Visszajelzés Karneválkirálynő - 2022. február - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Többen hiányoltátok a cukorkaszámlálót.
    Az első két eventen volt a képernyő jobb felső sarkában ilyen.
    2018. februárja óta, mióta a Királynő maga helyett Fridát küldi bulizni, már csak kocsinként kapunk összesítő ablakot.
    A Pajta Egyéb fülénél most is megnézhetjük, mennyi csokit, nyalókát, stb gyűjtöttünk összesen.
    Akit mélyebben érdekel, itt keresgélhet:
    Eventismertetők útvesztőiben
     
    Zsike49, PalMa, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  2. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Én is láttam ám:p

    A nem szomszédok is küldhetnek?xD
     
    Sárika555, ursa11, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  3. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Kész lettem az eventtel, csak az nem fér a fejembe hogy a legjobb eventböl hogy lehet a legrosszabbat kihozni!:oops:
     
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nem játékos barát az biztos.De már lerázzuk magunkról lazán
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Nem tudom , jól értem e , de mindkettőtöknek több mint 2 milliárd Farmpengője van ? :eek:o_O
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Kedvesek! Gratulálok! Ennyi farmpengőt még nem láttam, pedig nem ma kezdtem a játékot! Kicsit keveritek a csengőpengőt a szép sárga farmpengővel.
    További sok sikert kívánok!;)
     
    jucus100, Sali~*.*.*, DevilMókus és 16 más kedveli ezt.
  7. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Én még mindig nem értem! Hogy sikerült a BP-nek ennyi mazochista figurát összeszedni?? "Nem kell,de csinálom","nem jó,de csinálom"????
     
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Azért az nem mindegy ám hogy, Gizike, vagy gőzeke, mint ahogy az sem, hogy farmpengő, vagy csengőpengő. :p
    Mellesleg ugyan olyan hatásos, ha nem kettőről. hanem egy farmról írod le ugyan azt :p
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.22
    Sali~*.*, fakír1020, Zsike49 és 9 más kedveli ezt.
  9. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Áruld el légy szíves mivel volt jobb régen ez az event? Mi volt az az ajándék, ami most nincs benne? Az a bajod, hogy azóta sokat haladtál a farmodon? Nem érdekel már az aranybanán, a TP, CSP? Kacsa Kata cucokkal is tele vagy már, mert sok jön a dobozokból, kerékről, gazdaköri feladatokból? Szerinted mit kellene dobálnia? Farmaranyfát? Összejönne egy területnyi, aztán már az sem érdekelne, sőt panaszkodnál, hogy hová rakjad! Csak annyi lehet a bajod, hogy akkor ez újdonság volt és még sok minden hiányzott a farmodról. Emlékszem, akkoriban az aranybanán volt a sláger, még most is rámozdul a kezem, ha látom, hogy az jön, pedig van több mint 10.000. Jobb lenne, ha többet dobálna most?
     
    mermeze50, fakír1020, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  10. Robi7474

    Robi7474 Utánpótlás-írogató

    Én az ezüstpénzt hiányolom, amivel vásárolni lehetett.
     
    Olgi52 kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát...régen volt már, de emlékeim szerint az ajándékok akkor is ezek voltak mint most. Ami változott ha jól emlékszem az, hogy egy kosárral hosszabb ideig lehetett az ajándékokat elkapkodni. Nem 15 másodperc volt, hanem talán 30? A hosszabb idő miatt több minden került a tarsolyunkba. Emlékszem annyi szupertrágyát, és tápot sikerült elkapnom, hogy egész évre megoldotta a gondomat. Sosem volt annyi belőlük mint akkor. Azt gondolom sokan ezt hiányolják.
     
    tandem6, jucus100, Sali~*.* és 19 más kedveli ezt.
  12. murtaz26

    murtaz26 Utánpótlás-írogató

    Bocsi elirtam csengőpengő! :)
     
    Sali~*.* és DevilMókus kedveli ezt.
  13. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos


