Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Egyetértünk! Jó lenne valahogy lelassítani a hajigálást!?:wuerg::wuerg: Nem vagyok megelégedve magammal, próbálom elkapkodni a repdeső ajándékokat, de csak elkapkodom! Nem sok értékes dolog pottyan be a kosárba! Ez van! Mingyááá kész a felhő és ennyi elég is lesz belőle! Kár, mert annó nagyon vártuk!
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elültettem a kezdő mag eventnövényt :inlove:
     
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nem nagyon van pezsgés...laza az event, a múlt héten kidolgoztuk magunkat...a felhő a cél, nekem annyi elég.:)
    Vártuk a királynőt, itt van, talán volt már jobb is...további szép estét mindenkinek...;)
     
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ezek szerint akkor már legalább 16 kosarazáson túl is vagy. A 3. ezüstre kapsz újabb 15 kosarat. 2200 gaz majdnem 4 kör, így vasárnap estére össze is jöhet. A 2650 gazhoz is kell még 4 aratás (4 aratással összejön 2444 növény, ha a végén már nem ültetsz és ha van még legalább 206 növényed, akkor összejön a 2650), vagyis hétfőn és kedden is kell 2-2 aratás, vagy ha vassárnap összejön a 4 kör, akkor kedden már elég reggel aratni. Sok sikert! :)
     
    DevilMókus, Fuhur, bugavalika40 és 11 más kedveli ezt.
  5. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Igazad van, volt szebb, jobb is.
     
    bugavalika40, drunyi, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  6. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Én ma reggel elértem a felhőt! :)
    Igaz voltak ennél "gazdagabb" eventek is de amit ad annak örülök!
    Nekem az is tetszik hogy 1 területet foglal el a többin lehet termelni a pajtába vagy a gazdaköribe.
    Egyetlen dolog ami negatív hogy mobilon ez a fajta minijáték nem igazán játszható.
    Szóval figyelnem kell hogy utolsó nap reggel még munka előtt játsszam le a maradék minijátékot.
    Mindenkinek szép hétvégét!
     
    Fuhur, bugavalika40, Szabi451 és 5 más kedveli ezt.
  7. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Kell még 12 repi és kész. Nem kéregetek már 50 után. Mert ez nem kosarazás, hanem koldulás.
    A másikkal is finisben vagyok. 6 malom és full minden. Egy aratás. Ott is röpire kell várnom.
     
    Fuhur, bugavalika40, tandem6 és 4 más kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    én is ma reggel értem el a felhőt. :) Az utolsó napon többnyire már nem is tudok játszani, mert reggel csak vetni-aratni van idő, mire hazaérek, addigra meg már bezár az event. :music:

    Ez mindig is koldulás volt, csak régen bőkezűbbek voltak az adakozók. :pxD 59 kosarazásom van eddig és a gazdakörben van még 7. Ha jól számolom. :music::) Ma még termelek, de a malmos már nem olyan megérős. A 4 praliné fából lett egy vörös égerfa, ami még nem volt, egy nyárfa, egy sárkányfenyő és egy xxl pettyesfűz. Tiszta haszon, mindnek nagyon örülök. :inlove::inlove::) És jönnek a ládák is elég szépen. :p:inlove::)
     
    Paya76, bugavalika40, kissme6 és 7 más kedveli ezt.
  9. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Hát én elmértem picit az eventet, gazdakörit elfelejtettem h létezik :D
    13 játék van lejátszva, még nincs veszve mert pörgettem egy 24h termésbónuszt. Még kell 8.000 e gaz, így azért meglehet, meg pár kör szupertrágyát és egy kör kacsa katár rászórok majd a földekre amig tart a bónusz hatása
     
    vihence, bugavalika40, tandem6 és 6 más kedveli ezt.
  10. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Tedd Komfortra és a hozamod 35 db lesz földenként. 41*35+szélek, kb 1600 fordulónként.
    Persze minden kell hozzá.
     
    vihence, Szabi451, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. incimami

    incimami Fórum bárója

    bugavalika40, -W-595-, tandem6 és 6 más kedveli ezt.
  12. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    34 kosaram van eddig,remélem meg lesz ez a felhő is
     
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem 31 van, a gazdakörit megcsinálom és nekem pont elég ennyi, és búcsúzok a királynőtől...xD
     
    Fenyvesi1010, incimami, vihence és 8 más kedveli ezt.
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A felhő üzemképes :) 72 kosarat dobáltam be a gazdakörivel együtt.Még termelem a növényt,felröpi van,még kapkodom az ajándékokat kisebb-nagyobb sikerrel.Nem a szívem csücske ez az event ,régebben sokkal jobb volt,több ajándékokat dobott aminek hasznát is vettük.
     
  15. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Végeztem a felhő kész, de mivel tegnap is meg ma is sikerült 100%-os bónuszt pörgetnem termelek amig él. Kitartást annak aki még nincs kész!
     
    Fenyvesi1010, incimami, bakosagi54 és 6 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az én felhőm is meglett, a gazdakörit kifosztom, és viszlát királynő...:p
     
    -Erbrow-, Fenyvesi1010, incimami és 9 más kedveli ezt.
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Ez volt a leginkább várt és legjobban kedvelt event a játékosok szavazati alapján régen, ha jól emlékszem.
    Most meg ha csinálja valaki, örül, hogy letudja és alig vannak, akik továbbtermelnek.
    Kiváncsi lennék arra, hogy most melyik event lenne legkedveltebb.
     
  18. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Igaz, a hozzászólások alapján csalódásnak tűnik(van akinek nem) ez az event.
    Nekem az lenne a legkedveltebb, ha 1 hónapig nem lenne egy sem.:):p
     
    DevilMókus, levi5, Fenyvesi1010 és 8 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia? ez csak rajtad múlik...tavaly 20 napom volt eventmentes, direkt 20 napos dekorokat raktam ki...:wuerg:
    De nagyon rossz volt olvasni az event ismertetőt, úgy éreztem magamat mintha büntetésben lennék, mintha kizártak volna valahonnan, többet ilyet soha...mondtam...8)
     
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Vannak olyan eventek, ahol megéri extra eszközöket és időt befektetni a játékba (persze ezeknél is egyéni, hogy mi mit ér meg).
    Ez az event már régóta nem tartozik ebbe a körbe, és nem is fog, ezen kár keseregni, vagy csalódottnak lenni.
    Viszont az eventek nagy részéhez viszonyítva szerintem a jobbak közé tartozik. A felhő ad egy kicsit a TP-seknek és a ládásoknak is, és aránylag könnyen meg lehetett szerezni. Minden minijátékban össze lehet kosarazni olyan dolgokat ami hasznos. Persze hasznosabb lenne, ha nem 9 szupertrágya jönne egy játék során hanem 90, de legalább jön ilyen is (sok eventes minijátékkal ellentétben).

    Ha választani lehetne, akkor a nublonos event jöhetne minden hónapban egy olyan eventtel, ahol a felröpiket végtelen mennyiségben be lehet adni hasznos dolgokért:)
     
    DevilMókus, levi5, Fenyvesi1010 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.