Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Ilyen lazán még soha nem csináltam eventeket,valahogy nem dob föl egyik sem.xDMár majdnem boltba is riszálom a kosarakat,ha látnátok apa hogy nevetett.Azt mondta dilis vagyok!xD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.20
    Imi*, rokaro1, PalMa és 14 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Ha te így látod , legyen így. Most visszafogom magam, én tudod ide 10 éve játszani járok és nem vitatkozni főleg a semmin. Orömöt lelek benne, ezért, nekem ennyi pontosan elég. Kicsit görgess feljebb , gyöngy581 91-es hsz.-e, hasznos lehet számodra is.
    Megkérlek szépen, nekem ne írjál. Köszönöm.
     
    DevilMókus, Puszpang, erzsike511 és 16 más kedveli ezt.
  3. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Látom megint van egy kis feszültség! Gondoljuk azt hogy a mi drága királynőnk dob majd fa fát, igaz csak álmunkba, de mindjárt jobb lesz a móka. Én még a felénél sem tartok, de mire kell meglesz.
     
  4. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Felhő aktiválva.
     
    DevilMókus, Puszpang, erzsike511 és 11 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én nem vagyok feszült,teljesen laza vagyok.xDIgazából csinálgatom az eventeket,de nincsenek rám nagy hatással!xDxD
     
    DevilMókus, Sali~*.*, Puszpang és 12 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    És ha van variáció ? És ha tudunk bármennyit variálni ? Kiraktam titok ólakat és titokfákat , vártam 5 órát és ennyi felröppenő lett .
    Itt leírtam mit raktam ki . Ja és csak pár darab maradt a következő kőrre , szóval ez csak egy próba féleség volt .

    [​IMG]
     
    DevilMókus, PalMa, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  7. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Nagy hatással már régen nincsenek rám se, de szeretem ezt a játékot,és jobb úgy eventezni mikor a csevegő jó hangulatú! Kellene újra egy közös csík!;)
     
    DevilMókus, kovacstne, Puszpang és 13 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Közben mondogattad?Riszálom igy is úgyis,riszálom igy is úgyis...

    Szia Magdi.Gratulálok én is a felhőhöz.Vetegetek event gazt,kosarazgatok.Jön ami jön, ez már nem a régi, de minden jó valamire.Túlzásba nem viszem,napi 15 kosár.a
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.2.20
    DevilMókus, PalMa, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Magdi, de jót nevettem, :D Próbáltam én is, de nem megy o_Oo_O
     
    DevilMókus, Akela, incimami és 9 más kedveli ezt.
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok! Felhő aktiválva, s bepottyant a kosaramba 14 tökfilkó állatos láda :inlove: is. 50 játékból nem rossz!
    (Gyüjtögettem másféle ládát is, de az nem volt lenullázva event előtt, így nem tudom most mennyit kosaraztam.)
    Sikeres kosarazást mindenkinelk!
     
    Ribiszke, magdi06, Fenyvesi1010 és 13 más kedveli ezt.
  11. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok!!!:inlove:
    Felhőm lezárva, :music: Jöhet a ráadás!!!;)
    Ne háborogjatok, :pminden apróság jól jön a pajtába!!!:D Én event zárásig kosarazok, ...nyugisan!;)xD
    Jó játékot mindenkinek és szép 7végét!!!:inlove:
     
    bugavalika40, Sali~*.*, magdi06 és 20 más kedveli ezt.
  12. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Kész vagyok , felhő aktiválva!

    [​IMG]

    Végül is , csak úgy döntöttem hogy csinálgatom az eventet tovább:) , ugyanis minden kosarazásnál ad 1 ,de van amikor 3 aranybanánt , amit ugye 492-es szinten esetleg hetente kapok 5 db-ot, szintlépéskor :music:, igy nagyjából az event ideje alatt fél évnyi banánmennyiséget tudok szerezni :inlove: bár van bőven de mindig jobb a több...:D nem is beszélve a többi finomságokról :p
     
    bugavalika40, -W-595-, vihence és 20 más kedveli ezt.
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Téged külön köszöntelek Magdi(Fenyvesi1010). Igazából nem elégedetlen vagyok csak kicsit csalódott. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam csak mást vártam. Ma lejátszottam 8 játékot jött néhány zöld csepp, szupitrágya, farmpengő. Ez már hasznos. A ládák egyelőre elkerülnek de úgy gondolom van még idő előbb utóbb megjelenik az is. Mint a dobozhal. Türelemmel kivárom. Addig tovább ültetek. Szép napot és jó játékot kívánok.
     
