusz, a fele ideje kárba menne; ugyanis nincs az a bónusz, aminek a kedvéért fennmaradok éjjel kettőig farmozni. De a többit is akkor tudom a legjobban kihasználni, ha már a teljes területek be vannak ültetve; azaz másnaptól.
    A növénybevételi bónusz és a pörgetett %-os bónuszok komforton a leghatékonyabbak (takarékos üzemmódban); arra viszont rá kell készülni. Így én ha aktiválnék ilyen bónuszt, biztosan reggel tenném, majd rádobnék egy Pinkie-t. A mai ültetésemben pedig ennek figyelembe vételével a Bahán és a farmon komfortba tett növénnyel várnám a reggeli aktiválást (mindez természetesen a teliholdas eventgazra nem áll, hiszen itt nincs komfort).
     
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Ma egészen elkeseredtem. Hónapok óta gyűjtögettem a PP-t és mindenféle szupert. Persze, tudom, hogy sokkal nagyobb a ráfordítás, mint a nyereség, s a majomkirály zsugorisága lelombozó. De az ember már csak ilyen. Valamiért mindig reménykedik. 270 sima és 180 PP után leálltam Sok száz PP várt még felhasználásra, de az említett pörgetésekkel nem kaptam egyetlen bónuszt sem. Még egy 6 órás +1-est sem. Ráadásul tologattam párat. Hála az égnek nagyon sok csokit dobált ez a drága parádés majom. Avagy majomparádé......
     
    -kaktuszable-, -W-595-, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  17. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Toma, :) én sem szoktam és nem is tudom megoldani az eventeket már első este, másnapra sem. Mivel több ilyen növénybevételim van, azért tettem be most 1-et, idáig spóroltam velük. Mindenhol hasznát veszem. Igazából egy plusz bónusz jó lett volna a kerekkeréken, mivel sosincs szerencsém, ezért próbálok így haladni. Pinkivel hosszabbítva van természetesen ,
    így a növények komfortban vannak már. Nem vagyok itt éjjelig én sem, késő este aratok , utána legközelebb korán reggel, vagy hajnalban. Hátha még fortuna is rám mosolyog holnap :) , bár erősen kétlem, de sosem lehet tudni. :)
    Tehát ilyen megfontolás alapján próbálok előrébb haladni. :)
    Még annyi, abban igazad van, mivel arany rekeszt foglal, így csak a fehér ártatlanságot tudom mellé tenni, így hosszabb kicsit az érés idő.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    -kaktuszable-, -W-595-, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája


    Szép!
    Én 40 db Pannival kaptam 169 db felröppenőt... (188 db kis föld semmi más)
    Ez van.:)
    Másfél óra múlva meglátom, hogy a romantikus rózsa ugyanennyi Pannival mennyi felröppenőt hoz.
     
    -kaktuszable-, -W-595-, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a királynő dobta a titokfát.
    A 15. lejátszott játék jutalma a Praliné titokzatos csemete.

    A Haladási sor jutalmai:
    [​IMG]
     
    osztrak12, -kaktuszable-, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, óóó, köszönöm, pedig már úgy megörültem. :D
    Igen, látom már, köszönöm, nem is figyeltem hogy hol tartok.
    Ki is töröltem, nehogy valaki keresse.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    -kaktuszable-, -W-595-, .Laca.88 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.