    Elárulom neked hogy mennyivel volt jobb. Tudod én 2010. óta játszom és ezért van tapasztalatom a korábbi eventekkel. Amikor először jött a királynő nem csak banánt hanem rengeteg szupertápot, szupertrágyát, kacsakatát lehetett összegyűjteni. Ha megnézed most annyi cukorkát meg mindenféle használhatatlan dolgot dob fel, ami között néha néha megjelenik ezekből egy-egy db, a ládákról már nem is beszélve. Arról már nem is beszélve hogy nekünk régieknek sokkal többet kellett dolgozni azért hogy elérjük a 200-as szintet. Ma már ha valaki csinál egy farmot pillanatok alatt eléri ezt a szintet.
     
    jutka190226, jucus100, fakír1020 és 13 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Szóba került, hogy az első Karneválkirálynő miért szerepel a legtöbb gazdánál a legjobb eventek listáján.

    Néhány konkrét számadat 1-2 gazdától (és nem ők szedtek össze nagy mennyiségeket):

    "Összesítés, különösebb készülés nélkül: 15000 gaz letermelve szombatra, event kész vas. de., azóta cukorkadobálás, és persze lúd+majom ólak mindenütt. Nem csináltam abszolút összegzést:

    253 AB,
    TP, BTP számolaltlanul, CSP kb. 20-25 milla, mentem vásárolni piacon egyből :)
    800 sztáp, 2200 sztrágya, 750 KK sztr., 850 KK trbtr, aki ezzel elégedetlen, mehet Kukutyinba zabot hegyezni!!!

    "Az eredmény (nem tudom hány száz kosárból) kb több 10 millió CSP, TP, BTP, 2000+ szupertáp, kacsa kata és turbótrágya, 6000+ szupertrágya. kb 1000db aranybanán (az elején parádésan adta, aztán visszavettek belőle...)."

    "Aranybanán: 691+35 szintlépésért (302-ről a 309- ig jutottam összesen 1.048 db van)
    Szupertáp: 2324 db (szerintem az egér nagyon drága lesz sok táp került a gazdákhoz)
    Szupertrágya: 7103 db
    Kacsa Kata turbótrágya: 2326 db
    Kacsa Kata szupertrágya: 2166 db
    CSp: 16.704.220.
    Tp: 36.033.611
    Btp: 56.569.100"

    "TP 27899879
    BTP 44242643
    AB 621 (ebből 50 a szintlépésekre 281-291 :))
    csp 11870420
    Szupertrágya 5540
    Szupitáp 1860
    Kacsakata szupitrágya 1840
    Kacsakata Turbitrágya 1922"

    "Csp: 17,5 millió
    - Tp: kb 50 millió - kétszer léptem szintet
    - AB: 388-cal kezdtem, most van 1306 darab
    - Baha szint: 306 szinten kezdtem, most 314-en vagyok (5,6 millió választ el a 315-s szinttől)
    - szupertáp: kb 2500
    - szupertrágya: kb 6800
    - KK: kb 2100
    - turbótrágya: kb 2600"

    Szerintem az akkori léptékekkel mérve (és nálam azóta is), messze ez volt a legjobb event a befektetett erőforrások és megszerzett nyeremények szempontjából. Természetesen voltak gazdák akkor is, akik ezt az eventet "kitörő lelkesedéssel" várták. A játék ebből a szempontból semmit sem változott :wuerg:xDxDxD

    "Hát igazán nem vagyok elájulva ettől az eventtől, most már ugy látszik ez lesz a trend, hogy többféle felröppenő, malomtermékek már csak a tenyészállat hiányzik.
    A farmmunkás kuponok is lassan kimennek a divatból, most is ha jól olvastam 1 órás kupont kapunk."

    "Átfutottam az event ismertetőt!
    Oszt, nem nagyon vagyok elragadtatva!
    A felhő hiánya kedvetlenít el!
    Már úgyse tudnám hova rakni ezeket a bigyókat!"

