Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ne fogd fel harcként. Az senkinek nem jó. És főleg az ügyeknek nem.
    Ti megtettétek kötelességeteket. Ők valszeg nem úgy gondolják, ahogy ti, vagy mások. Az ügy egyébként teljesen lényegtelen. De azért annyit érhet a dolog, hogy illedelmesen rákérdezni arra, hogyha kapnak bármilyen jelzést, arról nektek (nem nyilvánosat) miért nem küldenek egy választ? Legalább annyit, hogy bocs, de most erre nem érünk rá.
    Ha elvárják a jelzéseket akkor annyival tartoznak, hogy mindenre küldenek egy választ. A köszönjük, stb. nem válasz. Azt a gép is küldheti automatikusan.
    Én nem pofázok neki vissza. Én még egyszer sem olvastam el ezt a szöveget. Nagyon kevés ilyen szöveget olvasok el (amire fölhívják a figyelmem, hogy el kell olvasni), mert 100ból egyet, ha érdemes.
     
    -kaktuszable-, -W-595-, vihence és 9 más kedveli ezt.
  2. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Na tudjátok engem hívhatna annak aminek csak akarna, ha a régi jéték lenne!
     
  3. rokaro1

    rokaro1 Aktív író

    Most behunyom a szemem, mert egyszerűen nincs kedvem realizálni, hogy elfelejtettem a gazdaköri, és kilenc kosarat kevertem a malomban!:eek:>:(:cry:xD
     
    -kaktuszable-, vihence, ho-hoboy és 8 más kedveli ezt.
  4. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    50 játszmát sajnos nem igazán lehet lejátszani! Ez van...
     
    Leho69, ho-hoboy, Evita-55 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én nem csinálok semmit , csak vetek aratok , és ennyi felröpi van . [​IMG]

    Van még 73 óra az eventből , az 3 nap és 1 óra .
     
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én már meguntam, hogy 5x-i aratásból egy nap 10 kosárka jön össze.Inkább állatokat raktam,mert elfogyott a trágyám is.Máshol hosszú érésű ólak vannak kint,azt pedig csak egyszer tudom naponta aratni és a trágya csak fogy!
     
    -kaktuszable-, marcsi152, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Eljutottam addig,hogy leadtam az első 5kosárra valót:) Gratulálok a "végzősöknek"! Nekem bejön ez a kosár-rángatás;)
     
    -W-595-, Szabi451, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, szép napsütéses hétvégét kívánok Mindenkinek :) , lejátszottam 77 minijátékot, próbálom össze hozni a következő szintemet a kosarazásból, már nem sok kell, vagy sikerül vagy nem. :D Errefelé csodás az idő, megyek ki kapálni, ott is van bőven,
    előkészületek tavaszra :) A gumicsizmámat még keresem :)) :D
    Addig is sikeres kosarazást , gyors ajándék kapkodást kívánok. :)
     
    DevilMókus, imi010, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egyáltalán nem morgás. Teljesen egyetértek veled. Mondjuk nekem az egér is nehezen mozog, lehet a bénaságom miatt van. A kedvenc tortás után írhatom, hogy ezt a hajós "Robin Hood"- ot egyáltalán nem kedvelem. De már évek óta nem a kedvencem.
     
    DevilMókus, imi010, Fenyvesi1010 és 12 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sok kicsi sokra megy .
    Egy területnyi 1x1 paprika : 32 db felröppenő
    Most elültettem cukorcserjét , és megnézem mi lesz belőle 1 óra 48 perc múlva
     
  11. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    18 kosarazáson vagyok túl, de még nem sikerült egy kosárral millión felüli Tp-t összeszednem, de igazából tetszik, igaz semmi szupertrágya pocséklás meg bónusz nem játszik most, annyit nem ér (nekem)!
    Most nem lehet feltölteni több ezer jósággal a raktárt, szóval ahogy az egyik volt munkatársam mondta még annó:
    "kicsi píz, kicsi munka!"
     
  12. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Szia!

    Akkor sem jön ki, időben sem! Maximum, ha éjjel-hajnalban csak ezért felkelek.
     
    Fenyvesi1010, Kuzdern és Evita-55 kedveli ezt.
  13. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Szintén így jártam, de azzal vigasztalom magam, hogy ez úgyis a régi királynő elszegényedett rokona;)xDxD
     
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mi a gond? Hányszor tudsz aratni egy nap? A gazdaköriben hol tartasz?
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    54 db felröpi :inlove: Koriandert vetettem 1x1-en és 4 óra múlva kiderül , mi lesz:p
     
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én nem csinálom ezt az eventet, de ez a megállapítás valahogy nem kerek. A fórumról nem ez jön vissza.
    Persze könnyű nekem szájalni, mert csak a potyajátékot lőttem el. De az 51 játékhoz csak 8100 gaz kell. Minden csavar nélkül hozható 2-2600 naponta.
     
  17. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Szia!
    Most, hogy hétvége van, kb. 3-szor tudok. A második szintnél tartok csak a gazdakörben...
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  18. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Nekem sem volt soha a kedvencem. Ezt a karneválkirálynőt sose szerettem és most sem szeretem. Engem is nagyon zavar az a sok cukorka potyogás, és alig lehet észrevenni közöttük az értékesebb ajándékot. Igaz attól függetlenül teljesen kész vagyok, már a felhő is aktiválva van. Úgy voltam vele, hogy sikerül összeszedni amennyi sikerül, nem foglalkoztam igazából vele. A lényeg, meglegyen a minijáték. Alig vártam, hogy kész legyek. Csupán a felhő miatt csináltam. Ha nem lett volna felhő akkor ez lett volna az első event amit kihagyok.
     
  19. babylány

    babylány Fórum-zöldfülű

    szia igen azoknak kettö lesz
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Kedves játékostárs, végig nézted a gazdaköriket, miből mennyit kell beadni és azért hány db kosarat kapsz?
    Vagy megnézted e, hogy először csak a 4 szint ezüstjén menj végig?
    1/ ezüst 30 felröpi, 1450 eventes gaz, jutalom 5 kosár
    2/ ezöst 65 felröpi 1800 gaz, jutalom 10 kosár
    3/ ezüst 105 felröpi 2200 gaz, jutalom 15 kosár
    4/ ezöst 150 felröpi 2650 gaz, jutalom 20 kosár
    ez eddig 50 kosár, ami épp elégendő a felhősor megszerzéséhez.
    Innen visszafelé haladunk 4/arany, 3/ arany, 2/arany 1/ arany ezekből is kapsz összesen 10 kosarat, itt már arányosan kevesebb felröpi és eventes gaz kell, ugyan úgy ahogyan a gyémánt részekbe ott már összesen csak 5 kosár van.
    Viszont még mindíg kevesebb, mint gazból és felröpiből kosarat keverni a malomba. Azt ráérünk utána, amikor már teljesen kész a gazdaköri és még mindíg van kedvünk kosarazni. Bevallom rém unalmas, és a múltkori dobozolás után ez már nem hiányzott.:sleepy:
    Szemcseppem és hajam fogyóba. :oops:Komolyan kicsit leállhatnának már a játék készítői ezekről a mini játékokról :wuerg:
    Néha elmegy, de sorozatban idegesítő és szemromboló:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.