    DevilMókus, bugavalika40, vihence és 9 más kedveli ezt.
  14. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Az elsőt különösebben nem imádtam, mert nem volt semmim, amivel gyorsítani vagy gyarapítani tudtam volna a termelést, így az idő kb. 90%-a arra ment el, hogy feldíszítsem a kocsikat és elkezdhessek kosarazni. Jött valami, de csak a Fórumon láttam, hogy mi mindent lehet összeszedni. :p Így aztán a másodikra már rendesebben készültem, attól kezdve nem volt gondom az arany banánokra, és a szupertrágya és -táp készletemet is rendesen megalapoztam. :inlove::) Az elsőből csak tanultam, hogy mit kell csinálni, hogy jobb legyen. :p:) A második volt az igazi nekem. :inlove::p :)
    A többi is elég jó, nem az a féktelen tűzijáték, ami akkor volt, de rendesen vannak ajándékok. Arról nem beszélve, hogy most már nem ujjonganék annyira, ha pár nap alatt összeszednék pár száz arany banánt. :music::)
    Viszont az utóbbi időben voltak eventek, nem is egy, amiről gondoltam, hogy ez már szinte a Királynővel felérő ajándékmennyiség. :inlove::) És az is jó, ha eloszlanak az eventek között a nagyobb ajándékcsomagok, mert ha valaki pont azon az egy eventen nem tud részt venni, akkor lesheti egy évig a következőt. :eek:
    Ládát még nem láttam, de a felszaporítást is csak csütörtökön este tudtam kezdeni és csak ma reggel fejeztem be, mert nem értem rá előtte, még csak 6-ot kosaraztam. :)
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ma reggel én is elkezdtem kosarazni.

    Nagyon szubjektív, amit írok: :(
    A tárgykeresős után ez a legfárasztóbb mini játék számomra.
    Persze, én is igyekszem mindent megtenni, hogy értékes holmikat kapjak el, de a szemem már 10 játék után is tiltakozik.
    Ki nem állhatom a röpdöső, felesleges édességeket, borzasztóan zavar az eventablak közepén lévő felesleges óra (úgyis az a fontos, hogy végigérjen a kocsi, nem?) és a jobb felső sarokban lévő haszontalan infó az édességekről.
    Sajnos gyakran elbambulok, mert nem köt le az egér "rángatása". Kicsúszom az eventablakból, nem kapom el azt, amit kellene....
    Neeem, nem keltem bal lábbal. Csupán csak ki nem állhatom ezt a mini játékot, mert annyira igénybe veszi a szememet, amennyit nem ér az egész.

    Tudom, ne legyek elégedetlen, hiszen aki ügyes és odateszi magát, bizonyos hasznos dolgokból megszedheti magát.
    De minden porcikám tiltakozik a kosarazás ellen.

    Bocsánat, hogy morogtam, de a várva-várt karneválkirálynő nem tartozik a kedvenc eventjeim közé.
    Inkább megyek mosogatni. Azt legalább szeretek. xD
     
    DevilMókus, Batkamanó, Zatini és 37 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Összejött annyi növény, hogy két ezüstöt kipipáljak a gazdaköriben, és 16x kosarazzak :D
    A minijáték továbbra is kedvencem :inlove: mindegy, hogy miket és mennyit dobál a majom, én szívesen kosaraznék többet is :)
    Annyit persze azért nem ér, hogy szupertrágyát és party pörgetést használjak el, de most hétvégém megoldom a napi 5 aratást, sőt még trágyát is felhasználok, hogy a késői felkelésem behozzam :D Eddig nem nagyon nyitogattam trágyadomb ládáját (össze is jött több ezer), de most ennek is hasznát veszem (elég drága most a piacon a trágya, és még így is beszürkül néha).

    Továbbra is tetszik, hogy az eventek csak egy részét veszik igénybe a farmnak, és a többi területen haladok a céljaim felé :)

    Szép napot, jó kosarazást mindenkinek! :)
     
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    én is kicsúszkálok néha a játékmezőből és csak nézek, hogy most mi van. xD
    De inkább a hiúságomat bántja, hogy itt ül egy majom, aki engem patkánynak hív, én meg a kis kosárkámmal ácsorgok előtte, hogy hátha dob bele valami ajándékot. Hát mit képzel? :eek::music:xD
    Aztán túlteszem magam rajta és gyűjtögetek tovább.... o_O:)
     
    DevilMókus, Zatini, bugavalika40 és 14 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Apropó patkány!
    Ahány ilyen királynős event volt, eddig mindig jeleztük, hogy módosítsák a szöveget. De mindig visszakerül.
    Voltál már valaha olyan helyzetben, hogy belefáradtál a "szélmalomharcba"? Ha igen, tudod, mit érzünk.

    Ezt nem azért írom, mert kifogásolom a megjegyzésedet. Pont ellenkezőleg.
    Egyetértek veled, de ha megfeszülünk sem tudjuk átvinni a központon azt, hogy egy életre felejtsék el ezt a felháborító szöveget. :(

    Tudod mit? Pofázzunk vissza neki! Na, benne vagy? :D:D:D
     
    Batkamanó, Zatini, bugavalika40 és 23 más kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Oké, beszéljük meg az időpontot, és kiáltsuk egyszerre: "az vagy te!" vagy "aki mondja másra, az mondja magára" xDxD
     
    bugavalika40, -W-595-, vihence és 14 más kedveli ezt.
  20. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    De szörnyen szűken jön az ajándék a kosárkába, zártak a csapon?
    Nade ennyire? Régen ezen az eventen összejött 2-300
    szupertáp, most jó ha 15 db meglesz, arról nem is beszélnék,
    hogy ha az event kész, 400db növény kell egy kosárkához.
    Szűken laktok Gizi! :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.