    "Párját ritkítja ez az eventkiírás..:cry:
    Szerintem hagyom az egészet a ...ba, inkább nevelgetem tovább a ludaimat..:D"

    "Ha már felhősor nincs ehhez az eventhez, a munkáskuponok nagyságrendjét(hány órásak), és előfordulási gyakoriságukat jó lenne tudni, mert egyébként nem sok kedvem lesz termelni, malmozni, kosarakkal rángatózni.:music:"

    "Bevallom, a felhők a gyengéim.... És a karneválos eventhez "elfelejtettek" adni :p. Ezt a játékot inkább nevezném sok hűhó semmiért kategóriába, mert a befektetett munka, most nagyon nincs összhangban a nyereménnyel...."


    Háááát nem imádni valók ezek a hozzászólások? :D
     
    GYuGYu1003, -orgona-, Melan és 21 más kedveli ezt.
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    De igen!!:wuerg:
     
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    No igen. Ez volt a 2. karneválom. Nekem még jól jött a sok BTP, TP, banán stb. Úgy gondolom akkora mennyiséget nem kért az event, hogy izzadnunk kellett volna. Én még általában örülök mindennek amit nyerek vagy ajándékba kapok. Jó a keréknél néha ledobom az ékszíjat a sokadik xxl fenyő vagy sárga malacgomba után, piccolónál még minden jól jön, most pl ez az egy Jack lett. Sose rosszabbat. Persze később biztosan lesz olyan nálam is ami értéktelenné válik, akkor majd max nem csinálom az eventet. Nem kötelező semmi ez itt egy játék, amit mindenki a saját maga örömére kellene hogy játsszon. És igazából amiből én többet összepörgettem vagy titkosból fejlődött, az értékes lett abban a pillanatban amikor valakinek elküldtem ajándékba. Megjegyzem ez csak az én véleményem és meglátásom. De ismeritek a szlogent, játszani.......:)
     
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Vasárnapot mindenkinek!
    Még 600 db röpit kell előteremteni, hogy azt a rengeteg egazt amit letermeltem, el tudjam keverni...:)pedig nem igazán megérős a mostani királynő :wuerg:Köszönöm azt a sok-sok Maja maszkot amit a gazdák küldtek nekem...sok olyan gazda is megtalált akiket még soha nem láttam a fórumon (vagy sokak kis farmja vagy csak olvasó módban vannak...ez jó) további nyugis hétvégét xD
     
    nolina1965, genka53, jutka190226 és 16 más kedveli ezt.
  18. Japhrimel75

    Japhrimel75 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem is hiányzik sok felröppenőm még sajnos. Melyik növényt érdemes vetni felröppenőért?
     
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Én már nem emlékszem, hogy miben volt már az első királynős event pedig elég régen játszom némi kihagyással, de majdnem a kezdetektől. Viszont arra emlékszem, hogy mennyire vártam a banánokat, csillagot mert szükséges volt a haladáshoz. Most már nem érdekel, mert mindent kiváltottam, így is van bőven, de aki még kicsi annak igenis ma is szüksége van rá. Nem kellene csak magunkra gondolni. Én úgy játszottam le az eventet, hogy azokat a dolgokat kaptam el amire nekem van szükségem. Ez mindenkinél más. További jó játékot és szép napot kívánok.
     
    mermeze50, SnéDóri, edina242 és 10 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A gazdák ilyenkor jellemzően gyógykenőcs és a bölcsesség eszenciája alkimista termékekkel maja maszkkal, vízzel, trágyával rövidített érésű alábbi zöldségeket szokták használni felröpiszerzésre: sisakbab, egymagvú tök, habanero paprika.

    Felröpiszerzésre a farmszintednek megfelelően leghosszabb érésű növényt (vagy fát, állatot - attól függ) kell használni, a lehető legjobban rövidítve az érését, hogy minél többször lehessen aratni.
     
    maszilva, Sali~*.*, kovacstne és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.