Visszajelzés Karneválkirálynő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 10.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Japhrimel75

    Japhrimel75 Utánpótlás-írogató


    Sajnos az a helyzet állt elő, hogy a vetésnél nem adja be a rózsákat, nem tudok rózsát vetni.. :-((( Egy helyen látom, hogy van 10 db, ha bemegyek a Bahamás malomba, és rálépek a kosár keverésre, ott látom, hogy a pajtában lévő mennyiség 10 , de sem a pajtában nem találom, sem vetni nem engedi.. Ez hogy lehet???
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Hova próbálod ültetni?
     
    Éva0315 és zoldert kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    29 beadásnál járok, 50-nél meg is állok...jóból is megárt a sok:p
     
  4. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tegnap este meg lett a felhom;)Gazdakori is kesz van ! Tovabbra is gyartom a kosarakat , ultetem a novenyt es begyujtogetem az ajandekokat amit dobal a kiralyno :)
    [​IMG]
    Mindenkinek hasonlo sikereket kivanok!
     
  5. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Eléggé szomorú vagyok, hogy több, mint 20000 eventnövény kell a felhőhöz, egy területről és ráadásul sokszor nem lehet belépni, vagy lakat van a bahás területeken. 8 kosarat tudtam csinálni eddig. Szerintem lehetnének egy kicsit megértőbbek is a követelményekkel kapcsolatban, vagy el kellene érni a flash player ( bocs, ha nem jól írtam) színvonalát.
     
    Matyi1950, osztrak12 és Éva0315 kedveli ezt.
  6. Japhrimel75

    Japhrimel75 Utánpótlás-írogató

    A Bahamán arra a területre, amit először fel tudtam szabaditani.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    [​IMG]
    Event leírásból.
     
    Éva0315, maszilva és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Van egy egyszerű tesztje az ültethetőségnek.
    Amely terület vetőtábláján látod a rózsát (vagy más eventnövényt), oda ültetheted, ahol nem látod, oda nem.
    Konkrétan most csak ide lehet: upload_2021-2-13_13-16-46.png

    Ez a Bahama Ültetvény.
     
    Éva0315, maszilva, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Japhrimel75

    Japhrimel75 Utánpótlás-írogató


    Én úgy gondolom, hogy oda próbálom ültetni, mint azt már irtam is..
    Itt egy printscreen... ezt látom vetésnél a BAHAMÁN...
    http://kepkezelo.com/images/0sr4yzizum0c5ndbby95.jpg


    Valamit nem jól csinálok???

    Túl nagy képedet kivettem, hisz ott a linkje is.
    A Fórumon a megengedett képméret 550X300 képpont.
    Kérlek, arra is ügyelj, hogy ne írj egymás után több hozzászólást.
    A Szerkesztés gombra nyomva folytathatod az előzőt.



    Itt egy kép, amit látok vetésnél, szerintem jó helyre próbálnék ültetni.. :-((
    http://kepkezelo.com/images/0sr4yzizum0c5ndbby95.jpg
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.2.21
    Éva0315 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Éva0315 kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Itt a Toma számítása! A gazdaköriből épp annyit tudsz kiszedni, amennyi kell a felhőhöz !
    Sziasztok!

    Az event holnap 10:00 órakor indul!!!

    A felhőhöz 50 minijáték kell, egy malomterméket ajándékba kapunk.
    A gazdakörbe érdemes beadogatni először. Ha megcsináljuk az ezüst szinteket, akkor kapunk pont 50 malomterméket. Ezért be kell adni 8560 eventnövényt és 360 felröpit. (így egy malomtermék ára 171 gaz és 7 felröpi, ami jóval kedvezőbb a malomnál).
    A 8560 gaz 15 aratással van meg az egyetlen Baha ültetvény területen (188 db 1x1-es föld fér ki, így egy kör hozama 564).

    További 15 malomtermék szedhető ki a gazdakörből további 2430 növényért és 113 felröpiért. Ez még mindig jóval olcsóbb, mint a malom. Meglátjuk, játszható lesz-e egyáltalán a kosarazás, és megéri-e további játékokat játszani a dobált nyereményekért... Mondjuk a felhő is csak TP-s, de legalább nem tematikus.

