Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Jelenleg 108 minijátéknál tartok. 1326 csillagos érmét sikerült begyűjteni, és a legtöbbet (ami a jelenlegi csúcsom) a 108. minijátéknál 27 db-t.
    [​IMG]
     
    Gio, Éva0315, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  2. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. 131 kosarazást hoztam össze eddig, még 3 remélem sikerül. De ami nagyobb öröm megszereztem az amarántot, lehet most gyűjtögetni, mivel igen szép hosszú az érésideje.
     
    Gio, szellőcske, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    131 kosarazás sikerült, naggyon élveztem a cuccok elkapását:D
    Meg lett a silófejlesztés, a piccoló, a Zambézi, meg egy neon: macsek lett:p:inlove:
    Aki kész annak gratula, aki még mindig kosarazik sok sikert a befejezéshez, nehéz lesz átállni a gyűjtögető életmódból:D:D:D
     
    Gio, bocsinet, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Sajnos nem volt minden körben ennyi érme

    [​IMG]

    de amit szerettem volna, azt kiszedtem a boltból :)
    Szerintem volt már ennél rosszabb karnevál majmos/királynős event. Persze jobb is volt, de az inkább véletlen (nem átgondolt), mint szándékos 8)
    A minijátékok közül nekem még mindig ez a kedvencem, akkor is, ha a csokikat meg a nyalókákat a hajamra kenhetem xDxDxD
     
    Gio, kutyaszálló, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  5. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát ez jó event volt.
     
    Kuzdern, Gio, kutyaszálló és 5 más kedveli ezt.
  6. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    109 minijáték során 1 207 Csillagos érme jött össze, így 11,07-es érme/játék arány lett a végén.
    Több nyereményt is kiszedtem a boltból, mint amire előzetesen számítottam, ezzel igen elégedett vagyok és az egész játék is jó volt!

    Februárban kezdődik a hagyományos Karnevál szezon, remélem, visszatér az event.

    Üdv: Nami.
     
    Gio, kutyaszálló, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    115 játékkal ma reggel befejeztem az eventet.
    Lett volna még kiváltani való de......vége lett, mert ültettem e. növényt...
    Így visszapakoltam mindent és immáron csak játszom...:)
     
    Gio, kutyaszálló, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 111 játékkal zártam az eventet, a boltból sok mindent ki tudtam venni, végül sikeresnek mondanám a kosarazást!
    További jó játékot mindenkinek!
     
    Gio, kutyaszálló, bocsinet és 2 más kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    [​IMG]

    A Karneválkirálynő feldíszített járműve tovarobogott, ezért a csevegő ajtaja is zárul.
    Remélhetően mindenki sikeresen begyűjtötte a virágos kosárkáival a
    Karneválkirálynő által dobált sok cukorkán és csokiszeleten kívül, a rengeteg
    csillagos-, csengőpengő- és FP -s érmét, a sok
    szupertápot, szupertrágyát, turbó trágyát, különféle ládákat, a számlálhatatlan TP-t és TTP-t, valamint az
    egyéb, érmékért kiváltható sok hasznosságot.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek, és találkozzunk a következő event csevegőjében!
     
    Kuzdern, Gio, mókás20 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.