    Az összesen 10990 gaz 19 körrel hozható össze. Az eventnövény 5 órás, vízzel-trágyával 3:36. Az event holnap 10 órától kedd estig tart, vagyis 5 teljes nap, plusz a holnapi majdnem egész. 4 aratással naponta összejön a 19, de napi 3 aratással is bőven megvan a felhő. Természetesen a két eventgaz (a farmos 8 órás, a Bahás 5 órás) érésideje nemigen hozható össze...

    A felröpi nem tűnik vészesnek. Ha 90-et kapunk a kezdő aratáskor, akkor körönként 18 kell a felhőhöz, 20 a teljes gazdakörhöz. Ez nem tűnik soknak, az 5 órás növényből összejöhet. Ha nem, van idő egy-egy éjszakai sisakbabos körre.
     
    jutka190226, Mica67, Wolf[Black] és 5 más kedveli ezt.
  12. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Sziasztok! A karneválkirálynő miért pont kerekkerekes ládákat ad? Netán a bosszantásunkra? A kerekkerék pörgetésen nem javítottak semmit, a böngészőkben lehet csak gyorsan pörgetni, egyfajta megengedett módon, a unityban nem,pedig azt mondják egyfolytában, hogy az a jövő. Kinek van naponta több órája a gép előtt ülni?
     
    Mica67, ulmo12 és Éva0315 kedveli ezt.
  13. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok itt is.
    A kosarazást szerencsére egészen simán lehet venni, ahhoz képest, hogy mennyit akadozik a játék. Már 40-nel megvagyok. Kiveszem a gazdakörből a maradékot és kész. Amit nagyon sokat tudtam elkapni, az a csengőpengő. Sikerült 2 db +1 bónusz sima pörgetésből, így egy kicsit megnyomtam a növénytermelést. A party pörikkel nem tudom mi van, nagyon nincs szerencsém velük. :(
     
    jófarmerlány, Éva0315, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kicsit kosaraztam. 15 darabot. Ez a magas meg mély egy nagy humbukta. Ugyanannyiszor fagy le, ugyanúgy nem látsz semmit, de valamit el kellett hintenie a központnak, hogy mérjék milyen erőforrások kellenek a magas grafikai minőséghez, ugyanis mindent erre írtak át.xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    seszkrisz1969, Éva0315 és Mica67 kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Zsuzsám !
    Mi, nagyon együtt haladunk.
    68 kosarazáson vagyok túl, kifogástalanul megy, egyszer sem nem fagyott le.
    Én is ültetek tovább, és még szeretnék sokat kosarazni.
    Most már a malomban keverem a kosarakat.
     
    Éva0315, ulmo12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  16. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok:inlove:a királynő már megdobott a felhővel és sok jó dologgal :Dszép estét mindenkinek:inlove:
     
    Fuhur, Éva0315, ulmo12 és 7 más kedveli ezt.
  17. seszkrisz1969

    seszkrisz1969 Haladó

    Inkább nem is játszom, mert a kosarat nem lehet mozgatni, egyszerúen eltűnik a kurzor és önnállósitja magát a kosár:cry::cry::cry: és ezt már nem először tapasztalom. ebben a játékban mindössze 3 játékot kinlódtam le, többet nem vagyok hajlandó pocsékolni!
     
    Éva0315 és ulmo12 kedveli ezt.
  18. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. 40 kosarazáson vagyok túl, én azt hiszem a felhő után is folytatom. Igaz, hogy nem olyan mint régen, de azért elég sok jó dolgot lehet összeszedni, nálam jól lehet játszani, de a szárazföldi patkány megszólítás továbbra sem tetszik.
     
    jófarmerlány, Éva0315, ulmo12 és 5 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A 44. kosarazáson vagyok túl...még 30 kosarat tudok kiszedni a gazdaköri feladatból...xD
    Az elején elrontottam, a malomban kezdtem:sleepy:de a csevegő megvilágosított:D:inlove:
    További szép hétvégét mindenkinek:inlove:
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Felesleges a megszólítást magadra venni, tekintsd egyfajta ismeretszerző tapasztalatnak.
    A kalózok és a tengerészek szólították így a szárazföldön élőket, réges-rég...
    Mivel ez egy játék, inkább stílusosnak gondolom, mintsem sértőnek. :)
     
    maszilva, ulmo12, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.